reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Kaśka wymiotuje bo to po jakimś czasie leci
już takie grudkowate

Położna już była i chyba już nie przyjdzie
za tydz ide na kontrole zaś tego krwiaka
na główce to spytam
no chyba że coś mnie bardziej zaniepokoi
to wybiore się wcześniej
A na spacerki to już chyba pomału moge wychodzić
na króciutko ???

A dziś to ciągle śpi
w nocy pobudki były 23, 5, 7, 9, 11,
i budzi się tylko na karmienie i zasypia
tak jeszcze nie było
i tylko 2 razy kupcie robiła
 
reklama
wITAM

Mam chwile więc cosik tu skrobnę.
Dzis zakupiłam gazetke DZIECKO za jedyne 6.90zł i gratis są ładane rajstopki , dobre gatunkowe w rozmiarze akurat jak na Filipka. Pani z kisoku mówiła ze były tez ładne czapki i szaliczki. Naprawde polecam bo gazetka jest gruba i dużo fajnych rzeczy pisze.

A tak na marginesie jestem szczęśliwa bo dostałam dzisiaj orzeczenie z PZU. Przyznano mi odszkodowanie fiu fiu i to całkiem sporo. Szkoda ze 25% zabiera mi Kancelaria Prawnicza ale jakby nie było to im też sie należy bo wszystko za mnie załatwiali
Dziś zrobiłam listę c o najbardziej potrzebuję:-):-):-)jak Grzesiek zobaczy to powie ze oszalałam a co w końcu odszkodowanie się należy ;-);-);-);-)
 

Załączniki

  • ewa i melody.JPG
    ewa i melody.JPG
    43,4 KB · Wyświetleń: 27
Cos mnie na wspomnienia wzięło

Ale malutki byłem:-):-):-)
 

Załączniki

  • 100_0399.JPG
    100_0399.JPG
    612,4 KB · Wyświetleń: 21
  • 100_0424 małe.JPG
    100_0424 małe.JPG
    36,3 KB · Wyświetleń: 25
Ewcik to życzę powodzenia, bo u mnie totalny opad mobilizacji, tez niby jestem na dietce,jak to każda kobita, ale jakoś ciężko mi odmówić sobie niektórych rzeczy, ja po prostu kocham jeść, za bardzo kocham i dlatego takie są efekty...:-:)-(
Monysiu mój dziabąg niestety nie pił cycucha więc niestety nie wiem co to jest nawał pokarmu,ulewanie znam to normalka czasami mniej czasami więcej zależy ile wytrąbił z butli...ale lepiej zapytaj lekarza, a jak często Mileńkiej się zdarza w ciągu dnia??
Justynko where R U??? Jak humorek??:blink:
Czarnulka na imprezie baluje, a może w kosciele teraz, albo jeszcze w przygotowalni robienie makijażu itp itd:tak::tak:
Luczynka a co z Toobą małpico??? Miałaś ten telefon w sprawie korków??
MMM widziałam na GG a tu sie nie pokaże gadzina jedna...
:wściekła/y::wściekła/y:
Kaśka76 a a u Ciebie jak humorek,poprawił??? bo ostatnio coś tez niezbyt ...;-)
AAAA i ZŁOTKO MOJEEEEEEEE:-D:-D
Pozdro,buziale i miłego weekendu życzę!!!
 
Witam !!!

Wczoraj znowu ponad godzine się męczyłam
żeby Mała zasnęła, znowu problemy z kupą
pręzy się i nóżki podkurcza i znowy wymiotywała
Ona tak potrafi 4 razy na dzień
No a jeśli chodzi o wagę to od wypisu ze szpitala
do kontroli przybrała
Tylko te problemy zaczęły się po kontroli
a ja nie mam wagi :baffled:

Ewcik ładne te wspomnienia :tak::tak::tak:
 
reklama
Trysiu niestety nie mialam zadnego nowego tel w sprawie korepetycji, a czekam na jeszcze jeden. A co tam u Was Kochana?? Musimy koniecznie sie znow spotkac :tak:

Czarnulko udanej imprezki ;-):-)

Ewcik jaki FIlipek byl slodziutki :happy2: ach! az mnie wzielo na wspominki i poogladalam sobie Fotki Oliwki ze szpitala :tak:a brzucholek masz cool :-p:-)

Monysiu skro to ulewanie badz wymiotowanie zdarza sie Milence tak czesto a jest karmiona piersia to ja na Twoim miejscu nie czelalabym tylko jeszcze dzis pobieglabym do pediatry :tak:Oliwka byla karminona z butli ale tez jak miala bodajze 5 miesiecy to wyladowalismy na pogotowiu bo caly dzien mi ulewala i wymiotowala i sie ogromnie wystraszylam :-(okazalo sie ze wystarczy zmiana Jej dietki, gestsze mleko z kleikiem, i zupka marchwiowa oraz leki. Ale zaznaczam ze byla karmiona sztucznie.

Diablica a jak tam wrazenia Ola po pierwszym dniu w przedszkolu, czy z wyjscia z przedszkla tez sie tak cieszyl jak z przyjscia?? :-p

Justynko nie przejmuj sie tym autem, ja nasze tluke regularnie :baffled::-( W tym tygodniu chcialam wjechac do garazu z otwartym bagaznikiem :baffled::baffled::-(Wyobraz sobie mine G. gdy zobaczyl klape z samochodu :angry:
 
Do góry