reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Madziu mi jest wsio ryba, gdzie .

Roksana- ale mnie nastrachalas, Szymek slyszy napewno , ale po co te badania.
jutro wypytam.Jak ostatnio bylismy to badali dwa uszka, i z drugim pametam ze cos im nie pasowalo bo mowili ze bedzie drugie badanie. Ale tlumaczyli ze musza powtorzyc bo maly sie juz za duzo krecil.Sama nie wiem. Okaze sie jutro.Ale spac to ja juz nie bedzie dzis spokojnie,
Kasiek83- a Michas mial lub ma takie badania.?
 
reklama
Niunka wlasnie Michal mial tylko to badanie w szpitalu jak sie urodzil !! i teraz wlasnie nie wiem kiedy nastepne ale z tego co pamietam babka w szpitalu mowila mi ze dopiero jak bedzie mial ok 5 lat. spytam sie przy pierwszej wizycie w przychodni bo moze ja cos przeoczylam :eek:
Madzia ja sie niestety narazie nie moge zdeklarowac na spotkanie bo nie wiem czy bede mogla bo jak moj skonczy prace o 19 to niestety nie dam rady:-:)-(
Monika dzieki za linka tak wlasnie szukalam pediatry polskiego zeby miec tak wiesz w razie W ;-)
 
witam
my juz po badaniu sluchu Szymka, niestety musimy pojechac jeszcze raz , bo stwierdzili ze Szymon nie wspolgral z nimi dzis, tak wiec bedzie jeszcze jedno badanie.
Badaja jego sluch , bo jak mial 4 miesiace to mial podejrzenie meningokokow, dlatego sprawdzaja czy nie ma zadnych powiklan,
Kasiek83- napewno nic nie przeoczylas, tylko Szymek ma bo byl chory jak byl malutki.:-(
Monika- super z tym linkiem, szkoda ze tak daleko, ale zawsze dobrze wiedziec ze cos takiego jest.

Ide sprzatac i robic obiadek dla malego dzis zupka brukwiowa.
 
Dziewczyny ale mnie zaskoczylyscie z tym badaniem sluchu, moja miala tylko po urodzeniu i koniec, a ma juz ponad 5 latek. Chyba sie zapytam przy nastepnej wizycie, bo moze o nas zapomnieli:szok::szok:

Udanej imprezki Wam zycze:-)
 
Niunka przepraszam nie chciałam Cie nastraszyć. Ale teraz już wiesz że sprawdzają uszy jak coś im nie pasuje, albo mogą być powikłania. Mnie też pewnie wyślą tutaj na badanie słuchy jak już w pełni przeniosę leczenie mojej Mati. Ale tak jak pisałam Ty pewnie sama wiesz naj;lepiej czy twoje dziecko słyszy.:-):-):-)
 
Agus a dlaczego ty nie wpadniesz na imprezkę??
Dziewczyny bo mnie zdenerwujecie- czy możecie się wypowiedzieć- u mnie czy w lokalu bo wam klapsa na gołą pupę dam :-):-)
 
dziewczyny co tu taka cisza.? gdzie sie podziewacie? haloooooooo

Moj pigiel spi , dzis mial mega upadek walnol bidulek glowa i wyskoczyl gigant guz koloru sinego:-(. Strasznie wyglada. Boze jak on plakal:-:)-:)-(.
Ja to odrazu czarne mysli juz mam wizje ze jakis guz i takie tam , przesadzam ale juz tak mam i koniec.

Co tam was ciekawego.
Noami ty zyjesz??????????ale z ciebie pracoholiczka sie zrobila.;-)
 
reklama
Do góry