reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Ja też jestem za :tak:, ale też to zależy od terminu bo jak wiecie z tym u mnie różnie, no i od miejsca. Fajnie jakbym mogła się zabrać z Mokkate :sorry2::-)
 
Ale jaja!!! tak dużo jest za!! no to rewelka !!nie spodziewałam się tak szybkiego odezwu z Waszej strony...myślałam że o mnie zapomniałyście i w ogóle...że mnie już nie lubicie :zawstydzona/y:
więc a propos terminu to w ten weekend odpada bo mój mężul obchodzi urodziny i mamy zlot rodzinki więc może następny...?? no chyba że w tygodniu któryś dzień Wam pasi??? my wyjeżdżamy na urlopik końcem lipca i wracamy około połowy sierpnia więc myślę sobie że jedyny dogodny termin jest w następny weekend ewentualnie w tygodniu :-) no chyba że dopiero po urlopie :sorry2:
Jak Wam pasi kochane??
good night...ja idę spinkać bo mam chore oczka i jestem nasmarowana maściami które mi jak mrugam ześlizgują sie na gałke oczną i zaczynam widzieć jak przez mgłę, cholera, sory za ewentualne byki ;-) .
To czekam na propozycje i ustosunkowanie się do mojej a propos terminu !!
papapapappa
 
Niedziela 26 lipca odpada definitywnie z powodu corocznego odpustu u mojej babci - obecność obowiązkowa. I choć będzie coś około 50 osób, babcia nie daruje nikomu. Trzeba się wytłumaczyć z nieobecności.:-):tak:
Reszta terminów może być. Nawet w tygodniu.....

Iza- nie mam nic przeciwko. :-):-):-)
 
no to ja jestem obserwatorem ustalenia tego jak "ktoś" powiedzieał "tylko ustalania terminu" :-D więc czekam na następne dziewuszki co powiedzą na temat terminu...? Bo ja sie nie przerażam nalotem, oby tylko dopisała pogoda bo jakby to miało być w domu to rzeczywiście "troszku" bym się wystraszyła :-D
zdecydowani impreza musi być na świeżym powietrzu:-)
Miłego dzionka wszystkim babolkom i zmykam popracować:-)
 
reklama
Do góry