reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hejka melduje sie na wezwanie:-D:-D:-D

nie ma czasu nawet kompa wlaczyc ten maly czlowiek wysysa ze mnie cala energie:eek::eek::eek::eek: od czasu do czasu jezdzimy do mamy tak na 2 dni bo Milence sie nudzi z mama:eek::eek::eek: co u mnie? a wiec tak 22 tydz. obecnie leci malenstwo juz od dawna szaleje w moim brzuszku cudne uczucie:tak::tak::tak: za tydz mam wizyte wiec mam nadzieje juz sie dowiem co bedzie:tak::tak::tak: dzis szalalam z siostra na zakupach bo w czyms trzeba chodzic a brzuch rosnie:-D:-D:-D i musze nowa fotke trzasnac brzuszyska bo tamte nieaktualne:-D:-D:-D
ostatnie poltora tyg byly ciezkie bo sie najmlodszy brat rozchorowal i przez tydz ponad nie mogli zdiagnozowac co mu jest mial goraczke ciagle i nic nie jadl i dopiero usg wykazalo zapalenie wiezlow chlonnych prawego dolnego odcinka biodrowego czy jakos tak:eek::eek: i cos z jelitem cienkim no i w niedziele z odwodnieniem tata odwizol go do szpitala dostal antybiotyk kroplowki i dzis wypisali go ze szpitala:happy::happy::happy::happy: no i druga wiadomosc dobra siostra dostala sie na pielegniarstwo do Rzeszowa na 60 miejsc byla 58 na liscie wiec wielki fuks:-D:-D:-D

dzis Milenka niewiele spala bo w nocy ciagle burze a w dzien czekala na wujka Kubusia az wroci ze szpitala a potem tak z nim szalala ze byla taka zmeczona ze padla godz temu nawet nie zdazylam przebrac do spania:-D:-D:-D strasznie nieznosna przez ostatnie dni jest:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nic jej nie pasuje i placze z byle powodu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

aaaaaaaaaaa ostatnio scielam wlosy na krotko tak ze powrocilam do mojego koloru wlosow nikt mnie nie poznaje bo bylam blondynka a tu nagle ciemny kolor:-D:-D:-D

zmykam trzymajcie sie cieplutko i obiecuje wkleic w koncu te fotki:-D:-D:-D
 
reklama
hej!!
ale mnie dawno tu nie bylo,aż wstyd :zawstydzona/y:sie przyznac,jakas ostatnio jestem mało zorganizowana i na wszystko brakuje mi czasu.ale dzis m wrócił wczesniej z pracy i bawi sie z dziecmi a ja popijam kawkę i postanowilam ze coś napisze.:tak:
pogoda u nas jest fatalna:wściekła/y::wściekła/y:,nie ma dnia by nie było burzy i deszczu:-( już szlak czlowieka trafia w takie dni:wściekła/y::wściekła/y:.koniec lipca a pogoda jak w jesieni:szok:.mam nadzieje ze sierpien bedzie gorący,i moze uda nam sie z m sam na sam pojechać gdzieś na 2,3 dni.:tak::-)fajnie by było.
ja w sobote miałam wesele i musze wam powiedziec że było za.......e:)))))))))))))))wybawiłam sie strasznie:tak:(z parkietu prawie nie zchodzilam)orkiestra super,jedzenie rewelacyjne jednym słowem bomba:tak::tak:.trzeba mi bylo takiego wyjscia miedzy ludzi i odpoczynku od dzieci,od tej całej rutyny co mam na co dzien,poczułam ze żyje i że też mi sie od życia należy troszkę szaleństwa.;-)

a tak po za tym u nas wszystko po staremu,piotrek pracuje,dzieciaki szaleją i rozrabiają,krystian sie nudzi w domu(ale za bardzo do szkoły nie chce wracac)a ja zawsze coś mam do zrobienia i wiecznie mi czasu brakuje:sorry2::baffled:.......
ps.wlasnie czeka na mnie sterta prasowania ale jak sie patrze na nią to mi sie słabo robi:sorry2:(pewnie poprasuje jutro):zawstydzona/y:


rena-fajnie ze sie odezwałaś.
no i wiesz już czy bedziesz miała coreczke czy chłopczyka????
i oczywiscie czekam na fotki twojego brzuszka i twojej nowej fryzurki:tak::-)
trzymaj sie.


iwicik-kochana a ty gdzie jesteś?????
 
