reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
.hej.


.trysia a jakie tam numery kzk jeżdżą?:happy2:.

.aga gratki mieszkanka,w końcu na swoim:tak:.no i że wyprałaś wózek ja ciągle w zamiarze;-).My możemy pożyczyć wam fotelik.

.kubusiowa no nie wierzę:-D.

.kaska aaa przypomnij mężowi ze wisi mi piwo:-p;-) .A twój małżonek ma konto na nk?bo szukałam i nie mogę znaleźć:sorry2:.

.miłego,gorącego(30 stopni) wieczoru:happy2:.
 
reklama
kasiu nie przetargowe, kolega mojego taty dal nam znac , mieszkanie jest w prywatniej kamienicy :-) reszta wiadomosci na priva jak by co :-) teraz szukam pracy hehe :-D to dopiero wyzwanie.

Karolcia dzieki jak by co to sie zglosze po fotelik :-)
 
Aga ogromne gratulacje!!! Życzę aby kolejne plany też się udały!!!!

Trysiu mnie się z Orzeszem kojarzy tylko fabryka materacy (bardzo dobrych ;-)), jeśli Mokkatka nas weźmie to na pewno przyjedziemy bo kzk chyba będzie ciężko co:confused:

Kubusiowa ja też nie wierze :no:;-):-D
 
Karolka - nie ma Krzysiek konta. mówi, że się w to nie bawi.:-):-):-):-) wspomnę mu o browarku:-p:-p

burza straszna była. Piotrek sięobudził przed 23 i ze strachu nie umiał usnąć długo, długo. oczy miał ogromne ze strachu.

Salik - to tryzmam mocno kciukasy.
 
Witam!
My też żyjemy po burzy. Ale trzaskało....
Chyba godzinę siedziałam przy oknie i gapiłam się na niebo. Jasno jak w dzień....

Kubusiowa- fajnie, że jesteś. :-)

Kupiliśmy wczoraj Martynce rowerek...Ale się cieczyła! Marzyła już o takim prawdziwym.... Dziś idziemy go wybpróbować (o ile nie będzie lało).
Koło 12 idę z Darią na zaległe szczepienie..brrr...nie lubię szczepień....Mam nadzieje, ze to juz ostatnie...

Karola- o któej wybierasz się na spacer? :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
.a moje dziewczyny burza w ogóle nie ruszyła:baffled: Daria tradycyjnie budziła się tylko na mleczko lub herbatkę;-).Efekty niesamowite ,jak siedzę w domu to burzę lubię:blink:.

.mokatka wyszłyśmy przed 9 ;-).A kask macie dla Martynki? .

.aga moze w jakiejś "biedronce" się przyjmij,moja znajoma kiedyś pracowała i sobie chwaliła,serio. Duży pakiet socjalny.O ile się nie mylę to na bieżaco przyjmują więc pewnie tam najszybciej ;-) .

.kaska hehe ale ten Krzysiek poważny jest:-D.


.my dziś byłyśmy w bibliotece,Daria już śpi. A w ogóle to Lenka od paru dni chce żeby wakacje się skończyły bo ona chce do przedszkola:szok:;-).
 
Do góry