reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
dzien dobry dziewczyny:))

dzis nie pada...
Salik Aga i co udalo wam sie wczoraj wyjsc do parku??

ja mam nadzieje ze dzis uda sie wyjsc na jakis spacer bo wcozraj posiedzialysmy w domu.
 
reklama
hej babeczki:)))

no i znów narobiłam zaległosci:( wekend zaczął się super przyjechała moja przyjaciółka nagadałysmy się zz wszytskie czasy........W sobotę padająco niefajnie było ale po południu moi chłopcy pojechali na targi samochodowe do expo-silesi a my w domciu mała spała a ja miałam prasowac ale duch żelazko gdzies uciekł:)i pranie nadal leży....
Dzis bylismy w Czestochowie na urodzinkach mojej chrzesnicy...fajniunio byuło tylko moje dzieci jakos przestawic ise nie mogą ze to trzeba już spac bo wyspały się w aucie:(

Mam do Was takie pytanie bo jestem a raczej jestesmy z mezem w kropce....nie wiecie moze o jakis pracy dla faceta?????? Mojemu męzowi po wypadku nie przedłużyli umowy zresztą wielu innym tez, a po komsji w Zus lekarz orzekł ze jest zdolny do pracy .....spoko tylko ze tej pracy póki co nie mamy ...............także mnie to zmywa sen z powiek bo za moją pensje w zyciu nie wyżyjemy.......
Będe wdzięczna za jakiąs inforamcję ....pytam wszytskich znajomych i wogóle ..........

Trysia mam nadzieje ze druhna pierwsza klasa byłaś :)

aga moze w koncu wybrałabym się na spotkanko z Wami:))

Wszytskim wczasującym słonka
 
no ja jestem chetna na spotkanie codziennie :-) jestem mama "domowa" jak narazie wiec jestem za :-) czekam na jakies propozycje :-)
jesli bede slyszec cos o pracy to napewno dam znam , trzymajcie sie jakos dacie rade.

Moi faceci juz spia :-) bylismy na dluuuugim spacerku i wiki padl razem z moim J :-)
 
Cześć kobietki:-)
tak dużo napisałam i mi wcieło gdzieś poscika buuuu wiec teraz w skrócie bo nie czuję się najlepiej zaczłam moja kurację i chyba niestety bede musiala zglosić się do lekarza bo skoczylo mi strasznie cisnienie głowa mnie strasznie boli az boję sie wziąsc nastepna tabletkę niewiem co mam robic......z jednej strony chcialabym sie wyleczyc by nie czuc bolu ale nie kosztem nastepnej choroby dzis nie mysle normalnie:wściekła/y:
trzymajcie sie cieplutko
 
Hello:-D
Widzę że chyba przez moje smęcenie nikt prócz Agnieszki się nie odezwał;-)
Agnieszka coś w tym jest bo Bogu dziękować narazie niedzielę tak strasznie przemęczyłam choć nie powiem że jest lekko ale chyba przezyję a jak nie to zapraszam na stypę;-)
Pogoda przepiękna uwielbiam takie "słoneczne" poranki i ten letni deszczyk człowiek z radości nie wie czym się zająć jak wykorzystać te cieple chwile :-D:-):-D:-)
dziewczyny teraz na powaznie szczególnie pytanie dla mam chlopców kiedy wasze smyki zaczeli korzystać z nocnika mój w lipcu bedziie mial 2 lata a przed nocnikiem broni sie jak może nie wiem jak go zachęcić córka już w jego wieku robila do nocnika a on.....choć słyszalam że chłopcy wolniej się ucza takich rzeczy dlatego chciałabym się upewnic;-)
Pozdrawiam w tn piękny deszczowo burzowy wieczorek:-)
 
wiolu moj maly korzysta z nocnika od kad skonczyl 8-9 miesiecy, codziennie rano robi siku do nocniczka , niestety jeszcze nie wola ze chce siku :-(

moj brat w lutym skonczyl 2 lata a dopiero miesiac temu zaczol spac bez pieluchy tak na powaznie, wczesniej bardzo sporadycznnie korzystal z nocniczka a teraz juz jest od miesiaca bez pampersow, ale strasznie sie bal nocnika, pomogla nakladka na sedes.
 
reklama
hej kochaniutkie

Ja teraz nie mam za wiele czasu na pisanie,bo mam dużo pracy i załatwiania ponieważ otwieramy nowy interesik :D Najgorsze bieganie po urzędach itp jeszcze przede mną.Normalnie Masakra babeczki ;-) Cieszę się że o mnie pamiętacie ;-)
 
Do góry