reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam rankiem znowu zaszalałam i kupiłam klocki magnetyczne małej i literki do układania.

Upał dzisiaj będzie jak nic.
Oglądaliśmy autka wczoraj i chwilowo myślimy o fordzie KA.
Ale to się zmnia co chwilę.


Czarnulka to masz teraz za kim chodzić, wow ból zęba a kysz.
Dobrze że mam kumpelę dentystkę :-):-):-)ale małż do niej nie chodzi i tylko czekać :no::no:


Złotoko moje :szok::szok:
 
reklama
Hej Kobitki!

JA dopiero wczoraj w poludnie pozbylam sie wrednej rodzinki G ktora zwalila sie nam na UWAGA! tydzien :angry::wściekła/y::no::angry::wściekła/y::no: Jestem wykonczona, padnieta i wogole wyczerpana fizycznie i psychicznie :sick:I tak wiekszosc czasus pedzala z nimi tylko moja tesciowa bo my z G na sile uciekalismy, to do znajomych w gory na caly dzien, to do mojej mamy na caly dzien no i ja jeden dzien bylam w pracy wiec mialam lepiej niz tesciowka :-pTemat tej rodzinki to dluuuga historia, powiem Wam tylko tyle ze tak tragicznej baby to nie znam. NIe nadaje sie na matke pod zadnym pozorem :no: A ma 2 dzieci w tym jedno 8miesieczne i krzywdzi je jak nie wiem :no::-(NO i nei da sobie nic powiedziec, koszmar :angry::sick:DO tego na sam koniec sie z nia poklocilam bo przyjechala z ta starsza corka chora i moja biedna Oliwcia sie od niej zarazila i ma straszny!! katar i kaszelek :-(Tak sie Bidulka meczy, caly czas placze :-(a mnie serce peka. WIec sie takw kurwilam ostatniego dnia ze juz nie wytrzymalam i jej nagadalam a ona jeszcze do mnei z psyakiem ze ja Oliwie przeziebilam sama u mojej mamy :szok::wściekła/y:Jak ona tam k**** nawet w zyciu nie byla a stwierdzila ze puscilam Oliwie na plytki w przeciagu. Ciekawe bo moja mam nie ma nigdzie plytek tylko panele :eek::angry::wściekła/y::angry::wściekła/y::angry: Po****** babsko. Mam tak zjebany humor ze szok :no: DO tego ta jej strasza cora ktora jest wcieleniem zla i wszytskiego co jest na nie :no: Nikogo nie slucha a jej "madra" matka leje na to i wogole na nia nie reaguje :eek: Poporstu katastrofa:no: WIec przez caly tydzien nie mialam czasu nai ochoty na kompa bo wyczerpywala mnie calkowicie sytuacja w domu:-(

Czarnulko gratki dla Dziewczynek za nowe osiagniecia :-) a Tobie zycze zeby bol zeba szybko minal bo to paskudztwo :no::-(

Justyna Ty mnie tutaj kopniakami nie strasz :dry::cool2:Bo sama nie jestes lepsza. Mam zaczac podliczac Twoje nieobecnosci :confused::evil::-p:-D

Trysiu szybkiego powrotu do zdrowia Chorowitko :tak:

Mokkatko to super ze udalo CI sie wszystko tak fajnie zalatwic i ze jestes zadowolona :tak:

Oliwka oj jak ja CI wspolczuje, teraz maja przyjsc ogromne upaly wiec lepiej szybko sie rozdwajaj ;-):-) ja sie meczylam w takie upaly w zeszlym roku i to cale lato :szok:

Karolinna ja bardzo lubie zakupy w Auchan w Miko :-p i faktycznie sa tam teraz niezle wyprzedaze:tak: a ja ostatnio kupilam tam w 5-10-15 Oliwcie sliczna bluzeczke na ramiaczkach na lato :tak:



No i musze sie pochwalic ze moja Oliwka od wczoraj co chwile stoi sama bez trzymania :-) Moja maly Zdolniaszek:tak:W pierwszym momencie nie wiedziala cos ie dzieje :-D A teraz za kazdym razem gdy tak stoi to bije sobie jeszcze do tego brawo :-p:-D

AAAAA! SREBRO moje!!:-p:-)
 
witam niedzielnie !!!

