reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Cześć koffane :)
U nas totalny obłęd Stasiowi rzucilo sie na oskrzelka a i dorocie zrobilo się zal i bardziej zaczła kaszleć jutro znowu do kontroli a w przechodni koszmar tyle dzieci chorych no i grypa żoladkowa szaleje :(
trysiu twoje samopoczucie może być spowodowane tabletkami anty...szczegolnie jeżeli pierwszy raz bierzesz na nie ktorych nawet pisze ze pierwsze 3 miesiące są najgorsze az organizm przywyknie chociaz jak sa dobrze dobrane to czasami czlowiek nawet nie poczuje ale niestety rzadko tak bywa :( jedak wizyta i badania nie zaszkodza :)
anian że tak zapytam czy ty jesteś nauczycielką? bo chyba gdzieś przegapilam sie :( :) u nas w szkole tzn. u corki ostatnio wypowiedzieliśmy dyrkowi wojne bo od samego poczatku dyskretnie gnębil nasza klase tylko dlatego ze nie mogl stworzyc sportową klase a teraz nic nie mówiąc rodzicom chcial od wrzesnia dzieciom zabrac wychowawczynie bez powodu tzn. powod jest taki że nasza klasa ma lepsze zachowanie i wyniki w nauce ach mówie było szumnie najwazniejsze że wygralismy i nauczycielka zostanie a on sam ma kontrolkę na karku no coż po co zaczynal.........
Oj ale sie rozpisałam pozdrawiam was koffane :):):) milego dnia :)
 
reklama
Cześć dziewczyny!:-) Przepraszam, że trochę nie odpisywałam, ale ostatnio mam jakiś podły nastrój. To chyba przez tą pogodę, najchętniej przespałabym cały dzień. Może dzisiaj jak się trochę rozpogodzi, to wyciągnę męża na spacer. Mieszkam na Giszowcu. A Wy skąd jesteście? :-) Zmykam zrobić sobie śniadanie. Zajrzę jeszcze do Was po południu, jak się dopcham do komputera, hehehe. Pozdrawiam serdecznie. pa pa
 
Cześć Helcia :)) a ten podłe nastroje to chyba wszystkim dopisują wiesz...pogoda pod psem, niby świeci słońce a za chwile pada...skoki ciśnienia a dla biometeopatów to "raj na ziemi" ;-)
ja mieszkam w Orzeszu :-)
Wioluś z tym moim samopoczuciem to wiem, że tablety się przyczyniają ale wcześniej nie brałam i tez sie czułam " fantastycznie"...a do tego jeszcze 13 dzień mam @....masakra...:szok:
Mam nadzieję, że ze Stasinkiem jest coraz lepiej, kurcze...Jak słyszę ostatnio o jelitówce i innych tam perypetiach żołądkowych które ponoć panują, to aż mi się słabo robi...ja to nic ale jak te maluszki cierpią to aż się beczeć chce...
Salik Aga....nieśmiało pozdrawiam :zawstydzona/y:
no i całą resztę babolków również...papapa i do zobaczenia
 
hej

Właśnie zauważyłam ten wątek a na forum BB jestem już około 1,5 roku :-D:-D:-D przyjmiecie mnie ja jestem z miasteczka Ślaskiego mój synuś ma prawie 10 msc i już chodzi znaczy sie nie do konca sam bo jeszcze sie boje go puszczac samego ale juz duzo do samodzielnego chodzenia mu nie brakuje pozdrawiam :-):-)
 
reklama
Karolcia, dzięki za wsparcie dobra kobieto!!! bo już się po mnie przejechały!!! z tego prosty wniosek : tak czytacie moje posty MAŁPISZONY!!!:-D
A tak poza tym co tam u Was bo mnie się uczepiły i na tym koniec
Niunia witaaaj!! A z tym puszczaniem małego chodzić samodzielnie to ja miałam podobnie, ale przecież On ma dopiero 10 miesięcy więc jeszcze się dużo nabiega!!;-)a Ty za nim.
Ja dziś dokonałam cudownego zakupu do ogródka bo kupiłam pierwsze drzewka ozdobne ( nie wliczając w to cyprysików ogrodzeniowych ;-)). Nabyłam klon palmowy i wymarzoną magnolię ktora mam nadzieję że zakwitnie mi w przyszłym roku...ale się cieszę, bo były w przecenie:rofl2:. W sobotę szukanie idealnego dla nich miejsca no i sadzenie:-)
Pozdrawiam Was babolki i mam nadzieję że jutro będzie ładnie bo mamy fajny plan na jutro: olsztyński i rabsztyński zameczek zobaczyć, więc życzę WSZYSTKIM na jutro ładnej pogody!!
Buziolki i do zaś :-)
 
Do góry