reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
wczoraj iza napisala : POZDROWIENIA Z PLAŻY! JEST SUPER, NIE MA UPAŁU ALE CIEPŁO I SŁONECZNIE. KAROLKA BIEGA W KOSTIUMIE KOMPIELOWYM I JEST ZACHWYCONA MORZEM I OGROMNA PIASKOWNICA :-)

napisze do niej dzisiaj i pozdrowie ja od was :-)
 
reklama
hej. dziewczyny jak Wy to robicie , że starcza Wam czasu na pisanie. Kurcze, ja czytam , ale jak tylko chcę coś napisać, to zaraz moje urwisy mi o sobie przypominają. Zazdroszczę urlopowiczką - my dopiero w sierpniu jedziemy nad morze. już się nei możemy doczekać.

Pozdrawiamy wszystkich.
 
hej babolki
a my jutro na weselicho idziemy a ja świadkiem jestem Panny Młodej...ale mam pietra jeszcze nigdy nie byłam świadkiem ;-)
Trzymajcie kciuki za ładną pogodę jutro...:baffled: mam nadzieję, że przynajmniej przestanie padać...
Idę prasować co mam do odprasowania na jutro i na pojutrze bo impra z popraawinami jest:-) i z pazurami zrobic porządek bo moje ręce po sadzeniu drzewek wyglądają masakrycznie :szok: a u nóg to już wolę nie mówić:-p...
Trzymajcie się cieplutko kochane i do zobaczenia po weekendzie, życzę wszystkim zdróweczka i ładnej pogody!!papapapaa
 
Trysia świetnej zabawy!!!!!!
Aga dzięki za wiadomosci od Izy i super,ze im dopisuje pogoda.
Ja dzisiaj na forumowe spotkanie jade.
Miałysmy iśc do Zoo ale pogoda nie sprzyja to pójdziemy do jakiejs bawialni z dzieciami:tak::tak:
MIŁEGO DNIAAAAAAAAAAAA
 
Bodzinka- no to rozumiem. Pada, czy nie pada-spotkanie jest!

Tryś- udanej imprezy. Na pewno sobie świetnie poradzisz. A co do pogody-u nas niestety leje!!! Przynajmniej będa bogaci. Bo mówi się, że to na pieniądze, jak pada deszcz na ślubie.:-)

Wczoraj pożegnaliśmy się z nianią Martynki- było wzruszająco. Jednak dwa lata do nas przychodziła i wszyscy się ze sobą zżyliśmy.... :tak:
Darunia skończyła szkołę z wyróżnieniem. Jestem dumna jak paw..:-):tak::-) Wszystko wskazuje na to, że dostanie się do gimnazjum, do ktrego chciała iść. W środę będę wiedział na pewno.
W piątek wyjeżdżamy na wakacje na dwa tygodnie. Mam nadzieję : Karola, Anian, Justa, Czarnulka, Kubusiowa, Mmm, MamaBoo, Sandros, Diablica i jeszcze klika przemiłych mamuś, że będę miała duuuuuużo do poczytania na forum....:tak:Bo coś się ostatnio zaniedbujecie!!!!!!!! Bardzo!!!!:wściekła/y:

Miłego dnia!!!!!!!!!!!:-)
 
dzien dobry dziewczyny:))

Trysua udanej imprezki, wesela w taka pogode wcale nie sa takie zle:)

Martusia ja podczytuje i pisze jak mala sie czyms zajmie albo spi:)

Bodzinka udanego spotkanka.

u nas troche problemow, ale mam andziejze wkoncu bedzie ok.

pogoda do dupy... jeju normalnie mam dosc.
 
Olu nie tylko ty masz dosyc tej pogody, moj maly swiruje, ja juz mam dosyc serdecznie !!! wrrr. !!!!!!!!!! szlak mnie trafi z tym deszczem, a dzisiaj w parku kosciuszki jest dzien arbuza, chcialam sie wybrac ale taka pogoda jest ze glowa boli,

Trys udanej imprezy

bodzinka milego spotkanka, nasze to chyba nigdy nie wypali.
 
.Hej dziewczyny.

.U nas nawet ok,dziewczyny dokazują więc wesoło mam.


.Na temat pogody rozpisywać się nie będę bo widzę że niektóre babeczki mnie wyprzedziły:-D.


.trysia napisz czy sprawdziłaś się jako druhna :blink:.

.ollka życzę rozwiązania problemów.

.mokkatko
gratuluję takich sukcesów dla Darii :-) mam nadzieję że moja mała wda się w immieniczkę:-):-p . Nie mogę uwierzyć że ta niania była z wami aż dwa lata:shocked2: myślałam że max rok a tu szmat czasu:tak: a Martynka zdaje sobie sprawę z pożegnania? no i czekam aż wrócisz z wakacji żeby spacerkować ,spacerkować i spacerkować:happy2:.

.izoldzia
no dawno cię nie byłoszkoda że masz tak mało czasu.

.sandros,justyna,czarnulka napiszcie coś czasem no i liczę że mamy-nauczycielki będą się bardziej udzielać niż np. we ferie ;-),anian,diablica ?


.miłego wieczoru.
 
reklama
Do góry