reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Iza - a w K-cach dalej mieszkacie?

my od rana na działce, teraz obiad w domu i zaraz idziemy poleżakować. aż milej jak upał zelżał.
 
reklama
Witam wieczorkiem :-). Przed chwilą obejrzałam super pokaz sztucznych ogni :-D.

Kaśka tak nadal mieszkam w Katowicach.
Basia podobno lepiej rodzić naturalnie, ale ja też wolałabym drugą cesarkę ;-).

Zaraz finał Tańca, ciekawe która wygra :eek:
 
heja dziewczyny :)

wpadam kuknac Co tam u was slychac :) ?

U nas powiedzialabym kupowo/smierdzaco/podrazniajaco :( Nadinie wychodza nastepne zabki dwie kolejne czworeczki Bidulka kupkii robii mi straszne smierdza konsystencja nieciekawa pipka i pupka odparzona No ale Nadia jest wesola :) Czasem posteka i po marudzi ale nie moge na nia narzekac :)

Nadal pracuje w weekendy Pozalatwiane mam wiekszosc rzeczy w urzedach Zaczyna sie uklada wiele rzeczy na "tak" :) w koncu :p

Zycze wam mamy milego wieczorku Buziaczki dla solenizantow/ek dla miesieczniaczkow/ek :) no i zdrowka dla chorowitkow/ek :)
 
a ja od dwóch miesięcy jestem "ranczerką". mam upragnioną działkę. w sumie tę, na którą polowałam od jesieni. teraz widzę jej wady i zalety, sporo pracy nas czeka żeby to wyglądało, jakbyśmy chcieli.
 
Hejka!
Odnoszę wrażenie że za każdym razem jak pojawiam się na forum to ono zamiera :dry:

Kaśka gratuluję działeczki! Teraz możesz spełniać swoje ogrodnicze marzenia.
Sylcia buziaki dla Nadinki! Oby ten trudny czas dla niej szybko się skończył.

Jutro do pracy ale urlopik już blisko :happy2:.
 
I my się meldujemy :-) U nas w zasadzie wszystko ok.

Iza jesteś tu rzadko dlatego zamiera :-)
Kasia, ale pomyśl jaką satysfakcję będziecie mieli kiedy już będzie wyglądać taj jak sobie wymarzyliście :-)
Sylcia w takie upały nie trudno o podraznienia, ale dobrze, ze Mała niespecjalnie narzeka.

Zmykam do pracy ;-)
Buziaki !
 
reklama
kupki sie juz skonczyly bo zeby sie prawie przebily ona zawsze miala na zabki 2-3 dni straszne kupy ... dalej ma 39 i kilka kresek kaza ciagle zbijac temperature ... bylam dzis u lekarza rodzinnego i powiedzial ze uszko juz jest ok ze infekcji juz nie ma ze mam ja pilnowac do piatku i przyjsc na kontrole wtedy ... mam dosc irlandzkich lekarzy a polscy tu tez nie lepsii ... mam dosc jestem wykonczona psychicznie ...
 
Do góry