reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

niunka - raczej ten powod wykluczam ;-) choc moj maz pewnie by z dumy pekl, gdyby sie dowiedzial, ze jego plemniczki pokonaly tabletki :-)

A my z Kubulkiem sie kiepsko czujemy. Dzis przeczytalam, ze kilka dzieciaczkow i mamus ze srodowego spotkania tez sie nie najlepeij czuje, wiec chyba jekis wirus nas odpadl :confused:
 
reklama
no to robimy 6 lutego u mnie.
Skład:
Ja, Monika, Kasia, Edytka,Kasiaj, Roksana, mam nadzieje ,że i Brydka i Kasiek83
Niestety Dorotka i Sylwia wyjeżdżają więc nie mogą być...
Proszę o propozycje menu. Ja zrobię bigosik, jakąś sałateczkę i jajeczka w majonezie :)
A do picia to chyba jednak wódeczka , co??
 
Ostatnia edycja:
hejka
Doris- to dobrze u Sylwi wszystko ok, a jeszcze nie wie co bedzie miala, czy chca niespodziankie.?
Kasiu.j- duzo zdrowka dla was wszystkich.No to ciaza odpada, jak bierzesz tabletki.:-D
Madziu- no ja melduje ze bede na 100. Musze tylko policzyc zmiany mojego meza jak pracuje , bo jak bedzie mial nocki to dupa.
Ty laseczka a ty sie umawiasz na zarlo czy picie, bo jak tak kazda przyniesie po 3 zeczy to chyba bedzie nieco za duzo dla nas wsyztskich, co myslisz , moze niech kazda zrobi po jednej potrawce plus jakies chipsy i wsio. No tak mi sie przynajmiej wydaje.
Co ty na to?
 
Madziu ja sie postaram jak moge baaardzo bym chciala sie z wami wodeczki napic ale ja dopiero dowiem sie w tego samego dnia o ktorej moj konczy prace :wściekła/y: i nie wiem czy bede miala jak dojechac a juz nie wspomne jak bede wracac :sorry::crazy:
Kasiu j -duuuuzo zdrowka zycze bo widze ze ta gryba zoladkowa i was zlapala.
ja mojemu mezowi odkad kazlam pic actimele to jakos jest lepiej bo on lapal co chwile jakiegos wirusa i zarazal mlodego :crazy:
Kasia i Fabian u nas micho tez sie zrobil taki cwaniak jak upadnie i zoabaczy ze ja nie patrze to wstaje i jest ok ale jak spojrze na niego to udaje i zaczyna plakac
Wczoraj mi taka histerie urzadzil ze masakra - chcial klucze od domu to mu dalam ale cos poszlo nie po jego mysli i wyl i walil piesciami w podloge chyba z 10 min a ja uwagi nie zwracalam na niego tylko siedzialam i czekalam az sie uspokoi i sam przyszedl sie przytulic i jakos sie wyciszyl :szok:
Niunka a jak Szymek ?? zaczyna juz cos mowic ? bo Michal nadaje jak wolna Europa ale po swojemu :rofl2: mowi sylaby i pojedyncze wyrazy ale tez przeinacza je ;-):tak: smiesznie mu to wychodzi :rofl2:
Doris jestes juz gotowa na wyjazd w gory? wszytsko zakupione? kombinezony? rekawice itd?
 
Ale imprezka Wam sie szykuje;-) jednak babeczki zawsze góra:-D:-D:-D

KasiaJ- w Agusi szkole tez jest jakas epidemia, duzo dzieci meczy sie z wymiotami i wogóle jakis wirusik szaleje.Nie wiem co sie dzieje w tym roku:no::crazy:
 
