reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Justi, śliczny masz brzusio taki zgrabniusi :-):-) a moja synowa jest przecudna ale czemu się dziwić, skoro ma taką ładną mamusię :tak::tak:

No nic dodać nic ująć!!! Zgadzam się w całej rozciągłości....:tak::tak::tak:

Karolinna- tyle się nie widziałysmy, bo nie chcesz się ze mną umówić na spacerek...:-) i potem łapią Cie skurcze.... ;-)

Trysiu- :-):-D:-) ja też Cie pozdrawiam szczególnie....

Czarnulka- :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Potrafisz postawić mnie do pionu...zaraz wklejam jakieś zdjęcia....

Nie wiem jak u Was, ale u mnie zapowiada się deszczowy i pochmurny dzień.
Nie lubię takiej pogody w lipcu... :no:
To jeszcze jeden dowód na to, że powinnyśmy sie spotkać u Czarnulki (pizza..mniam..mniam...;-)) :-) żeby poprawić sobie humor.....

Pozdrawiam....:blink:
 
reklama
Dobry dziełczynki.
Ale u nas luneło:szok::szok::szok:
Justyna ale fajniusi brzuszek..Oj ja tez juz tęsknie za takowym:tak::tak:
Czarnulka widać,że spotkanko się udało.Fajnie:-D:-D
A ja mam do Was pytanko.Nie wiecie gdzie w okolicy Zabrza można na kucyku Maluszka powozić? Tylko my się poruszmy tylko komunikacją miejską:-D
Nam znowu wózek się rozwalił.Dobrze,zeLolek juz i tak żadko z niego korzysta:cool2::cool2:Ale na zkupy to mi z wózkiem wygodnie, bo mój potworek to ruchliwy jest bardzo:-D
A to mój Diabełek
0321216155.jpg




No i my na Allegro Power w M1









 
My wczoraj byliśmy na zakupach i kupiliśmy córeczkom piękne suknie na wesela które będą w sierpniu i październiku :-) Niunie się już doczekac nie mogą aż je założą ;-):-D:-D w weekend też mnie nie będzie,bo brat z żoną i Synkiem przyjeżdżają z Wrocławia jutro wieczorkiem i zostają do Niedzieli :-):-):-)

Mokkate
widzę znaczne poprawy w twoim pisaniu :-D:-D Piekne są twoje córeczki :-) i jak już urosły :-)

Trysia no widzisz,oko masz bystrzejsze od siebie :-D:-D:-D

Bodzinka super foteczki :-) widać że wyprawa się udała ;-)
 
Czarnulka, no bardzo Ci dziękuję :szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y: aleś mi dowaliła... ale nie sposób czytać wszystkich postów jak nie było się na forum przeszło miesiąc ;-)
Widzę że nikt nie chce mi pomóc w kwestii avatara(u):-:)-(
papapa
 
reklama
dzięki Cornula juz posłałam Ci te fote:-):-):-) A ja obrażalska baba to nie jestem :-D:-D;-);-) choc nie powiem, że było to miłe :tak::baffled::-D:-D
Bodzinka ja to Ciebie normalnie kobito podziwiam, ileż Ty masz tych fotek i inspiracji jak je upiększyć, niesamowite. Bo ja mam też troche fotek ale wstawiam większość jak leci, kiedyś jeszcze trochę w tym programie Picasa sie bawiłam ale tam nie specjalnie wielkich możlwości poza fajnym bajerem w postaci tzw "stosu zdjęć" no i paru możliwości bawieniem się ostrością no i kolorem to nie było;-). No i szkoda tego Twojego zakupowego wózeczka, może taki z hipermarketu by się przydał ;-);-). Ja kiedyś podjechałam po klatke takim wózkiem to mieli sąsiedzi ubaw, bo prawdę mówiąc to blisko mam do i z sklepu ale ciężko mi było więc podjechałam bryką Albertową pod klatke :-p:-D
Buziaczki i do zaś
 
Do góry