reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Nefretete- no to ciesz sie ze dostalas kaskie, ja raz tez nie wiedzialm od koga , ale jak sie pozniej okazalo to bylo od Revenue.
Maonika- to prawda , w polsce mialas opnonki zimowe. Uwazaj jak pojedziesz jest naprawde slisko.
 
reklama
U mnie moja mama wkoncu dotarla do domu, ale nie mogla podjechac pod nasza mala goreczke, tuz za nia jechala starsza babka , tak sie rozpedzila ze wpadla z duzym poslizgiem na kraweznik i rozwalila kolo:szok:
 
Czesc

No piekna zima do nas zawitala. Od razu nas uziemila. Takze my z przykroscia zawiadamiamy, ze nie dotrzemy do Ciebie, Madziu. Chyba ze cos sie poprawi za oknem. Nie jezdza u nas autobusy, a Bartek rano wzial auto i ledwo dojechal do pracy (prawie godzine mu to zajelo, a narmalnie ok 10 min) Musial dookola jechac, bo od nas z gory nie dalo sie zjechac. Do szkoly nie idziemy dzis, bo tam pewnie nic nie wyjedzie na gore :-(
 
Madziu ja tez nie dojade mam nadzieje ze rozumiesz. sniegu po kostki a miasto sparalizowane - nawet niektore szkoly zamkneli bo nauczyciele nie maja jak dojechac - to smieszne normalnie. ja kurde jestem zla bo nie mam dla Micha spodni takich narciarskich albo kombinezonu no i buty nie na snieg :-:)zawstydzona/y:
najgorsze ze pod tym sniegiem jest lod i ja nie moge isc :wściekła/y:
Doris a moze to jakas pokrzywka albo cos innego ja mialam w ciazy takie cos identyczne jak rozyczka na calym ciele swedzialo jak diabli drapalam sie do krwi i to byla jakas tam pokrzywka nie wiem czy to wystepuje tylko w ciazy czy jak.
Dziewczyny ja o rade jeszcze musze poprosic gdzie kupic Michalowi buty na zime takie za kostke ocieplane? widzialam narazie tylko w clarks ale po 30 f :rofl2:
Dla Marcelka z okazji pierwszych urodzin usmiechow na buziulce, duuuzo slonka, beztroskiego zycia, mnostwa zabawek, zdrowia, siostrzyczki :-) i zadowolonych rodzicow.
 
Szkoda dziewczynki,że was nie będzie, ale rozmiem.
Swoją drogą,w Anglii 3 cm śniegu i klęska żywiołowa co?? Ciekawe jak by się zachowywali jak by mieli takie zimy jak u nas się zdarzają:baffled:

MARCELKU -
DZISIAJ WSZYSCY SIĘ RADUJĄ,
BO TWÓJ ROCZEK DZIŚ ŚWIĘTUJĄ.
BIEGNĘ Z NIMI Z ŻYCZENIAMI,
BO NIE MOGĘ Z PREZENTAMI.
MOCNO CAŁUJEMY , ŚCISKAMY , TULIMY
I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE RODZINKĄ ŻYCZYMY
 
No to oficjalnie odwołujemy spotkanko.Mam nadzieje,że uda nam się jakoś przed świętami zobaczyć.
całuski i bałwanka idźcie lepić.

A dla poprawienia nastroju napiszę wam co wczoraj widziałam.Blond laseczka, od stóp do głów ubrana na różowo.Pomijam fakt,że wyglądała śmiesznie, jak wata cukrowa.Ślizgawica jak cholera a laska na obcasie próbuje równowagę trzymać.Każdy się tylko uśmiechał pod nosem.Nie wiem czy z tego różowego stroju, czy z tego jak pokracznie szła.Potem wsiadła do autka , a w środku, różowa kierownica, rózowa tapicerka. TRAGEDIA.Czym kierują się te laski kupując wszystko różowe, Bóg jeden raczy wiedzieć:szok:, zwłaszcza ,że różowe wyszło dawno z mody;-).Może chcą sie na Jordan zrobić??SZOK
 
niunka19-82 możliwe, że z Revenue bo czekam od połowy kwietnia na zwrot podatku. choc to troche dziwne bo w zeszlym tygodniu przysłali mi kwit do dopełnienia i wczoraj dopiero wysłałam:baffled: około 11 przychodzi listonosz to powinien przynieść potwierdzenie o wplacie, a jak nie to może Święty Mikołaj zrobił mi przelew na konto.

cfcgirl może po prostu bardzo lubi różowy kolor:-D
YouTube - Sylwusia odc.1
YouTube - Sylwusia odc.2
 
reklama
Sorka Madzia, porażka ze mną i z Olkiem, a dziś odwołane pociągi, i autobusy, Kamil jechał do pracy podstawionym służbowym jak się okazuje ale tylko do Leeds. Ja się czuje tak, jakbym się nie czuła, dlatego nie siedzę na kompie, tylko w łóżku z Olkiem, a najgorsze, że ucho mnie tak boli, że się boje myśleć co to. Chyba czas na lekarza.
W pracy jutro jeśli tak będzie dają mi płatne wolne.... porażka
 
Do góry