reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam Ponownie :-):-):-):-)

Mój maluszek właśnie usnął nawet nie wiecie jak się cieszę tym bardziej że jeszcze niedawno tzn około 2 Msc temu mały zasypiał dopiero ok 24 - 1 :-( ale się zawzięłam no i teraz ładnie śpi przeważnie już o 21 tylko znów ostatnimi dniami przez chorobę tzn katarek :-D znów idzie spać około 21:30 .
Dziękuje Wam za miłe powitanie mam nadzieję że będzie nam się fajnie "gadało"
Mamy tu jakąs galerię bo chciałabym Wam pochwalić się moim synusiem :tak::tak: ?

Mokkate - w miarę możliwości bedę zaglądała Tu do Was :tak::tak: i mam nadzieję że bedzie to codziennie :):-):-):-)

Trysia77 - ja już mam nie kiedy dość latania za małym tym bardziej że on chce czasem i cały dzień chodzić za rączkę :tak::tak::tak:a kręgosłup siada a ja jeszcze taka młoda :-D:-D:-D:-D

A i bym zapomniała jest tu ktoś z okolic Miasteczka Śląskiego?


 
reklama
Izuniu jak ja ci Karwii zazdroszcze, bylam tam 4 lata temu przez cale 2 miesiace, pieknie wspominam prace nad morzem w tym miasteczku malutkim ahh .... sie rozmarzylam a tutaj pozadki trzeba zrobic ;-)
potem moja sis przyjezdza i zabiera malego do rodzicow moich, dopiero jutro pojade po niego, mam nadzieje ze nie bedzie histerii bo ostatnio tylko "ma" mamusie .... a my idziemy na grilla poznym popoludniem , ja do centrum musze skoczyc z kumpela cos zalatwic, jak sie uda to sie wam pochwale :-)
 
Hej dziewczyny!!!

Iza - życzę ci udanych wczasów i pogody. Fajnie, że jedziecie a Karwia jest ładna blisko jest Jastrzebia Góra, która jest w sezonie bardzo ładna bo dużo tam jest tych różnych atrakcji tam zawsze jest dużo ludzi. Musisz wziasc ciepłe i letnie rzeczy. My jak się pakujemy to zwsze mamy tyle tych rzeczy, że :szok: a potem i tak połowe ciuchów przywozi się czystych. Najważniejsze, żebyś małej wzięła jak najwięcej ciuchów.

My jutro też jedziemy nad morze 60km od Mielna do Barwic na chrzciny. Mały ma zapalenie migdałek ale nie ropne dostaje antybiotyk i jest już poprawa Lekarz pozwolił nam jechac pod warunkiem ze nie bedzie gorączkował Mały narazie nie ma gorączki od wczoraj to jest ok. Zobaczymy jak będzie jutro wyglądał jak bedzie pogorszenie to z wyjazdu nici.
 
Iza- udanego wyjazdu!!!!!
Też jestem zachwycona Karwią i jej klimatem....:-) Liczę, że przywieziesz mnóstwo fotek i powklejasz na
b-b.....

Kaśka- nie pozostaje Ci nic innego niż "utłuc" w końcu faceta.....;-)
To są właśnie dzisiejsi "fachowcy". Przed robotą wszystko się da i wszystko można, a potem...szkoda gadać....:wściekła/y:

Przesyłam wiadomości od Justy. U nich wszystko ok. Nie zagląda do nas, bo jest zawalona robotą!!!!!! Prosiła, zeby Was wszystkie pozdrowić....:-)
 
Ostatnia edycja:
Mokatka - wiesz w razie co może to ujdzie jako morderstwo w afekcie???:-D:-D:-D ale jestem na granicy wytrzymałości nerwowej.

Basia - to hektar drogi macie przed sobą. my dziś po pracy jedziemy do Piotrka.

a ja tam pozostaję wiernym fanem Kolobrzegu.
 
Kaśka, Kołobrzeg też piękny!! nie ma się co licytować, nasze polskie morze jest piękne prawie w całej swojej rozciągłości :-) a tego dziada to nie zabijaj bo pojdziesz za niego siedzieć jak za człowieka ;-) a co takiego Ci spierniczył w łazience?? co masz do poprawki??
Izka udanego wyjazdu no i kapeczki słoneczka , szczęsliwej podrózy- szybko mijającej ;-)
Mokkate jestem za spotkaniem i więcej szczegółów mogę Wam zdradzić na pewno,oprócz tego oczywistego od dłuższego już czasu gdzie mieszkam od sylwestra tego roku!!
Tylko najbliższe weekendy mam trochę zawalone: bo ten muszę sie trochę podkurować a raczej uspokoić moją @ bo mam ją od 15dni a w dniu dzisiejszym to przegieła pałe, aż musiałam do gina zadzwonić po receptke na cyclonamine...ale mam nadzieję, że coś mi jeszcze w żyłach i tętnicach pozostało ;-) być kobietą....jak nie jedno to drugie albo wszystko na raz się wali na łepetyne..., następny weekend ślub i wesele kuzynki, następny, zawody modelarskie mojego mężula i synka który pierwszy raz w swoim życiu będzie startował i pływał łodeczką którą dostał w prezencie od tatusia, a następny weekend impra urodzinowa Maćka i to chyba na tyle... :-):-D
Pozdrawiam Was badzo serdecznie i znikam,papapapa
 
Cześć dziewczyny! Udanych wakacji życzę tym, które wyjeżdżają. Mnie niestety kończy się już urlop:-:)-:)-( Mieliśmy robić remont sypialni, zanim pojawi się maluszek, ale trochę przeliczyliśmy się z ceną okna. Niby robią promocję, ale póxniej się okazuje, że tylko na okna standardowe, a okazuje się że w bloku nie ma okien standardowych, więc ciśniemy dalej do skarpety:-:)-:)-( W poniedziałek do pracy. Rozleniwiłam się przez te dwa tygodnie.
Iza, ja mieszkam na Giszowcu dopiero od niedawna, ale mój mąż się tutaj wychował. Teściów mam kilka bloków dalej, ale jest ok.;-) Miłego wypoczynku i udanej pogody!!!!!
Pozdrawiam Was serdecznie. Pa pa:-)
 
reklama
Do góry