reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Izoldzia - z własnego doświadczenia Ci napiszę - żebyś potem nie żałowała, że nie poszłaś. ja właśnie dlatego, że się bałam, że będę ryczeć, nie poszłam i żałuję do dziś, bo potem to już na pogrzebie Madzię widziałam.




a i poproszę o namiar na priv na gorseciarkę, bo mam pewien problem i potrzebuję pilnej porady.
 
reklama
dzien dobry dziewczyny


pamietam mnie jeszcze ktos??

u nas wszystko ok, korzystamyz pogody jak jest.
w niedziele udalo nam sie wyskoczyc na pogorie,Oliwka byla przezadowolona:))

Izoldzia, moze lepiej sie przelamac i isc odwiedzic kolezanke w szpitalu.
wiem ze to nie bedzie latwe, ale poznij mozesz zalowac ze nie bylas.
 
Hej Ollcia, pamiętamy pamiętamy, ale nie sposób przywoływać do porządku wszystkie nasze forumowiczki ;-) cieszę się że jesteś bo dziwne mam wrażenie że coś dziewczyny zaczynają o nas zapominać...
Izoldzia, w poscie o ktorym pisałam że napisała długi i mi go wcięło właśnie pisałam o tym co moje poprzedniczki...myślę że ona czeka na odwiedziny...nieważne jak się potoczy to spotkanie..po prostu BYĆ...jest najważniejsze..
Pozdrowionka babolki i znikam ,miłego dnia życzę
papapaaaa
 
cześć slońca :)
U nas troche lepiej ale ciągle na smekcie do środy mam nadzieje że to już koniec i w koncu zawita slońce bo dostane jopla Doda ciąle na antybiotyku i poprawa poooowoooolna ach:-(
IZOLDZIA masz iśc i kropka to bedziesz plakać najwyżej gulnij sobie jednego na odwagę i idz kobieto bo naprawdę potem bedziesz miala wyrzuty sumienia jak diabli niestety życie lubi nas tak doświadczac....moja koleżanka ma dwoje dzieci już wczesniej pisalam że ma podejrżenia niestety na 99%jedak ma stwarnienie rozsiane wszystkie badania na to wskazują a mimo to jednak mamy nadzieję ze cosik się odmieni i lekarze powiedza ze to coś innego....jest cięzko sama niewiem co się to robi same choroby nieszczęścia i jakos tak.......
 
a to małpy czytaja a nie pisza :-)
gdzie reszta kobiet co ?????
BOO zyjesz ?

pogoda jest beznadziejna ... :-( ja dzisiaj spalam do 12 , J sie malym zajol a teraz poszedl do pracy, ta pogoda mnie wykonczy ... ;-(

Kasia podalabym ci namiar ale kobieta jest niekompetentna .... umuwila sie z nami i nie bylo jej tak juz 2 razy niestety... musze znalezc inna .... no chyba ze chcesz
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien dobry:))

Aga pozdrow Ize jak bedziesz do niej pisac, jejku ale sie maja fajnie...

a wogole fajny kolczyk, ja tez kiedys chcialam se zrobic... no ale zostalam przy tatuazu.

pogoda faktycznie beznadziejna...
 
Do góry