reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
witam rzadko tu zagladam ale chcialam wkleic info kotre u nas na lipcowym wyszla

Wiadomość typu ogłoszenie:

Zachęcam to wejścia na regionalne fora a w szczególności:

Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Łódź, Lublin, Szczecin, Bydgoszcz, Rzeszów, Białystok i Olsztyn.

Organizowane są spotkanie mam BB i oto więcej informacji na ten temat:

cytat Bestyji: "Firma J&J stała się partnerem babyboom.pl i to ona będzie wspomagała większość przedstawionych poniżej projektów.

Na chwilę obecną do dat wyznaczonych przez Was postaramy się dopasować wynajęcie lokali. Najprawdopodobniej będą to szkoły rodzenia. Niestety może się okazać tak, że będziemy musiały zasugerować Wam inną datę gdyby się okazało, że miejsce w wybranym przez Was terminie jest już zajęte.

Chcielibyśmy też by spotkania miały jakiś temat , myśl przewodnią.
Pierwsze spotkania, na które się właśnie umawiacie, najprawdopodobniej będą przybliżały zagadnienie masażu niekoniecznie tylko niemowląt, może też starszych dzieci czy dorosłych.

Prelekcje, zakładamy, będą zamykały się w 15-30 minutach. Mogą trwać dłużej jeśli temat wam podpasuje i będziecie miały do prowadzącej osoby pytania.
Nie chcemy jednak byście na takim spotkaniu nie miały później czasu na swobodne babskie ploteczki a szacujemy ,że spotkania -szczególnie te z młodszymi dziećmi - trwają przeciętnie 2-3h.

Przewidujemy także warsztaty np "chustowiązanie" , "joga - także z dziećmi" , może coś bardziej artystycznego jak "decoupage".
Tego typu warsztaty będą dłuższe około 1-2h. Będziemy się starali również zapewnić kogoś do opieki , szczególnie podczas spotkań angażujących bardziej mamy niż maluszki.
Na spotkaniach może się pojawić ktoś z babyboom.pl oraz J&J

Jeśli macie jakieś sugestie , pytania albo pomysł na temat prelekcji czy warsztatów, piszcie."

(do aniaslu albo Bestyja :p )
 
Patula mi poległa, więc mam mały szpitalik w domu, nie mówiąc już o prawie całkowitym uziemieniu:-)
co tam u Was, też Was zasypało:confused::confused::confused: , gdyby Pati nie była chora to poszłybyśmy lepić bałwana:cool:
pozdrowionka:happy2:

sylcia007, a cóż to za praca:confused:może zdradzisz jakieś szczegóły:confused:
 
oooooo nareszcie jakieś ruchy.....

Sylcia... gratuluję pracy.....

Anian.... dla pocieszenia... Oluś też mi się rozłożył... i też mam mały szpitalik w domku.... na szczęście Anulka jeszcze nic nie podłapała....

Kasia.... jakiej pracy szukasz.... bo myślałam że pracujesz....

Kasiurek.... o dziecku też trzeba pomyśleć.... fakt... ale jak pracujesz musisz pomyśleć też o czymś innym.... a taka zmiana myśli robi dobrze na higienę umysłu.... więc nie jest to takie złe.... i z dobrocią dla maluszka.... wiem bo już to przerabiałam....
 
diablica - sama nie wiem, czego szukać, to trochę pokomplikowane: z wykształcenia jestem politologiem, ale nie pracowałam z zawodzie, ostatnie lata spędziłam na infolinii i już nie chcę tam wracać (brr), a praktycznie całą ciążę i po porodzie, czyli już jakieś 1,5 roku siedzę w domu. Takie mam mgliste wrażenie, że chciałabym z dziećmi pracować ;)
Muszę się zebrać do kupy, bo zasiłek mi się właśnie skończył i druga (dorywcza) praca męża też, no nie ma lekko... Tom się wygadała, już mi lepiej normalnie :)
 
BASIA1807... witam w klubie......

Kasia_79.... hmm.... trudna sprawa.... przepraszam ... ale politologia to wykształcenie a nie zawód.... jak chcesz pracować z dziećmi a nawet uczyć w szkole przedmiotów społecznościowych takich jak WOS... to musiałabyś przede wszystkim zrobić uprawnienia pedagogiczne.... albo szukać pracy w jakiś agendach prorządowych..... ale cieszę się że się wygadałaś i już Ci lepiej..... uszka do góry
 
reklama
Basia... właśnie zauważyłam że mamy dzieci w podobnym wieku.... a mieszkamy też niedaleko... jakieś 15 km.... jestem z Wodzisławia i często bywam w Rybniku szczególnie w Plazie i Fokusie hihihih
 
Do góry