reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Oj a co to ta Godula ... ??? no jesli chodzi o to genetyczne to to jest przeciez wlasnie takie dokladne badanie dzidzi dobrym sprzetem.no i wiem ze u dr Wloch odrazu mam zdjecia i nagranie na plytke.trwa jakies 30 min. no i atrakcja jedno ujecie czy 2 z 3d:):) tylko niestety nie wiem jaki jest tego koszt:(:(

A moglabys mi przyblizyc troszke to co ty mialas robione i koleznkai? no i koszta itd:):)
 
reklama
Dla wszystkich dzieciaczow i mamusiek zyczymy duuuzo sloneczka i usmiechu na codzien , kolorowych snow w nocy , mnostwo radosci i spelnienia wszysciutkich marzen

Oliverek zaczyna dzis 10 m-c , ma wyjatkowe Mikolajki ;)
Wczoraj mielismy dluugi dzien i obchodzilismy cale katowice chyba  ::)
Najpierw bylismy u pani doktor , zwazylimy sie i zmierzylismy , no a efekty takie : wiec Oliver wazy 11,700 kg i wzrostu ma 77 cm. Jest duzy i ciezki , ale miesci sie jeszcze  ;D w centylach. Ostatnio probuje chodzic a w kojcu cwiczy stanie bez trzymania i kucanie ;)
Potem bylismy w Urzedzie pracy bo mama dostala oferte pracy . Jutro ide na rozmowe kwalifikacyjna do Zakladu pielegniarsko - opiekunczego . Praca od zaraz , wiec zobaczymy co i jak ;)
Z zwiazku z tym od dzis odstawiamy sie od cycunia , jest nam ciezko i wiele juz lez poplynelo , Oliverka i moich :(
Jak pomysle ze to dopiero poczatek ..bo jeszcze go czeka rozstanie z mam az mi serce peka .

Sandra wycaluj Sonie , dzielna dziewczynka ;)

Lilithku nie steresuj sie tak i nie przemeczaj , Usg 3D w koncu nie jest najwazniejsze ;) ale i tak zycze zebys znalazla je , wkleisz potem nam ta fotke ;)

Uciekam , musze sie zbierac do roboty , chcialabym wszystkim odpowiedziec , ale czasu brak . Jeszcze raz zycze udanego i milego dnia , duzo prezentow i przystojnego Mikiego :p;)
pa
 
Witam,

mikolaj2nv.gif

Wszystkim duzo prezentow, szczescia i zdrowka

Aga ucalu Oliwiera, dla niego szczegolne zyczenia z okazji rozpoczetego 11 miesiaca
miskokarda8rj9uy.gif


Pozdrawiam,
 
Witajcie,
Lilith - szukasz w okolicy usg 3D? Ja zrobiłam sobie takie w Zabrzu w szpitalu. Kosztuje 100 zł. Jedyną wadą jest to, że nagranie jest tylko na kasecie VHS. Ale i tak superowa pamiatka. Jak będziesz zainteresowana to spróbuję odnaleź jakiś telefon :-) Gdzieś to mam :-)
Genetyczne też robiłam w fundacji Godula-Hope u dr Milejskiej. Wszystko dokładnie sprawdza .

Olivierek
- wszystkiego NAJ ....
 
witam was po kilku dniowej przerwie
:)
widze ze karolinna jeszcze nie w domu albo nie jest w stanie :)
mam nadzieje ze to nie zoltaczka :)
 
Jolik bardzo ci dziekuje!!narazie umowilam sie juz do Dr Wloch!! ale pozneij pojde na 3d:):) jak maluch bedzie wiekszy!!!

Oli wszystekigo najlepszego!!!!!!!!:):)
 
Ho, ho ho parę dni mnie tu nie było a tu się tyle dzieje :)

Przede wszystkim serdeczne gratki dla Karolci,córci oraz męża !!!!

Sandros ta twoja córcia to jest fajna laska i jak szybko na nocniczek siada, mam nadzieję że moja lala też szybko załapie ;D

Aga nie zazdroszczę ci tej pracy ale tylko ze względu na synka to musi być straszne, ale każdą z nas to czeka :( .

Lilith ja też robiłam USG w Zabrzu z nagraniem.

Jolik wiesz że z kasety można przegrać na płytkę?
 
reklama
Lilith tu dziewczyny o tym pisały i to jest chyba to samo co w Zabrzu o ile sie nie myle !! W kazdym badź razie tam mnie wysłal moj lekarz bo mają bardzo dobry sprzet i bardzo chwalił ze wachowo tam zrobią, my płacilismy chyba 150 zł !!
Ja żałuje troche ze nie wiedziałam ze mozna nagrywać na vhs ale trudno poza tym to potem tak bym to oglądała jak kasete ze ślubu :)

Aga trzymam kciuki !!

Witam mamusie z Żor !!
 
Do góry