reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
kaśka oj to współczuję:baffled:, ja już nie mogę się doczekać kiedy wyjdę a to już za 2 godz. a teraz jem drugie śniadanie :tak:

Dzisiaj idę z Grzesiem na bardzo zaległe szczepienie :dry: i po wyniki naszych badań, zobaczymy co tam słychać u kriwnek ;-)

karolinna na razie wagą się nie martwię, szczególnie że prawie wogóle nie jem słodyczy :tak:Ja ostatnio przybrałam 14 kg a właściwie urósł mi tylko brzuchol i piersi :tak: Dzidzę chcemy do tego samego "wstawić" co Grzesia, przynajmniej na razie a jak będzie w praktyce nie wiem :no: Nogi jak Ci puchną to do góry sobie kładż na lampę powinno wystarczyć ;-):-p kup sobie coś moczopędnego.
 
:-D:-DHej dziewczyny! Dziś naszła mnie wena i postanowiłam coś niecoś napisać ;-)
Karolinka na razie śpi, ale jak wstanie to idziemy na zakupy, obiadek się gotuje już a na 15 do pracy. I tu mam dla Was nowinę, dziś ostatni dzień, jutro zaczynam nową pracę :-):-):-).
Skoro nie jestem w ciąży to postanowiłam coś zmienić.., strasznie się cieszę i jednocześnie zaczynam mieć pietra :baffled:.

Izoldzia naprawdę również ode mnie respekcik, szok że tak mało tyjesz w ciąży. 12 kilo to niedużo a 7:confused::szok::-). Super! Życzę Ci szybiego i małobolesnego porodu, żeby dzidzia szybciutko była z Wami. Już nie mogę się doczekać pierwszych zdjęć maleństwa, bo mam nadzieję że wstawisz co:confused:;-)

Czarnulka śliczne te sukienusie dziewczynek! Zresztą jak wszystko co im kupujesz :tak:. A ten kucyczek super :-DJak wiesz Karolinka ma podobne, tylko robię jej dwa:-D. Dużo osób mówi że ma śliczne kucyki i takie śmieszne :-D , chociaż ostatnio zaczęły jej lepiej rosnąć te włoski i może niedługo będę mogła się bardziej wyżyć na jej główce. Ona bardzo lubi jak ją czeszę i sama się tych kucyków domaga :-D.

Karolinna to nieciekawie że tak puchniesz, mam nadzieję że Ci to minie.

Nie wiem co jeszcze miałam komu napisać. Jak wiecie (chyba) Baska z Kubusiową są nad morzem. Czasem do siebie piszemy, mają super pogodę :-). A my chyba nigdzie nie pojedziemy ze względu na nową pracę :baffled:.

Idziemy do epu (sklepu) ;-).Papa!
 
Hello !!!

A ja tak myślę czy nie zrobić dziś wypadu
z rodzinką na basen jak M się wyśpi,
tylko boję się że małą zjara albo się rozchoruje :zawstydzona/y:

Albo Milę zostawić u staruszków
i samemu gdzieś wyskoczyć :confused:
Tak mnie dziś natchnęło ...

Izoldzia strasznie mało przytyłaś :szok:
ja 15.5kg i teraz te 5 za mną chodzi oj chodzi :-p


Karolka mi zaczęły puchnąć 3 tyg przed,
chyba jeszcze pamiętacie ;-),
ogranicz sól i kawe, nóżki w górę i do zimnej wody ;-)
ale ten czas leci :sorry2:

MMM ja nie wiem jak to robisz że nie jjesz słodyczy,
ja się zajadałam wszystkim co mi wpadło w ręce :-p,
słodyczami zwłaszcza
 
hej dziewczyny

no ja poprostu tyle pryzbrałam.........................

KASKA jest w s-cu jeden phil i to w takim samym kolorze ale z większymi dzieczaczkami także mnie poznasz na perwno

KAROLINAA nie wiem czy się boje teraz to juz wiem co mnie czeka moze troszkę obawiam się tego czy wszystko pójdzie dobrze czy dzidzia będzie zdrowa a ból.................szybko sie zapomnina......................

