reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Hello kochane :) No niestety jest co nosic szczególnie teraz jak jest chory a choroba nie za bardzo chce go opuscić :( Bodzinka słońce a co się dzieje z toba i na pewno nie smęcisz.....
Milej niedzielki :)
 
reklama
Bodzia, co jest z Tobą?? odezwij sie kobito!!
Salik Aga gniewasz się jeszcze na mnie?? bo chcę mieć pewność że jak się spotkamy to nikt mi nie podbije oka ;-)
A ja ostatnio czuję się okropnie, słaba jestem jak mucha i mam wrażenie że za chwilkę się przewrócę...okropność, chyba jutro pojde do lekarza, żeby porobić sobie jakieś badania przesiewowe...Senna jestem obrzydliwie, a poźniej jak wstanę po jakiejś drzemce, których nigdy wcześniej nie robiłam, to czuję się choćbym miała kaca...
Miłej reszty niedzielki,papapapaa
Pozdrowionka dla WSZYSTKICH MAMUSIEK!!!
 
Cześć dziewczyny!

Karolinna strasznie cieszymy się z tego wyjazdu :-), ale od ślubu nigdzie nie byliśmy (poza pobytem na wsi u babci R) więc możesz się domyślać jaki wyczekiwany i upragniony jest ten nasz wyjazd :tak:.

Trysiu a wykluczyłaś ciążę;-):confused: bo ja miałam właśnie takie pierwsze objawy, które mnie zaniepokoiły ;-)

Mokkate mam nadzieję że ta nowa lekarka w końcu wyleczy Martynkę!!! Świetne zdjęcie na nk, tatuś i jego dwa kloniki ;-):-). Mam nadzieję, że uda nam się umówić na jakiś spacerek, z Karolinną oczywiście też :-), może w wakacje sie uda :-p.

Gwioleta dużo zdrówka dla Ciebie i Stasia!!!

Bodzina trzymaj się kochana!!!

Helcia witaj! Ponawiam pytanie Karolinny, z jakiej jesteś dzielnicy:confused:
 
Izka, niestety TO muszę wykluczyć, nie ma takiej możliwości ponieważ jestem w trakcie @ a u gina byłam niedawno i on również o takowym stanie mnie nie poinformował ;-);-) a do tego jem hormony pierwszy raz w moim życiu, więc jest to niewskazane nawet żebym była w ciązy!!!!! aaa no i hormony jeszcze potęgują to "swietne" samopoczucie, które było przed :crazy: masakra!!!!!
Pozdro babolki i miłego dzionka życzę :-)
 
Dzień Dobry
Już mi lepiej, a pisac nie mogłam bo nie dotyczyło to tylko mnie.
Słoneczko za oknem widac a mnie się niechciej włączył:sorry::sorry:
Nie pamietam co jeszcze miałam pisać więc Was wszystkie mocno buziakuje.
 
reklama
Anian ja tez czekam z uteskinieniem na wakacje bo bede mogla moim siostra malego podrzucac ;-) a tak wogole to uciekam na poranna kawke a potem jakis spacerek napewno bo jest tak pieknie 19,5 stopnia w cieniu :-)
 
Do góry