reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
.trysia już kiedyś pisała gdzie mieszka:-p:-D;-).

:sorry:No ja mogłabym przeoczyć tak cenną informację, ale przecież Kaśka by to zapamiętała.....:-p:-p:-p
Widze, że się postanowiło kryć koleżankę....:tak::-p;-)

Niunia- witaj!!! Tyle czasu się ukrywałaś, to teraz musisz być codziennie..:-)

Co ze spot-ka-niem????:-)
Może Trysia "na żywo" zdradzi nam jeszcze jakieś szczegóły?;-):-):-p
 
reklama
Cześć dziewczyny! W końcu budzę się z letargu, słoneczko zagląda przez okno, głowa przestała boleć, oby tak dalej:-):-):-) Robię dzisiaj gołąbki, chodzą za mnie od tygodnia, ale ciągle nie miałam czasu. Trysia udanej wycieczki. Mnie czeka podróżowanie jutro. Najpierw na badania, potem Ochojec, Ligota i Zabrze, tyle że nie ma to nic wspólnego z rekreacją.;-) Pozdrawiam serdecznie. papa:-)
 
Tryś - no gdzieżbym śmiła po Tobie jeździć:-p:-D:-D

Mokatt - dzięki za wsparcie i chwalenie mojej pamięci:rofl2:;-):-):tak:

my za spotkaniem jak najbardziej na tak, Piotr po turnusie, póki co siedzie u rodzinki, bo tzw. fachman siedzi i poprawia to co spieprzyłw łazience, a my mamy nerwy na granicy wytrzymałości.
 
Witam!
Jutro już wyjeżdżamy, jednak dopiero wiczorem, więc cały dzień praktycznie jeszcze mamy na pakowanie itp. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę morze... :-)

Helcia ja się wychowałam na Giszowcu :-) a do tej pory mieszka tam moja siostra z rodzinką, no i mam jeszcze troszkę znajomych ;-). W chwili obecnej mieszkam na Brynowie.

Niunia witaj!!! :-)

Od dziś mam już wolne, do pracy dopiero 27 czerwca :-).
 
Kaśka jedziemy do Karwii (niedaleko Władysławowa). Z tą pogodą może być różnie, ale niezależnie jaka będzie i tak będą to wymarzone i wyczekane wczasy ;-). Będziemy wynajmowac pokój, mamy już zaklepany :-).
 
Gwioleta mam nadzieję że u Was już lepiej:confused:. Jak się czujecie? Ty, Staś i Dorotka:confused:

Dziewczyny proszę Was napiszcie mi co Wam przychodzi do głowy co trzeba na pewno zabrać na taki wyjazd nad morze? Jedziemy na 8 dni z możliwością przedłużenia do 2 tygodni. Zaczęłam dziś pakowanie i mam mętlik w głowie. Może podpowiecie mi coś o czym nie pomyślałam :sorry:.
 
po troszku ma ciepłe i chłodne dni -żebyna cebulszczaka się ubierać, czapka, kurtka przeciwwiatrowa i przeciwdeszczowa - dziękiniej chodzilismy codziennie na plażę mimo mocnych wiatrów.
zabawki piaskowe.
gumiaki.
krem oczywiście.
leki podstawowe.

ja po jednym pobycie nad morzem z Piotrem i wynajęciu pokoju a nie mieszkania - podzięowałam. cholera nie ma sięgdzie obrócić - raczej małe są pokoje- wiadomo każdy hcce zarobić
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
No cóż Izunia u nas choroba się zadomowila ale powoli odchodzi oby przynajmniej od dzieci ja swoje leczenie zaczne za jakis tydz.chyba czekam na wyniki.....jakoś będzie :) ty tam mysl o odpoczynku duzo narób zdjęć co nas tutaj potem zasypiesz nimi bo ja z swoja rodzinka w tym roczku nigdzie nie jedziemy musimy zadbać o domek no i dwa wesela a pieniązki nie chca same przyjsć ;( niedobre.....a co zabrać przedewszystkim wiecej ciepłych ubrań bo letnie przepierzesz ja bedzie pogoda wyschną niestety wrazie deszczu czego nie zycze bedzie cieżko ja w tamtym roku malo zabrałam cieplych rzeczy i potem musialam kupic a tam niestety jest drozej i niby tylko trzy dni padalo ale jak nie mialo gdzie schnąć to był problem :( ale zapowiadaja w koncu lato to może sie wam uda trzymam kciuki :):):)
 
Do góry