IZA no pewnie ze wstawię jak tylko ZUla się zdecyduje wyjsc na swiat może po dzisiajezym dniu pełnym nerwów cosik................................


zajrze pózniej papapp
 
:-):-):-)Iza - melduj co to za praca mi tu szybko. wiem, że dziewczyny mają superową pogodę i są czekoladki, bo gadalam z nimi w sobotę. a co do urlopu - odbijesz sobie to niedułgo
 
Witajcie dziewczyny, długo mnie nie było ale mój mężuś jak jest w domku to mam słaby dostęp do komputerka. Teraz mam zdecydowanie mniej czasu. Mały jest okropnie żywy, a przy takiej pogodzie większość czasu spędzamy na podwórku. Dziadkowie teraz też nie zabierają za często na ogródek Marcinka. Mała zaczęła ciągnąć cycusia, ale chyba już nie damy rady zrezygnować z dokarmiana tym bardziej że to taki malutki żarłoczek.
Izoldzia mój mąż nie zgodził się kupić mi wózka, też o tym myślałam. Zostaje przy chuście.
Karolka jest też krem Perfecta mama na opuchnięte i obolałe nogi. Widziałam go ostatnio w rossmanie. I faktycznie bardzo pomaga dieta bezsolna, ja miałam szczęście i nie puchłam ani w jednej ani w drugiej ciąży.
 
AREWENA powiem CI że nam tez sie nie usmiechał taki wydatek ale siłą rzeczy zdecydowaliśy sie bo głównie dla mnie to lepiej a jeszcze znajomi kupią go man w Anglii wieć będziemy do przodu parę złotych.JUz nie moge się doczekać ja swój tez juz sprzedałam tak wiec nic tylko czekać /....................................
 
.Witam wieczorkowo.

.Dziewczyny nie mówcie o diecie bezsolnej... wiem ze to zdrowe i pomaga ale ja muszę mieć danie posolone i doprawione inaczej nie mogę,bo smakuje mdło:baffled:.


.iza no pochwal się co to za praca? w jakiej branży teraz będziesz:confused:.Trzyma kciuki za pierwszy dzień:tak:.

.monysia i co dziś zrobiłaś? a jakieś fotki z wesela macie? to może wklej;-).

.kaśka pewnie już w domku odpoczywasz;-).

.mmm i jak Grzesiu zniósł szczepienie? a jakie to było? i jak tam krwinki;-).

.arewena super że mała znów zaczęła ciągnąć cycusia,może całkowicie do niego wróci. A synek taki był niegrzeczny u dziadków że już tak często go nie zabierają?;-).


.Lecę pobuszować po necie jeszcze.

.pa.
 
reklama
[SIZE=+2][SIZE=+2][SIZE=+1][SIZE=+2][SIZE=+1]hej kochaniutkie
icon_smile.gif


Wpadłam tylko zobaczyc co u was słychać ciekawego
icon_wink.gif


Ja dzisiaj znowu dzien po za domem,meza wygoniłam z dziecmi nad wode a ja poszłam do kosmetyczki zrobic sobie tipsiki
icon_biggrin.gif


100_6699.jpg

100_6698.jpg


MMM a ty chcesz chyba w dupke :angry::-D:-D:-D gdzie obiecane foteczki:dry::-)

Karolinko moje niunie też pędzą za gołąbkami :-D:-D:-D:-D

Iza dziękuję :zawstydzona/y: miło ze podoba ci się mój gust do kupowania ciuszków niuniek :-) Gratulacje nowej pracy :tak: zdradzisz nam co to takiego??? Pozdrowienia dla męża :-)

Kasia a wy gdziesz bedziecie wyjeżdżać na wakacje???

Ciekawe jak tak Justyśka odpoczywa u rodzinki :-)
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]
 
Do góry