reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Karola- w imieniu "wątkowych" dzieci skłądam podziękowania za życzenia...:-)
Moje osobiste dostały ciuchy (starsza) i hulajnogę (młodsza).... więc jak się w końcu spotkamy..... Nie, nie chcę obiecywać, bo Marcyś jeszcze nie wyrosła z etapu "Moje!!!!":crazy:... ale może coś się da wymyślić???:-)

Wszystkiego naj, naj, naj dla Lenki z okazji 3 i pół roczku!!!!!:tak::tak::tak:
 
.Hej laski.

.Lenka w przedszkolu (po wczorajszym zoo z przedszkolem zachwycona i chce znów jechać:-p:-D) a Daria się bawi więc mam chwilkę coś napisać:happy:.


.mokkatko no to nie będzie problemu bo Lenka między innymi też dostała hulajnogę:-) będą mogły się ścigać:-).Dzięki za życzonka na 3,5 roczku :-).


.Miłego wtorku.
 
moje dziecię dziś dostanie prezent - wywrotkę i łopatę porządną do piasku. jedziemy dziś po niego, jutro ma komisję i powrót, bo w domu nie ma warunków do życia.

Karolka - byl przedział, nawet w pierwszej klasie, ale ja jechałam jeszcze z moją mamą i ona - zgodnie z przepisami - nie mogłaby z nami siedzieć - więc zajęłyśmy miejsca w zwykłym przedziale.
widziałam irytację ludzi, którzy mówili, że jest miejsce wolne w przedziale, bo małe dziecko nie ma wykupionego biletu, a my odpowiadałyśmy, że a i owszem dziecko ma wykupiony bilet na osobne miejsce.
no a Tito - jak to on - upatrzył sobie w przedziale młodego chłopaka i po 15 imnutach siedział u niego na kolanach i razem oglądali bajki na jego slużobwym laptopie :-D:-D miałam go z głowy na ponad 4 godziny. wołał tylko, że chce jeść, pić i do toalety:-p:-p
 
No coż ja z dziecmi dzień dziecka spędzilam w szkole :) było strasznie nudno i żle zorganizowane ale przeżyliśmy maly chyba najlepiej się bawil bo się wybiegal a ja za nim najgorzej bedzie wspominala Doda bo w konkursie zapomniala slów piosenki i się popłakala....za to w domu już byla weselsza bo dostala upragnione książki a Stas jak zwykle autka :) POZDRAWIAM
 
Hej dziewczyny!

Moja Karolinka dostała oczywiście standardowo słodycze, w przedszkolu torebkę z takim jakby porfelikiem (różowym i kudłatym :-D) od dziadków gadającego misia, od chrzestej grę Figuraki (zabrała ją też do figlolandu w sobotę) a od nas duże puzzle do układania (5 plansz). To chyba wszystko ;-).

Gwioletta trzymaj się kochana, wszystko będzie dobrze. Musisz być zdrowa dla swoich dzieciaczków, one dadzą CI siłę i przetrwasz wszystko. Mocno trzymam za Ciebie kciuki!!!

Karolinna strasznie się cieszymy na ten wyjazd nad morze, żeby tylko była pogoda :eek:. Ale nawet jak nie będzie to i tak się cieszymy :happy:. Jedziemy pociągiem oczywiście, niestety :nerd:.
 
Ostatnia edycja:
Cześc dziewczyny :) u mnie dziś totalna porażka w nocy mlody zaczał gorączkowac pewnie zarazil sie od Dody jutro do lekarza bo dziś nie było pani doktor no i mnie dziś cholernie boli pewnie przez te noszenie malego sobie pomoglam ale nie wez na rece takiego chorego skrzata...
 
reklama
Iza staram się trzymać jak tylko mogę tylko nie zawsze tak idzie najgorzej jest jak z bolu nie idzie wstać chodzić itp.a trzeba i czasami myślę ze gdyby nie dzieci pewnie bym sie położyla i spala calymi dniami....jestem naprawdę pelna obaw jaka będzie reakcja mojego organizmu na tabletki juz za 11 dni się okaze skoro lekarz powiedzial że 1miesiąc moze byc koszmarny....zobaczymy....
 
Do góry