Liwia nic jeść nie chce czym mnie doprowadza do białej gorączki !! :wściekła/y:

Luczynka hahaha :-D !!
a co do rodzinki to olej grunt że pojechali juz w ..... !! Ale z tym że chore ziecko przywieźli to bym też nie wytrzymała !! Nie myśl juz teraz o niej !! bo ona ma to w dupie a Ty sie denerwujesz tylko !!!!
Gratulacje dla Olisi za nowe umiejętności !!!!!!
 
no i pogoda daje nieźle w dupę albo piździ jak nie wiem albo upal że dychać nie idzie !!! my w każdym bądź razie rano trochę pobuszowałyśmy po balkonie a teraz znów ma gorączke i siedzimy w domu !!!
 
Wygoniłam moich na spacerek i komputer mój.

Upał taki że nic się nie chce.

Jutro idę robić opłaty chyba na rowerze bo na piechotę to chyba padniemy przy tym upale z małą.

Luczyna to teraz odżyjesz szkoda małej w środku lata męczy się bidulka z głupoty kochanej rodzinki.

Graulacje dla wszystkich zaczynających stać i chodzić dzieciaczków
 
hej
luszczynka ja to chyba bym jej powiedziała że ma sie nie zwalać na łeb jeszcze z chorym dzieckiem :szok: ale to chyba taki typ że nie kuma nic:wściekła/y: teraz dychniesz kobitko ,szkoda teraz tylko małej że sie męczy :tak::-(
justyna nie ma sie co dziwić nam sie nie chce jeść w taki chyc a co dopiero Liwka i chora na dodatek :-( oby szybko jej przeszło :-)

Ten upał mnie dobija :wściekła/y:ale wkoncu lato niech ktoś skorzysta z tego ciepła ja bym nad wode sie wybrała ale sie boje że akurat zacznie sie coś dziać :no:Niestety autka nie mamy ale już niedługo za rok to nad wode bedziemy jeździć naszym autkiem bo mąz zaczyna prawko robić :happy2::happy2::happy2:
 
Witam,

Melduje sie tylko.
Choróbsko mnie dopadło. Dziś większość dnia przespałam, jestem słaba jak nie wiem co. Jutro mam nadzieje, doczołgam się jakoś do lekarza i coś poradzi
Pozdrawiam,
 
Justyna duuzo zdrowka dla Liwci :tak:i nie dziw sie ze nie chce jesc, w koncu jest chora a do tego ten upal :szok::-(

Oliwka oj, jak mnie jest CIebie szkoda Dziewczyno :no::-(No i super ze maz robi prawko, bo w tych czasach bez samochodu to naprawde utrudnienie, no i bedzie Wam latwiej sie gdzies dostac z dwojka maluchow :tak:

Sandros kuruj sie i to predziutko :tak:


Oj, upal dzis byl i nadal jest okropny :no: Czlowiek nic nie robi a sie poci :wściekła/y:
 
Cześć dziewuszki !!!

Nie myślcie sobie że znowu Was olewam, mam troche na głowie.
Mieliśmy małe przemeblowanie w domciu, robiliśmy też miejsce na łóżeczko dla małej. A dziś dopiero wróciłam ze szpitala od taty i poprostu nie mam już siły siedzieć przed monitorem.
Rozpłaszcze się chyba przed tv.
Ściskam Was
 
reklama
Monysiu kiedys wklepalam sobie Twoj numer GG i tak CIe czasami obserwuje z ukrycia :cool2::rofl2: No i zastanawialam sie ostatnio co sie z Toba dzieje bo tak rzadko do nas zagladasz :-(Napisz jak sie czujesz:confused: Jak znosisz te upaly :confused:
 
Do góry