reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Oliwka juz nie długo a razem z Toba bedziemy sie cieszyc kolejna dzidziulka na naszym forum....grono sie powieksza.
Mowia niby ze drugi poord jest lzejszy od pierwszego wiec bedzie dobrze....wrecz musi byc...trzymamy kciuki....
 
reklama
Justa - świetny pomysł!!!!!!!!!!!! a można sięspoźnic?????/ bo Krzysiek ma wtedy dniówkę, no i za czym dojedziemy???//

no absolutnie !!! potem puszczam psy i basta :-D

no coś ty !! poza tym skąd wiesz że sie spóźnisz skoro nie napisałam na którą :laugh2: nawet jak będziecie później to będzie suuuper !!!!!!!!!!


Martaglo no właśnie jak tam męzuś oblukał coś ciekawego ???

Trysia wazeliną zawiało że hej :laugh2:;-)
a tak w ogóle to widze ze spdobało Ci sie klepanie podium :-D

Oliwka a ja juz wypatrywałam wieści o rozdwojeniu sie a tu jeszcze dwupak !!! :-)
super by było jakby nasze kozy małe sie zapoznały i byście przyjechali, ale jak nie dacie rady to nie bój nic nadrobimy :-) Zresztą tak blisko mamy się a ja z dziewczynami z Katowic się znam wizualnie a z Tobą nie :-(

Anian a pewnie co będziesz sobie żałować śmigaj na zakupy i daj czadu co by Cię więcej nie wkur.....:tak:

Witam Wisienke Ty tu nie zapraszaj na gg tylko pisaj tu do nas to zaraz raźniej Ci będzie :-D

Ewcik no niestety Pszów :-D Ale się cieszę że będziesz - super !!!

Karlam a coś Ty taka uszczypliwa :cool2: I jak tam młodzian nie protestuje w kojcu ??

Ewcik łyknij jeszcze jedno malibu i olejesz to że piątek 13tego :-D

Luczynka pisaj !!! wiesz co Ci grozi :cool:

no i gdzie nasza brzuchatka Monysia ???


dobranoc !!!
 
A tu co tak pusto.

Wisienka witaj i pisz dużo duż i jeszcze więcej.

Autka dalej nie mam ale nie naciskam bo jak ja kupię to będzie hała.

I czekam dalej a małż jak ktoś już używał zmęczony po pracy padł.

Za dużo po lesie chodził nadmiar świeżego powietrza.

No to złotko moje

A reszta mamuś gdzie tylko Oliwka usprawiedliwiona bo może się rozdwaja.
 
Justyna juz mam taki ciety dowcip hehe ;-) maly kojec zaakceptowal ale jeszcze na krotko, ma on grube szczebelki i ciezko mu sie za nie zlapac dlatego protestuje, ale jak troszke podrosnie to bedzie idealnie ;-)

tak dzisiaj 13 piatek a ja ide do fryzjera, mam nadzieje ze nie wyjde od niego lysa ;-)

Oliwka
czy to juz? jejku jak ja tesknie za byciem w ciazy!! ;-)
 
A tak sobie jeździmy na rowerku gdy nie pada oczywiscie


8b4e188f9cc9dd50m.jpg
 
anian no drobinka z mojego jest ale ja sie urodziłem z wagą 1,700 i wzrostem 43 cm...:-:)-( więc mam co nadrabiać...nie każde dzieciątko musi być pulpecikiem...ja jak byłam mała też miałam wieczną niedowagę...a teraz muszę się pilnować a i tak niewiele to daje ;-)

justyna dziś nie udalo mi się klepnąć podium...:confused2::confused2::-p

wisienkaaaa witamy no ja niestety jestem z łazisk ale na spacerek zawsze możemy umówić się gdzieś pośrodku....:-):-):-);-);-);-)

martagloo a co wy tak długo czekacie na to autko...ktos Wam sprowadza skądś czy jak??

cholera 13-tego w piątek..nie wierzyłam ale chyba cos w tym jest...strzeliło mnie pod obojczykiem i trzyma i nie chce puścić...mielismy jechac na łikend z hasbendem i co...nie wiem czy mi to przejdzie bo ani oddychac i ręką nie da sie ruszać...:-:)-:)-:)-(no jak się oprą o klawiaturę to nawet klepać po nie da się...;-)wrrrrrrrrrrr........jejuuu..boliiii...ja to juz wrak jestem....non stop cuś....buuuuuuuuu
ide trzymajcie się cieplutko i do zobaczonka...
 
Nie sprowadzamy autka ale szukamy z dwoma poduchami także tylko sprowadzone najczęściej takie mają.

Oglądamy na necie i w komisach a na giełdę to się małżowi nie chce wstawać bo cały tydzień do pracy wstaje.

Mamy czs do końca wakacji.

Trysia trzymaj się oby cię szybko przestało boleć

Lecę bo młoda marudzi.
 
hej
justyna właśnie z Katowiczankami sie znasz a my tak blisko i sie jeszcze nie poznałyśmy ale napewno nastąpi prędzej czy później spotkanie a z diablicą to dopiero jeszcze bliżej mam ;-):-D
karlam ja też tęskniłam za ciążą ale tą jestem strasznie zmęczona:szok: całkiem inna niż pierwsza;-)
ewcik jakoś mnie to nie przekonuje że drugi łatwiejszy ale moze sie przekonam:confused2::-)

Oliwka dopiero zasneła ciekawe do której będzie spac:szok::confused2:
Idę włączyć automat niech sie pierze bo chyba padać już nie bedzie .
 
reklama
Witajcie kochaniutkie :-)

Wpadłam się pochwalić że moja Emilcia dzisiaj zaczeła chodzić :-) oczywiście przyszła do mamy :-):-D Mam duzo roboty w domu :crazy::confused2: Ale jak znajde czasu to wpadne ;-) a w przerwach i tak podczytuje co klikacie hehe ;-)
A Wikusia nauczyła się odpowiedzieć jak się nazywa imieniem i nazwiskiem :-)
 
Do góry