reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Hej kobitki! My też żyjemy!!!

Mojej Karolci też burza nie ruszyła, nic a nic, wczoraj przywiozłam ją od rodziców, była taka padnięta że szybko padła. A jutro znów do nich musi jechać- tak to jest jak się pracuje :baffled:. Kupiłam jej dziś w Eklerku :)-D) basenik, taki na 152 cm, nie za mały, ale mam nadzieję że w sam raz. Większe były strasznie drogie więc na ten rok sobie dałowałam, ale w przyszłym na pewno kupimy taki duuuży :-D. Mała będzie u rodziców na działce więc ma gdzie się pluskać :tak:.

Karolinna widać że Lenka uwielbia przedszkole :tak:, na razie Daria jest trochę dla niej za malutka i na pewno brakuje jej towarzystwa innych dzieci.

Mokkate ale fajnie, wstaw fotki tego rowerka. Też myślę żeby Karolci kupić, ale ona nie chce się nauczyć jeździć na takim malutkim a co dopiero takim większym.
 
reklama
Aga- też mam parę znajomych, które pracują w Biedronce i baaaardzo sobie chwalą.:tak:

Karola- nic, tylko się cieszyć, że Lenka tak polubiła przedszkole!!!!:-)
Martynka kask ma, ale dziś nie rozwijała jeszcze takich prędkości:-D

Daria zaszczepiona. Okazuje się, że to było przedostatnie szczepienie. :dry:
Nie wiem czy wspominałam, ale udało się jej dostać do gimnazjum -klasa z niemieckim i rozszerzonym angielskim. :tak::blink:

Ale upał i duchota....ufffff....:dry::sorry2:

A to fotki ze spacerku....
 

Załączniki

  • aaaaahohelek.jpg
    aaaaahohelek.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 44
  • aaahohelek.jpg
    aaahohelek.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
;-)Cześć dziewczynki moje żyję tylko nie miałam zbytnio czasu bo tak sie sklada ze wszyscy troje mamy urodziny wieć jakoś tak lecialo.....kochane my zaczelismy nocnikowac narazie różnie to bywa ale powoli do przodu.....Oj zazdroszczę wam spotkania moze mi się uda też przyjechac do trysi może jak mój mąż bedzie choć czarno to widzę ale kto wie;-)Pozdrawiam i całuski ślę :-D
 
Helo:-)
Witam się wieczorową porą. Aktualnie za Wami nadążyć się nie da tyle skrobiecie:-DTo chyba efekt spotkania, które, jak widać po zdjęciach, super się udało:-)Jak zobaczyłam zdjęcia to byłam w szoku....jak te dzieci się zmieniają....nie tak dawno malutkie szkraby, a teraz to już całkiem duże dzieciaczki:happy2:Wszystkie słodkie:happy2:
Ja jeszcze mam stracha po wczorajszej burzy....skąd tyle huku i wody się bierze:confused:U mnie jeszcze prąd na 2h wyłączyli, a ja sama z Młodą....a ona nieczuła na grzmoty i deszcz, więc poszłam sobie do jej łóżka się do niej potulić, bo tak jakoś było milej:zawstydzona/y::sorry2:ale potem jak mężul wrócił i wyszłam na dwór pooddychać to było super chłodno i przyjemnie:cool2:
Aktualnie całe dnie spędzamy z Patulą na dworze...Młoda szaleje w basenie a ja....na leżaczku brązowieję:-)
Miłego
 
anian a jak sie czujesz? nie szalej tak z ta opalenizna :-D

dzisiaj odebralismy klucze, teraz musze cholera zalatwic prad i nie mam pojecia gdzie ... wrrr... (trzeba bedzie podzwonic) nienawidze papierkowych spraw i takich zalatwian ale na mnie jest wszystko wiec do mnie to nalezy , J zajmie sie remontem hihi
 
Sall - czy Ty spać nie możesz???????

a ja intensywnie dzialki szukam. mam cynk o jednej, ale kobieta nie jest przekonana do końca, że chce jej się pozbyć.
 
reklama
Anianku- no własnie, zasłaniać brzusio proszę!!! ;-):-) A może jesteś chętna na "nalot u Trysi". Byłoby fajnie..:blink:

Salik- taką "gonitwę" to się potem fajnie wspomina :tak::tak::tak: A potem meblowanie! Sama przyjemność...

Kasiu- hmmm..jakby Ci to powiedzieć...hmmm....Dinozaury potrzebują duuuuuużo snu..;-);-):-p;-);-)Coś o tym wiem........:dry:
Trzymam kciuki za działeczkę.. Mam nadzieję, że szukasz w okolicach Katowicach ....:-) .....

Karola- Ty już na spacerku? :sorry2: Jak będziesz w moich stronach to zajrzyj na plac zabaw, pls...:-)

Uffff....jak gorąco.....
 
Do góry