reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
hej

Witamy nowe mamusie i ch slodziutkie bejbiki :)
Bardzo dziekuje w imieniu Oliverka za zyczonka , choc Mikolajki jakos nie byly w humorze i maly solenizamt zbyt sie nie cieszyl z prezentow , w koncu mu odebrali cycunia :(
Wkleje pare fotek i szykuje sie na rozmowe ::)

To moj smutny gapiuszek
hpim1859pop5wn.jpg


Zmykam kochane , milego dzionka zyczepa
 
Witam,

Frezja, nauka nocnikowania przynosi efekty, bo zaczelam Sonie sadzac jak tylko siedziec zaczela - w tedy jej sie to bardzo podobalo, bo bardzo klaskalam i sie cieszylam. Tak wiec z sadzaniemnie ma problemow - a to juz polowa sukcesu.

Aga z Oliwiera sliczny Mikolaj.
Rozstanie z cycusiem to nic prostego, pamietam jak mnie bylo ciezko, a mialam zanik pokarmu. Mysle, ze tak definitywnie nie musisz konczyc karmienia, w koncu mozesz odciagac. Wazne by chcial pic z butelki. A z tego co pamietam, to Oliwier nie jest do niej przekonany. Bedzie dobrze, szybko poradzicie sobie oboje w nowej sytuacji.

Pozdrawiam,
 
Hej mamusie,
Czy któraś z Was jest z Bytomia?

Frezja - wiem, że można tyle tylko, że potrzebna jest karta telewizyjna, a takiej nie posiadam. Zresztą teraz wolę zamiast na kasetę patrzec na moje cudo na żywo :-)

Aga77- pieknusi ten Mikołaj Olivierek :-)

a to mój szkrab na wczorajszej imprezie mikołajkowej :-)
061205mikolaj0660pr.jpg
 
Dziewczyny!!! zamieszczajcie czesciej zdjecia waszych skarbow bo tak cudnie sie je oglada!!!!! przecudny widok!!!!!

A co do usg to juz sie zapisalam do Katowic do Dr Wloch i napewno bede zadowolona!szczegolnie ze pisalam z nia itd i bardzo mis ie podoba!!!czytalam tez super opienie o niej! a na takie konkretne 3D to pojade nawet do warszamy i tam zrobie 4D :):) jak tu nadal bedzie tak dziwnie!

wkazdym razie bardzo wam dziekuje!!!!!!:):)
 
hej

Dzis bylam na rozmowie . Dostalam prace od reki , i jeszcze pani prezes Zakladu Opiekunczo -Pielegniarskiego dala mi czas do stycznia na przygotowanie Oliverka na zmiany .
Po 3 miesiacach mam obiecana umowe na stale ;D
Bardzo sie ciesze , ze tak gladko mi poszlo , ale martwie sie co zrobie z synciem.
Praca na dwie zmiany , czyli od 7-19 i od 10-7 , soboty , niedziele i swieta .
Bardzo dziekuje za trzymanie kciukow za mnie ;D

Przepraszam ,ze tak bardzo ogolnikowo napisalam , ale marzy mi sie goraca kawa , bo zmarzlam okropnie . Ide sie napic i zozgrzac. pa
 
Aga to serdeczne gratulacje za tak łatwego zdobycie pracy, a co z synkiem-nie martw się jakoś to będzie, najgorsze będą pierwsze dni i na pewno będziesz wychodziła ze łzami w oczach i synek też pewni z łezkami zostanie w domu ale wszystko się ułozy zobaczysz ;) Będę trzymała kciuki.
 
reklama
hej dziewczyny ;D

ja tylko na chwilkę się pokazać ;D jesteśmy już z małą w domku ;D jest przeeeeśliczna ;D opowiem wszystko trochę później teraz jeszcze jestem w szoku ;) i musimy z małą się uspokoić :) dzięki dziewczyny za gratulacje,jesteście kochane!!
 
Do góry