reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hejeczka ja tak na szybkiego padam na pysk dzis pol dnia w szpitalu spedzilismy pobrali krew i czekamy jutro do poludnia beda wyniki i zobaczymy co dalej bedziemy robic...ale masakra te badania na toxo to koszmar tyle kasy wydalam na lekarza i te badania ze jak tak bedzie co m-c to ja nie wiem:-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

mecza mnie bole glowy przez te upaly Milence wychodza czworki to taka marudna troszke poplakiwala tej nocy i mniej spi w dzien i ciezko z nia wytrzymac:-:)-:)-(

Iwcik no na reszcie moge powiedziec ze mam brzuszek normalnie przez weekend sie tak fajnie zaokraglil ze juz teraz nie zaloze obcislej bluzeczki bo od razu widac:eek::eek::eek: musze szafe uzupelnic...

popracuje jeszcze m-c zatrudnili mi dziewczyne taka ktora pracowala wczesniej w innym Skoku wiec niezbedne uprawnienia szkolenie itp ma wiec tylko sie przestawi na nasze zasady i moze pracowac:-):-):-)

spadam jak znajde jutro czas to napisze jak wyniki paaaaaa
 
reklama
Lidka oj nie nie :) ja ci powiedziałam ze teraz to my czekamy na was heeeeeeee wiec ja równiez zapraszam nawet na tygodniu heeeeeeee jak zapakujesz blizniaki to u mnie daleko od drogi nie uciekna nigdzie :))))))))))))

Rena no wkoncu brzusio rosnie :))))) nie mów ze za te badania musisz płacic dlaczego????no i daj znac jak tam wyniki? trzymam kciuki zeby były oki&&&&&&&&&&&

a ja wkoncu przesiekałam cale ziemniaczki i truskawki tez :) i nawet dzisiaj pierwsza czerwona truskaweczke zjadłam heeeeeeeeeeee ale mi sie trafiło ja slepej kurze ziarno haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wieczorkiem przyjechała szwagierka wkurzona ze hej bo niestety dzisiaj miala ekzamin na prawko i oblała no to ba trzeba bylo ja rozweselic i bachlysmy sobie po piwku heeeeeee
Maksiu spi Lenka tez a dzisiaj przebił sie trzeci ząbek jej :))))))))))))
 
czesc mamuski!
na samym początku chciałabym złożyc wszystkim dzieciakom wszystkiego najlepszego w dni dziecka,dużo zdrówka i samych radosnych dni!!!:-):-):-)

dawno mnie nie było na bb bo brak czasu,pogode mamy ładną wiec caly czas na dworze siedzimy.a jak dzieci spią to musze obiad zrobić,pranie rozwiesic,posprzątac itp.jestem tez na etapie odpieluchowywania moich małych raczkow i nie :no:za dobrze mi to idzie,kurcze czasem już mam dosc ja nie mam pojecia kiedy oni za kumają o co chodzi:sorry::wściekła/y:.dzisiaj m ma wolne wiec mam troszke wolnego czasu,wlasnie zabral dzieci na spacer a ja po obiedzie pozmywałam i teraz z kawka zasiadłam przed bb. dzis w planach mamy popoludniu zabrać dzieciaki na plac zabaw ale nie wiem czy nam sie uda pojechac bo pogoda coś sie psuje.:baffled::-(


iwicik-plissss,plissss,plisss przyjedz do mnie:tak:bo mój krystian nie daje mi spokoju bo on chce zeby maksiu do niego przyjechal.a ja obiecuje ze w najbliszym czasie sie u was pojawimy:tak:ok moze tak być?????
powiedz ze sie zgadzasz:tak:

rena-i jak wyniki????
napisz nam tu bo sie martwimy:-(
 
oj moja kochana nie ma mocnych niech Krystian krzyczy ze chce do Maksa to rodzice szybciej sie zmobilizuja :_)))))))

Rena kochana jak wyniki czemu nic nie piszesz??????????????????:(((((((((((((((

u mnie oki goraco mi jakos chyba bedzie jakas burza :((((((
 
hejka sorki ze tu nie zagladam ale codziennie jezdze do Milenki zaraz po pracy bo rodzice maja robote w polu i musze ich zwolnic z opieki wiec wracam pozno padnieta dom trza ogarnac bo m maaaaaaaaaaa taaaaaaaaaaaak strasznie duzo roboty ze nie ma czasu na pomoc w domu (szlak mnie trafia klotnia co dzien i ciche dni bo juz wysiadam zadnej pomocy no poza umyciem naczyn nic tylko lezy na kanapie przed telewizorem juz nie wyrabiam psychicznie fizycznie i nerwowo ostatnio nawet zagrozilam ze sie wyprowadzam do mamy to mnie wysmial):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no::no::no:

a wiec tak wyniki wyszly takie ze nie mam tego paskudztwa ani nigdy nie mialam:eek::eek::eek: i juz nic z tego nie kumam nie wiem komu wierzyc lekarz mowi ze on wierzy tym szpitalnym sa bardziej wiarygodne i ze za 3 tyg znow je powtorzymy jak wyjda takie same dajemy spokoj z kolejnymi badaniami....nie wiem czy moze pojsc jeszcze gdzies indziej zrobic???:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Iwcik niestety tak jak sie chodzi prywatnie do lekarza to kazde badania kosztuje niezaleznie czy to prywatne labolatorium czy z ZOZu za pierwsze badania zaplacilam 126 zl (samo toxo 72zl) wizyta u lekarza 80 zl w tym m-cu bylam 2 razy no i kolejne badanie na toxo 72 zl co daje prawie 400zl:szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

