reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Czarnulka
Z Okazji Godów
Najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze wspólne lata

Anian leci ten czas leci :tak: sama nie wiem kiedy to zleciało :-D

Tak wogóle to witam Was późnym wieczorem :laugh2:

Ja mam kolejny "słaby" dzionek :sorry2: mimo tabletek skurcza mi się brzuszek i czasem bardzo boli. Wczoraj czułam się jakbym miała gorączke :baffled: zlana potem, zawroty i bóle głowy.
Jak się położyłam po 13 to obudziłam się po 17 :baffled:
Dziś często się budziłam zlana potem
nie najlepiej się już czuję i powoli się poruszam :-p

 
witam....
dzisiaj pierwsza...


mąż umówił mi dziś wizytę na dziewiątą.... (hihihih do czego to doszło ... ale od trzechmiesięcy słucha że "muszę iść do fryzjera") więc za chwilę się zbieram:-)

miłego dnia...
 
Witam !!!

Mi też się marzy jeszcze iść do fryzjera ale narazie tylko planuje, nie wiem kiedy mi się zachce to zrealizować :baffled:
Mój M śpi po nocce ale zaraz go muszę budzić bo jedziemy do sądu, tzn ja z nim jade bo chcemy skoczyć jeszcze do plazy na tą komedie co leci w kinach teraz Evan Wszechmogący. M się uparł że trzeba mnie troche rozbawić :-D
 
reklama
Narazie tyle bo już nie pamiętam które wstawiłam :rofl2:

Byliśmy trochę w Kołobrzegu i troche w Ustroniu Morskim.
Mam szczęście że mam rodzine prawie nad morzem :-)
 
Do góry