reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

chej!!!

a co tu takie pustki:szok::szok:

witam sie we wtorkowy,zimny i deszczowy dzien:wściekła/y:.masakra jakaś z ta pogoda,pada już od tygodnia i nie :no:zapowiada sie by bylo cieplo.taka pogoda to jest na jesien a nie latem.ja chcę by powróciły do nas upały:tak::tak:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moj krystian już fiola dostaje w domu w taka pogode,nudzi mu sie i tylko chodzi i mi ględzi:crazy::angry: a blizniaki wczoraj mieli taki wredny humor ze "myslałam że wyjde z siebie i stane obok"dobrz ze dzis są w miare spokojni bo inaczej bym zwariowała.:eek:
ja teraz mam czas wolny bo już wszystko zrobilam,obiad sie gotuje,posprzątane mam i teraz zasiadlam z kawą brzed bb.;-)
jutro albo w czwartek jade do fryziera bo w sobote mam wesele:tak: musze kolor sobie zrobić i może skrócę troszke te moje wlosy bo końcowki mam strasznie poniszczone.


laski piszcie co u was............
 
reklama
hej ja tez zyje i mam mega nerwa na pogode bo prania mam stos a nie ma gdzie suszyc w domu zimno dzisiaj było jak w lodówce wiec sie wkurzyłam i wiecie co zrobiłam ?????????????heeeeeeeee poszlam i zapaliłam w centralnym haaaaaaaaaaaaa nie ma to jak w lipcu palic zeby bylo cieplo w domu haaaaaaaaaa no i 3x pralka chodziła i pranie na kaloryferach raz dwa wyschlo heeeeeeeeee
Maksiu na wakacjach pojechal do dziadków i jestem tym razem sama z Lenka w domu :))))))))))))troche jest marudna chyba znów zęby !!!!!!!!!!!!!
 
hejka ja tak na chwilke wskakuje bo maly kociol w domu od wczoraj juz w domku siedze od soboty Milenka ma znow biegunke dzis idziemy do lekarza bo mimo ze daje lekarstwo to nic lepiej do tego dzis taka marudna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jedna czworka na dole sie przebila:-D:-D:-D jeszcze jedna jej nie daje spokoju:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: moj najmlodszy brat jest u mnie na wakacjach to mam nianke:-D:-D:-D:-D bo inaczej to bym zwariowala z nia w domu przez ta cholerna pogode:angry::angry::angry: dobra zmykam bo mi za chwile chalupe obydwoje rozniosa:-D:-D:-D
kurcze te fotki brzusia wkleje tylko kurde pozniej:-D:-D:-D

ciumki trzymajcie sie cieplutko pa
 
hej laski

u mnie leci wakacyjnie od piatku mam gosci ze slaska przyjechał braciszek z rodzinką no i córke swoja zostawia u mnie na dwa tygodnie maksiu bedzie miał przynajmniej zajęcie :-):-):-) wczesniej ja byłam u taty na dwa dni i tez było wesoło heeeeeeee opiłam sie z tata a na drugi dzien razem chorowalismy heeeee podczas imprezy gdzies mamie podeptałam kwiatki w ogrodzie heeeeeeee było wesolo :-D:-D:-D
widze ze i u was wakacje pelna para bo malo ludzi na forum :-D:-D:-D
pozdrawiam was wszystkie
a endokrynologa nie znam wiec nie pomoge :-:)-:)-(
 
czesc kobietki!!!!

a co tu takie pustki???????:szok::szok:

witam sie we wtorkowy dzien.:tak:za oknem pochmurno ale jest tak duszno ze pewnie zaraz bedzie jakaś burza.ja teraz mam chwilke czasu wolnego wiec korzystam i zaglądam na bb.
u nas wszystko po staremu,dzieci szaleją,ma pracuje ja siedze w domu i na nic czasu nie:no: mam a moj krystek jest u mojej mamy od czwartku na wakacjach(cholernie mi sie :-(teskni za nim)ale on jest tam prze szczesliwy bo ma kolege w swoim wieku i caly dzien sie z nim bawi.tesciowa dalej mam ręke w gipsie:wściekła/y::sorry2: wiec ja dalej musze jej ze wszystkim pomagać(a juz mam tego dosyć):wściekła/y:
w sobote byłam na weselu,było super wybawilam sie strasznie(kocham takie imprezy)a 23 lipca mamy kolejne wesele wiec juz sie nie mogę doczekać.:tak::tak::tak:

no nic uciekam obiad robić,postaram sie zagladać cześciej.


myszka-ja tez nie pomogę bo nie:no: znam żadnego endokrynologa:-(
 
to dobrze ze ci sie cos udalo znależc choc termin troche odległy ale lepsze to niz na styczen masakra z tymi lekarzami i terminami :szok::szok::szok::szok:

u mnie leci wakacyjnie , od tygodnia mam córke mojego brata na wakacjach wiec mam wesoło w domu Lenka szczesliwa bo ona poswieca jej dużo uwagi no i Maksiu tez bo ma sie z kim bawic :-):-):-):-):-)
w tygodniu bylismy na fantazji i w mc donaldzie wiec dzieci zadowolone bo sie wyszalały no i teraz cos wspominaja o kinie wiec musze zobaczyc co leci bo ostatnio byłam na auta 2 wiec teraz pasuje isc na jakąs inna bajke :-):-):-)
 
reklama
czesc laseczki!!
witam sie i ja po dłuszej przerwie, ale ostatnio brakuje mi czasu i nie za bardzo mam tez wenę do pisania:-(.przez ta pogodę mam jakies dolki:-(,nic nie idzie zaplanować bo do poludnia jest goraco i duszno a po poludniu jak m z pracy wraca i gdzieś byśmy sie wybrali z dziecmi to zawsze jest burza.i w ten oto sposób musimy siedziec w domu.
a tak po za tym u nas ok,dzieciaki rosna i szaleją(tylko wciąż nie chcą mi zabardzo mowić):-:)-(krystiana mam juz w domu wiec sie cieszę,:tak: ale juz mi pomysłów brakuje na zabawe z nim:confused: a on caly czas chodzi i mi mowi ze mu sie nudzi:dry:.m pracuje a ja siedze w domu i ta monotonia mnie już dobija.dobrze ze w sobote mamy wesele to sie troszke wyrwę z domu i rozerwę.

no to chyba tyle co umnie............


myszka-fajnie ze Ci sie udało zapisac małego na wizyte.ale terminy faktycznie są straszne:szok:

iwicik-byłas w rzeszowie i nie wpadłaś do mnie?????oj nie:no: ładnie nie ładnie;-)



ale tu pustki:szok:
mamuski co tam u was??????
rena,anek m,nojaniewiem-podpisywać liste obecnosci na bb;-):tak::-D
 
Do góry