reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
1. Lato wróć!!!!!!
2. Moje dwa skarby
3. Kochana moja istotka
4 No to w droge!!!
 

Załączniki

  • DSC06786.JPG
    DSC06786.JPG
    36,1 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC06792.JPG
    DSC06792.JPG
    83,2 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC06798.JPG
    DSC06798.JPG
    115,7 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC06810.JPG
    DSC06810.JPG
    83,3 KB · Wyświetleń: 22
reklama
Dziewczyny to nie naczyniak tylko krwiak
a te wymrażanie naczyniaków znam
bo moja siostra to miała ich kilka
jeździli z nią do Katowic na wymrażanie

Podałam Małej troszke herbatki z kopru
ale tylko ok 30 ml i pomogło
zrobiła wielką kupkę i pokąpieli
po 2 godzinkach następną
ale mi ulżyło

Jestem zmęczona dzisiejszym dniem

Kubusiowa super foteczki :tak:
 
Hejka
Ja dziś witam pierwsza....

jestem co prawda w pracy ale kawusia u mamusi już z rana zaliczona.... jak Olusia zawiozłam....

moja biedna mama aż się popłakała bo dziś Oluś ostatni raz u nich na dyżurze przedpołudniowym bo od piątku idzie do przedszkola.... ale coś więcej później Wam napiszę bo teraz samo przezsię się rozumie że w pracy nie mogę puścić wodzów chęci pisania a mam Wam więcej do powiedzenia.... muszę się komuś wyżalić bo jeszcze trochę i mnie rozerwie.... powód?... oczywiście "kochana teściowa"... ale o tym później.....

życzę miłego dnia
 
Hello !!!

Można powiedzieć że
moja dziesiejsza noc była wspaniała :tak:
do teraz Córa z Tatusiem sobie chrapią :biggrin2:

Diablica och te teściowe :zawstydzona/y:
Mama Kochana, będzie jej brakowało wnusia :tak:
 
hej !!!!

buuuuu nie mam weny, zarqaziła mnie Diablica :eek:

Luczynka zdrówka !! i fajnie że napisałas bo juz sie martwiłam !!

Kubusiowa oj jaki czaruś Ci rośnie :-D

Monysia okłady z ciepłej pieluszki tetrowej tez pomagają !!! a jest też woda koperkowa w aptekach i dla takich maleństw na piersi bardzo dobra na takie rózne !!
Liwia tez czasem tak płakała i pręzyła sie na początku, widac było że brzuszek boli i lekarka pow że to dlatego że te małe jelitka dopiero zaczynjaą funkcjonować itd !!

Mnie tez do poniedziałku niet, bo jutro zostaję u siostry do soboty :-D sama z Liwią :tak::-D
pozdrowionka
 
hejka:-)

justyna - może to poprosu zmeczenie jesienne:cool:, za duzo ostatnio pracowałaś. Ja niedawno tez przechodziłam jakies dziwne załamanie, ale mieliśmy warasztaty z psychologiem i wiesz jednak tacy ludzie sa potrzebni wiele spraw sobie uswiadomiłam, a szłam z lekkim niesmakiem
 
reklama
HEj

Justysiu co sie dzieje???

JA też jakaś chodze taka zakrecona :-( a dzisiaj mnie doły jakies dziwne łapały a m jak na złosc nie ma i nie miałam do kogo sie przytulic :-( idę spac bo mnie i głowa boli i zaraz zaś cos mnie weźmie na dołki :-( Oy to szybciutko mineło :-(
 
Do góry