Niunka-Sylwia nie wie jeszcze i napewno chce wiedziec wczesniej:-)jakos za miesiac ma usg:baffled::baffled::baffled:
KASIEK83-Ty mi nic nie mow o kombinezonie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:zamowilam miesiac temu na ebayu dla Dawida kombinezon i do tej pory go nie ma i pewnie nie bedzie:wściekła/y::wściekła/y:na szczescie nie byl drogi stracilam tylko 10f,to dobrze ze nie kupilam drozszego bo bym dopiero sie wsciekla:wściekła/y:no nic bede musiala kupic w Polsce bo tutaj juz nie dostane:no:
Dla Kuby wszystko juz mam,dla siebie tez tylko wlasnie rekawice musze kupic:tak:i jupiiiiiiiiiii lecimy w gory:-):-):-)wogole ciekawie sie zapowiada nie dosc ze bedzie zabawy na sniegu(mam nadzieje:-D:-D:-D)to jeszcze z rodzinka sie spotkam i to sporo jej bedzie w gorach tez,chociaz wszyscy z gdanska:-D:-D:-D

Janusz tez wiecznie sie przeziebia,w morrisonie non stpo chory byl i tutaj tez:-(mimo ze sie cieplo ubiera
 
kasiek83 ja do Ciebie mam pytanie, bo mój ciągle choruje, co chwila gardło go boli, co chwila przeziębiony. Te aktimelki pomagają? Ja dziś właśnie o tym mówiłam z rana, żeby zaczął skoro go łapie co chwila. W dodatku pracuje w takich warunkach, raczej ma zimno w pracy.
 
Hej
Wlasnie moj Jarek pracuje w chlodni i te zmiany temperatur go wykanczaja w domu nagrzane i jak wchodzi to caly czerwony zaraz mu z nosa cieknie i tak co chwile, musze powiedziec ze odkad pije te actimele to jest lepiej -ani razu sie nie przeziebil. ja juz mu szykowalm rutinoscorbin codziennie rano ale przeciez faceci jak dzieci:crazy: zawsze trzeba nad nim stac i patrzec czy poklnie bo zapomni :crazy:i juz mialam dosyc tego. o actimelach na szczescie nie zapomina bo lubi. zobaczymy jak dlugo beda pomagac.
Doris moj Jarek tez kurde ubiera sie cieplo ale czapki to w zyciu nie zalozy :rofl2::crazy: a z tym kombinezonem to lipa wystaw temu kolesiowi negatywa !! w Polsce to kupisz jaki tylko bedziesz chciala bo jest tego pelno
 
hejka
My dzis pierwszy raz bylismy z maluszkami na kulkach, ale im sie podobalo i nam tez , a jak mokra bylam od tego biegania.Fajna sprawa, teraz napewno bedziemy tam czesciej.Teraz maly spi wykonczony:-)

Kasiek83- widze ze niezle przedstawienia nasz w domku:-D, niemartw sie ja mam podobnie to chyba ten wiek ,ze jak cos nie jest po jego mysli to krzyk w nieboglosy.
Szymon gada nonstop, nie wiem co to bedzie jak zacznie naprawde mowic chyba mnie zagada na smierc:-Dale oczywiscie po swojemu , mowi kikla slowek, mama , tata, dzidzia , dziadzia , baba, am, da- da, nie ma , i takie tam,. Narazie to wszystko, acha bym zapomiala ciocia tez juz potrafi tylko smiesznie to brzmi:-D

Doris- fajnie masz , tez bym poszala na sniegu, zazdroszcze ci.
A kiedy lecice.

Dziewczyny moj tez pracuje w chlodniach , ale jakos nie choruje, odpukac :-p.

Madziu- liczylam wczoraj i 6 to piatek a moj ma ostatnia nockie:wściekła/y:jestem wsciekla jak diabli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, a moze by tak w sobote zrobic. co?Czy wam nie pasuje, jesli nie to trudno nastepnym razem moze sie zgramy.
Zrozumien jak wam nie pasuje , bo przeciez ze wzgledu na jedna osobenie bedziecie przekladac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Edytka,nie ma sprawy.Możemy zrobić w sobotę.
DZIEWCZYNKI PRZENOSIMY NA SOBOTĘ 7 LUTEGO.
Co do żarełka i picia % może być tak jak mówisz. Ale jak każda wódeczkę przyniesie do 3 dni będziemy piły, więc można 1 na parę. Co myślicie??
No a Noami??Będziesz z nami koleżanko??
Dorotka napisz do kolesia z ebaya,że jeżeli nie dostaniesz wyjaśnień dlaczego nei ma tego kombinezonu to wystawisz negatywną opinie .To zawsze działa...
 
Ostatnia edycja:
Do góry