w pracy super mam zajeb.....kolezanke gadula jak ja:-D:-D:-D charakter tez identyczny normalnie dzien w pracy mija ze nie wiem kiedy koniec:-D:-D:-D:-D

zmykam laski mykam spac buziaki paaaaaaaaa
 
Rena no to chyba dobrze ze nie wyszło nic nie rozumie czemu lekarz nie wierzy tym badaniam ? a no to jak prywatnie to rozumiem bo ja tez kilka badan robiłam prywatnie i faktycznie niezle kosztuja :-:)-:)-(głupie alloprzeciwciała które ja musialam robic bardzo czesto bo mam konflikt krwi z mężem to płacilam 42zl
A ja dzisiaj chodze taka nabuzowana ze szok wszytko mnie denerwuje jakies nerwy mam to chyba przez ta pogode dwie kawy wypilam i nic , lenka jeszcze jeszcze cały dzien dokazywała biedna te zeby chyba ja wykoncza a mnie przy okazji:wściekła/y::wściekła/y:
dobrze ze juz spi i mam nadzieje ze dopiero rano sie obudzi bo chyba zwariuje :wściekła/y::wściekła/y:

Anek a u ciebie co tam ???????????
 
hej.
witam sie w piątkowy dzien,dzieci spią wiec ja korzystam z wolnej chwili,obiad już mam zrobiony,pranie mi sie kreci,m w pracy a krystek szaleje na dworze.
wczoraj wieczorem była u nas taka burza że ja myslałam ze sie o...m ze strachy:-:)zawstydzona/y:,walilo pierunami i chyba było oberwanie chmury bo tak lało że coś strasznego.:szok:a dzis dalej jest tak duszno ze pewnie znowu bedzie burza.:eek::-(
ja dalej jestem na etapie odpieluchowywania moich bąków i juz mam dosyc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:,raz im sie uda zrobic do nocnika a na drugi raz wstanie z nocnika i zesika mi sie na dywan:wściekła/y:.szok ja nie wiem kiedy oni mi sie naucza.:-(


rena-to super że wyniki wyszly dobre:tak:
tak to własnie jest ze jak sie ma lekarza prywatnego to za wszystkie badania trzeba płacic,wiem coś o tym bo sama chodziłam prywatnie i strasznie duzo kasy straciłam, nie tyle na badania co za wizyty.(pierwsza wizyta 200zł,a kolejne 150zł):szok:


iwicik-ale ty jesteś uparta;-)moze jednak zmienisz zdanie i przyjedziesz z dziecmi do mnie.plisssss,plissssssss!!!
my tak myślelismy z piotrkiem ze moze jutro byśmy do was wpadli na grillka, ale nic z tego bo w niedziele mamy chrzciny i nie chce by mój piotrek na kacu siedział za stołem wiec może w następną sobote:-)co ty na to??????

a jak tam u ciebie była w czoraj burza?????
 
No u mnie tez waliło jak szlak nawet maksiu sie bal sam spac i przyszedl do mnie no i spał ze mna haaaaaaa zreszta ja sama boje sie panicznie burzy :-:)-:)-(
kurcze no szkoda ze nie ta sobota no ale rozumiem jak ma na kacu siedziec i meczyc sie to lepiej przełozyc a ja w niedziele bede siedziec i czekac na mojego maksia bo jedzie na miedzywojewódzie zawody do Stalowej Woli ze szkoły wiec bede trzymac za niego kciuki heeeeee no ale nastepny weekend mamy wolny :-):-):-):-)wiec jak co to zapraszam najwyzej jak sie nam pogoda nie uda to w domu tez sie zmiescimy :-D:-D:-D:-D:-D:-Dzrobimy sobie wtedy udka z grilla ale piekarnikowego :-D:-D:-Di tez bedzie :tak::-:)-:)-:)-(
 
ha ha ciepło to sie opalaja i na neta nie zagladaja :szok::szok::szok:

ja tez jakos czasu brak Lenka od dwóch dni mi goraczkuje w dzien i w nocy tez masakra bo prawie wcale nie spi :-( no ale urok zabków bo nie kaszle wiec pewnie to z zabków:tak: ciepło cieplo jak ja taka pogode uwielbiam a w czwartek jade na wycieczke do sandomierza ze szkoly Maksia jako opiekun i ciekawe czy nam pogoda sie nie spartoli:-:)-:)-(
 
reklama
czesc mamuski!!
witam sie po dłuższej nieobecnosci,ale postaram sie poprawić i pisac częsciej.:tak::tak:
teraz mam wolny czas bo dzieci spią,krystian bawi sie z sąsiadka na dworze a ja obiadek już mam zrobiony,pranie mi sie kreci wiec odpoczywam.;-)ja dalej jestem na etapie uczenia dzieci sikania do nocnika i powiem wam ze widze swiatełko w tunelu:-),alan od 3 dni nie zesikal mi sie w majteczki i jak mu sie chce to siada sam na nocnik:tak:,a mikolaj jak to mikołaj czasem jeszcze mi sie posika w majteczki ale z każdym dniem widze ze jest co raz to lepiej:-)

pogoda dzis u nas sie popsuła,pochmurno jest i strasznie duszno,pewnie będzie jakaś burza:sorry:


iwicik-jak tam dzis lenka?????
a moze ją dopadła trzydniówka????
pojechałaś na ta wycieczkę????
buziaki dla dzieciaczków:tak:
 
Do góry