reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
HOP HOP !!! Jest tu kto ???

Ja wróciłam :-) moja dłuuuga nieobecność była spowodowana wyjazdem nam morze a potem protestem komputera który się zepsuł i był długo w naprawie. Myślałam że zwariuje bez tego forum :tak:

Serdecznie gratuluje Oliwce !!! Śliczna malusia !!! No i współczuje przeżyć przy porodzie.
A jeśli moge zapytać to gdzie rodziłaś ?
 
reklama
monysia dziekujemy za komplementy.:-) ja rodziłam w wodzisławiu u nas ,tu strasznie duzo kobiet rodzi zamieszkałych kilkadziesiat kilometrów stad:szok::szok:
 
Bo ja to jeszcze nie wiem gdzie rodzić. Moj lekarz jest w Orzepowickim szpitalu a tam zaostrzyli strajk i prowadzą głodówkę. Jak się tam znalazłam z bólami to nie zostałam dobrze przyjęta. Znowu w Knurowie nie ma takiego nowego sprzętu ale położne są bardzo dobre i same znajome mojego teścia. I z tego co wiem tam zajmują się pacjentami NORMALNIE. Jeszcze zobaczymy co będzie
 
monysia ja rodziłam w Knurowie:-), ale nie było wtedy strajków:happy2:

oliwka, a mojej Młodej chyba trójeczki dolne (nie wiem co z górnymi) )wychodzą (nie da się dotknąć, ale wyczaiłam białe wzgórki na dziąsłach) i stąd ta temperatura. Wieczorkiem miała już 36,9 a teraz już chłodna śpi (bez zadnych wspomagaczy). No i nie wiem ile tych zęboli pójdzie, bo jej wyłaziły w kompletach (4szt)
No i szykuj już się na spełnienie życzenia Oliwki:happy2::-p
 
monysia, tak patrzę sobie na Twój suwaczek i przypominam sobie jak to było jak byłaś na początku ciąży, którą już kończysz...jak ten czas leci:-)
 
anian te zeby oby wyszły jak najszybciej i zeby niecierpiała Patusia:no: Szczerze mówiąc to jeszcze jednego bobaska bym chciała ale to w dalekiej przyszłości jak by co :-D;-)Tak ze narazie musi jej wystarczyć Sara:-):tak:;-):-D
monysia tak ze w kazdym szpitalu jest cos dobrego .W naszym po remoncie ,moze łuzka starego typu ale opieka najlepsza a połozne cudowne kobitki.
 
No i co lanie pewnie mi sie dostanie hihihihihi ;-)

ja nie pisze bo jakos tak..... i nie mam humoru i wogule :-( miałam ciężkie dni z moim m itp. :-( ale sie ułożyło juz na OK. Ostatnio zyje roczkiem juz emilki który robimy 1 wrzesnia :-)
A juz dzis 23.08 jest nasza 4 rocznica ślubu :-)
 
Czarnulka to gratulacje.

Wszystko, co tylko miłe na świecie, wszystko, co tylko pomyślność wróży, niech będzie szczęściem w życia podróży.

I dużo duzo cierpliwości dla Twojego.
 
Złoto o przyzwoitej godzinie.

Idę na targ oglądać WC i umywalki -wczoraj ogladalismy super gościu zapewniał a wyniuchałam na necie że to towar poza gatunkiem JASIENICA.
Na necie jest I, II gat. ale ten na targu poza a gościu wmawia że super.
Mam go w nosie jedziemy do Bytomia tam jest salon i pewnie kupimy w normalnym gatunku.
 
reklama
czarnulka

W czwartą rocznicę ślubu!
życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął,
a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.:-):tak:
 
Do góry