reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Och jak miło tu zaglądnąć do Cioteczek :-)

Co prawda nawet nie czytałam i nie wiem co się u Was
dzieje ale musicie mi to wybaczyć...
Chodzę na rzęsach poprostu, Milusia strasznie marudzi,
płakusia i do tego jest chora :-(
Minioną noc spędziłam w toalecie "Muszelko moja"
z jednej str i z drugiej ciekło a w międzyczasie walka
z katarkiem Malusiej ...
Jest totalnie rozregulowana teraz i bardzo mało śpi
Najgorsze że nie widzi nikogo innego poza mamusią,
chwili wytchnienia nie mam, raz osłabiona,
raz gorączka, zatwardzenia, strasznie płacze jakby
błagała o pomoc a ja bezsilna nie daje rady rady jej ukoić...
Jak zaśnie to wtulam się w nią albo wpatruje
się i po cichutku sobie popłakuje :zawstydzona/y:

Ściskam Was mocno Cioteczki,
nie obiecuje że nadrobie to co straciłam
chyba że znajdzie się Osóbka która streści
po krótce co się tu u nas działo,
Życzę dużo zdrówka i siły dla Mamuś i Maleństw
A wszystkim solenizantom Wszystkiego Dobrego !!!

Wogóle to pamiętacie mnie jeszcze ??? :-p
 
Kasia Piotruś ślicznusi! :tak:

Monysia jasne że pamiętamy! Dużo zdrówka dla Ciebie i Milenki!!! Zaglądasz czasem do swoich prywatnych wiadomości na bb???

Idę do wyrka! Do jutra!
 
.Hej Kobietki.


.Widzę że większości z nas super minął długi weekend:tak:. Fotki wkleiłyście super,tak pięknie wiosennie. A tuż za rogiem kolejny dłuższy wypoczynek.


.Życzę wam miłego dnia i dla każdej z was piękny uśmiech:happy:.

.pa.
 
Hej! Wpadłam na chwilkę, przed chwilą umyłam 2 okna i powiesiłam jedną firankę, drugą właśnie prasuje i zaraz też zawiśnie. Odkąd mamy nowe firanki to niestety muszę je prasować, są zszyte z zasłonkami z woala. Ale szybko się to prasuje i warto :tak:

Trysiu Twoj synuś też slicznusi :tak:ładne ma oczka, a te zdjęcia z drzewkiem rewelacyjne. Tak jak napiasała Karolka - takie wiosenne. Muszę koniecznie porobić sobie coś w tym stylu z Karolinką :happy:.

Za niedługo do pracy - na 15 :baffled: .Mąż jeszcze nie wrócił od Karolinki, jak przyjedzie czeka go dalsza część remontu kuchni, chyba będzie to wszystko robił sam bo ja już nie zdążę mu pomóc przed pracą. Ale da radę, a jak przyjdę to pomogę mu powiesić szafki, albo jutro powiesimy.

Piękna pogoda za oknem :-):-):-):-):-)!!!!

Karolinna osobiście dziękuję za życzonka, oraz życzę Tobie i Wam wszystkim również tego samego!
 
Hej dziewczyny, przepraszam za swoją nieobecność. Ostatnio żyję w ciągłym, panicznym wręcz strachu... Zapisałam się do dentysty na 26 maja, bo muszę zacząć zęby leczyć a jak o tym myślę to mam ręce spocone i biegunkę. Mam uraz z dzieciństwa i od tamtej pory byłam zaledwie kilka razy u dentysty. Mam bajzel w gębie i choć wiem, że muszę leczyć to w tamtym roku już kilka razy byłam, potem raz nei było dentysty, drugi raz coś tam i w końcu to olałam. A teraz wiem, ze muszę i dalej się boję. Może do psychologa się najpierw zapiszę ? :-(
My weekend spędziliśmy w domku, bo R. od piątku do niedzieli był w pracy, ale w sobotę mieliśmy wypad do ZOO. Załaczam kilka fotek, brzydkie bo robione telefonem. Oskar bał się wszystkiego, nawet dinozaurów z kamienia, ale było bosko. Padł o 17:30 i spał do rana, bo byliśmy bez wózka.
Bodzinka przepraszam, ale na śmierć zapomniałam o naszym spotkaniu.... Mam nadzieję, ze mi wybaczysz :zawstydzona/y: Lolo rośnie jak na drożdżach, fajnie się tak ogląda fotki z czasów kiedy nasze dzieci były takie malusie....
Trysia Boziu ten Twój synuś jest taki drobniusi... Taką delikatną buziulkę ma :-)
Kasia fotki rewelacja. Jak profesjonalistka ! Te z piaskiem są śliczne.
Monysiu kochana pewnie, ze Cię pamiętamy, pytałam o Ciebie już na forum, bo tak zniknęłaś nagle. A wiadomo już czemu Milenka tak strasznie płacze ? Bidulka malutka...
Ja też pamiętam MarięOlę - miałam od niej łóżko kupować jak w ciąży była, ale w końcu zrezygnowaliśmy. Z tego co widziałam to pisze głownie na mamach styczniowych 2007.
 
A tutaj kolejne z ZOO i nie tylko.
To 3 z kolei to fotka ze współnego śniadania z moją przyjaciółką i jej córką, która u nas spała.
Ma je na naszej klasie i podpisała je "Śniadanie z Oskarem. Ona - fanka nutelli, On - wielbiciel jajek". A ztyłu brzuch mego męża, tylko nei pouciekajcie :-D
 
Monysiu cąłuski dla was.
Dziewcyny dzieciaczki cudne to i fotki przeurocze..Choć połowy dziś nie widze:dry::dry:
Mamo Boo w ogóle sie nie gniewam:tak:Myśmyw Zoo byli w niedziele, forumowe spotkanie listopadówek.Maiło nas być 3 nistety jedna nie dotarłą, pogoda średnio dopisała ale było CUDNIE:-D:tak::tak:Fotki jutro.Lolo pozanł swoją dziewczyne i pierwszy całus zaliczony:-D
 
Hello

Iza wiesz woal jest ładny ale tak jak mowisz prasowanko jest ja teraz przerzuciłam sie na kresz. Wzory podobne i kolory tez do woali a wystarczy wyprac i wieszac. Nie daje na program z wirowaniem.
Wklej fotke z kuchni jak juz bedzie po

MamaBoo to mozemy sie zamienic bo ja stomatologa sie nie boje , gorzej jest u mnie z ginekologiem.BRrrrrr az ciarkni przechodza na sama mysl

Gwioleta u nas była Doda a ja myslalam ze w Jastrzębiu Zdroju na stadionie?????????????
 
reklama
Monysia jak bysmy mogły zapomniec o TObie no rzestan ja czekam na wiesc kiedy sie spotkamy :-):-):-)

Kubusiowa mleduj sie tutaj a juz bo zobaczysz............:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry