reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Rena dobrze ze ty masz przespane nocki bo u mnie to róznie z tymi zębolami :) zrób fotke brzusia:)



A u mnie wlasnie kolezanka wczoraj urodziła córeczke w szpitalu na rycerskiej jupiiiiiiiii to juz jej 3 córka heeeeeeeeeeeee
a ja czasu brak bo wlasnie jej szyje firanki do nowej chałupy całej i jest tego troche a ona chce sie wprowadzac i teraz ciezko z czasem u mie wiec moze mnie kilka dni nie byc ale postaram sie choc na chwilke zajrzec do was zobaczymy jak to bedzie:))))))))))
 
reklama
czesc kobietki!!!
witam sie i ja po dłuższej przerwie:tak:
moje raczki od dwóch dni sa nie do zniesienia,sami nie wiedzą czego chcą,bija sie,gryza,szczypią wszystko sobie zabieraja jednym slowem masakra.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy:chyba ta pogoda tak na nich działa,bo raz jest cieplo i słonce swieci a za chwile pada i zimno sie robi.:wściekła/y:

jutro zakończenie roku szkolnego,jak ja sie strasznie cieszę z tego powodu.:tak::tak:
nareszcie nie bede musiała wstawać rano i odwozic krstiana do szkoły huraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

nic,uciekam głow umyć i zabrać sie za prasowanie(póki dzieci mi spią)bo jak wstaną to nic już nie zrobie.
buziaki!!!



iwicik-gratulacje dla koleżanki:tak:
i jeszcze raz bardzo dziekujemy za zaproszenie na grilla następny u nas;-):tak:
 
czesc kobietka!!!
widać ze wakacje bo nikt nie pisze:-(

mnie też dawno nie było na bb bo nie mam czasu na nic:no: dość że zajmuje się dziecmi to jeszcze musze tesciowej pomagac,bo ona z tą renką w gipsie nic nie może zrobić.spadło wszystko na mnie:wściekła/y::crazy:,pranie,gotowanie,sprzątanie.
w sobote robili impreze(jana i haliny)i kto wszystko musiał zrobić?:confused:oczywiście ja:crazy:. sałatki,placki sprzątanie po imprezie wszystko spadlo na mnie.

a tak po za tym u nas ok,dzieciaki szaleją,krystian tęskni za szkołą:szok:,m pracuje a ja nie mam czasu na:no: nic.(chętnie bym sie gdzieś wyrwała choć na jeden dzien i odpoczęła)
pogoda od paru dniu u nas jest beznadziejna:wściekła/y::-(,raz pada a raz świeci słonce i wcale nie jest ciepło bo wczoraj bylo tylko 18*a dzis 20*i do tego wiatr straszny wieje.

nic uciekam bo mi pralka wyprała i trzeba ciuchy rozwiesic.



laski napiszcie co tam u was rena,anek-jak sie czujecie????????



iwicik-kochana co tam u Ciebie???
kiedy mnie odwiedzisz????
może puścisz do mnie maksia na pare dni na wakacje?????co ty na to???
mój krystian byl by zachwycony bo miałby sie z kim bawić:tak:a tak to teraz mu sie nudzi.
 
heja odpowiadam na apel Lidki :-D:-D:-D zagladalam tu wczoraj ale co bede sama do siebie pisac:-D:-D:-D od srody do soboty walczylam z migrenami w piatek pol dnia lezalam bo malo mi glowy nie rozsadzilo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: myslalam ze umre wczoraj byl luz a dzis od poludnia znow boli i juz mnie krew zalewa bo ilez mozna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: do pracy chodze do poniedzialku wlacznie i koncze bo mam juz dosc...moja mame znow dopadla "roza"to cholerstwo ma juz od kilku lat i co roku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wiec lezy, dobrze ze ma sie kto Milenka zajac bo inaczej musialabym brac wolne... poza tym ok wszystko czekamy nadal na dolne czworki gorna lewa wyszla ze nikt nie zauwazyl:szok::szok::szok::szok: a dolne sie nie przebija ma 2 ogromne bable i boje sie zeby jakiegos zapalenia z tego nie bylo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: poza tym rozrabia biega tak ze nie nadazam za nia:szok::szok::szok: ale zakumala i jak sie pytam gdzie jest dzidzius to podnosi mi bluzke i pokazuje na brzuch czasem glaszcze i sie przytula do mojego brzucha rozkoszny widok:-D:-D:-D

Iwcikzdjecie brzusia mam musze zgrac na kompa i wrzucic na bb to jak znajde chwilke czasu bo teraz czekam na meza z obiadem i jedziemy do malej:-):-) buziaki
 
hej laski
jestem i ja ale ja cholernie zajeta bo szyje firany kumpeli i tak jakos jak siade przy tej maszynie to masakra nawet na jedzenie czasu nie mam heeeee dobrze ze wczoraj zawiozłam dzieci mamie wiec teraz mam wiecej czasu a to co wyczarowałam dla majej princesy od kumpeli na wesele bo nie miala w czym isc :)))))))oto fota bez bolerka

bez.jpg

i z bolerkiem
 

Załączniki

  • z.jpg
    z.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 37
hej laski!!
witam sie w srodowy dzien.
mam teraz wolna chwilke to postanowiłam ze cos napisze:tak:.dzieci mi spią,m w pracy,krystian na dworze sie bawi a ja głowe umyłam,posprzatałam,obiad mi sie gotuje,pranie nastawilam i teraz odpoczywam;-).pogoda u nas jest beznadziejna:wściekła/y: wczoraj cały dzien padało i było zimno a dzis niby nie pada ale jest pochmurno i brzydko.:crazy:



iwicik-ale ty masz talęt,sliczna ta sukienka.

rena-kurcze migrene w ciąży miec to przewalone.:-(
a ty przed ciążą miałaś migrene???????czy teraz dostalaś????
trzymaj sie kobieto i wklej fotke brzuszka.
 
Iwcik Ty to masz talent genialna ta kreacja:D
Lidka tak mnie boli glowa odkad pamietam wiec nic nowego z ta roznica ze dziala jedynie najsilniejszy ibumprom ktorego w ciazy brac nie mozna:(
zmykam laseczki buziaki
 
Witam.Pogoda brrr..:no: zimno i pada.
U mnie samopoczucie oki niemam mdłosci jako tako czasem jak jestem głodna,zmęczenia nie czuję prawie wcale mimo że w pracy jestem 8 godzin na nogach.
IWCIK ale Ty zdolniacha jesteś sukienka śliczna:tak::-)
LIDKA a co u Ciebie?
RENA ja w poprzedniej ciąży miałam często migrenowe bóle głowy mnie pomagała mocna kawa,teraz codziennie rano pije kawę i jest oki do tej pory głowa bolała mnie tylko 2 razy.Pomagały mi też 2 tabletki paracetamolu 500mg ten lek można brać od czasu do czasu.
 
reklama
czesc!!!

ja tak tylko na chwilkę wpadam z życzeniami dla iwicik:tak:


iwicik-kochana ty moja osiemnastko;-):-Dwszystkiego najlepszego!!!

anek-fajnie że u Ciebie wszystko ok,trzymaj sie i sie nie przemęczaj.

rena-bólu glowy bardzo Ci współczuje,trzymaj sie kobieto.
 
Do góry