hej ja tez jestem i zyje ale ostatnio to caly czas mam jakis gosci i czasu mi brakuje heeeeeee ale wkoncu dzisiaj jestem juz sama z dziecmi tylko Wiki została to córka od mojego brata ale ona zostaje u mnie do konca wakacji wiec czuje sie takjakby byla moja heeeeeee a tak to był starszy brat u mnie pozniej przyjechal mój młodszy brat z dziewczyna no i jeszcze kuzyn z norwegi przyjechal z familia wiec było wesoło no i czasu bylo brak heeeeeeeeee w niedziele mialam jeszce wiecej gosci bo zjechali sie wszyscy na krzysztofa no i ba impreza sie krecila do 5 rano a Lenka obudziła mnie o 6 rano no i pospałam ze hej haaaaaaaa

a moja Lenka CHODZI :-):-):-):-)urzadza sobie spacery po pokoju zaczela od 4 kroczków az wkoncu po 20 minutach dwazyła sie i poszła dalej a wieczorem to juz jej elegancko poszlo i chodzila sobie od łózka do sciany u maksia w pokoju i sie cieszyła i sama sobie brawo bije :-D:-D:-D:-Dale cudnie wyglada jak idzie sama :-D:-D:-):-):-):-)a w pewnym momencie idzie i staje i łapie równowage jakie wtedy robi wielkie oczy heeeeeeeeee:-D:-D:-D:-D:-Dchyba ze zdziwienia:-D:-D:-D
 
hejka laseczki ja tak tylko na sekundke wpadam bo juz pozno a musze jeszcze wloski wysuszyc i dac papau dziecku.... chcialam tylko przekazac ze bylam u lekarza dzis wlasnie czekalam na ten dzien 5 tyg:szok::szok::szok: SYNUS bedzie:tak::tak::-D:-D:-D ale sie ciesze:tak::tak: wszystko jest w porzadku rosnie i fika we wtorek musze stawic sie w szpitalu zeby powtorzyc ta toksoplazmoze a jutro musze dyndac na policje:szok::szok::szok::szok: normalnie po 20tej dzwonek do drzwi akurat nioslam golasa malego do kapania maz otwiera drzwi a tam policjant przyniosl mi osobiscie wezwanie na policje na jutro na 9 rano:baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tydz temu tez dostalam ale ze mnie w domu nie bylo to odebralam awizo z poczty po fakcie:-D:-D:-D chca mnie przesluchac jako swiadka bo sie kloca 2 baby jedna drugiej kredyt wziela czesc splacila a teraz twierdzi ze nic nie brala:szok::szok::szok: no a ze ja udzielalam kredytu to ze niby swiadek jestem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam swiezutkie zwolnienie i machnelabym nim i daliby mi spokoj ale wiem ze mnie beda gnebic a pojde raz powiem ze nic nie pamietam bo to bylo w 2007 roku wiec bez przesady:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Iwcik brawa dla Lenki :tak::tak::tak:

zmykam trzymajcie sie cieplutko i obiecuje ze juz niedlugo pochwale sie brzuszkiem:-D:-D:-D od ostatniej wizyty tylko 1,5kg na plusie wiec super oby tak waga rosla to nie bedzie zle:-D:-D ciumki pa
 
o rany ale tu cisza??????????????:szok:

hej laseczki!!
witam sie i ja po długim czasie nie odzywania sie.u nas nareszcie pogoda sie zrobiła,:tak:słoneczko od wczoraj swieci i jest cieplutko(oby cały sierpien był taki ciepły)u nas wszystko o staremu,dzieciaki szaleją,m w pracy,krystian bawi sie na dworze a ja zrobiłam obiad i postanowiłam ze coś napisze.dzien za dniem ucieka i jak sobie pomyslę ze za nie cały miesiąc zacznie sie szkoła i wstawanie poranne to już mi sie wszystkiego:no::-( odechciewa.wakacje już prawie sie skończyły a ja nigdzie nie bylam wiec moj piotrek powiedział że "chodz by skały srały":-D to zabierze mnie na 2-3 dni do zakopanego!!(oczywiescie tylko my dwoje bez dzieci)oby nam sie udało jechac bo ja potrzebuje takiego odpoczynku od domu,dzieci itp.;-)

dzisiaj czeka mnie jeszcze wizyta w szpitalu :-(u mojej babci bo miala operacje(zakladali jej bajpasy na serce)strasznie zle to znosi:-(,boli ją wszystko i jak by tego malo bylo nie moze nic jesc bo wymiotuje jest na scislej diecie dostaje tylko kroplówki i nie moze nawet wody pic.jednym slowem masakra.:no::wściekła/y::-(mam nadzieje ze z każdym dniem bedzie tylko lepiej.



rena-gratuluje synusia:tak:
 
hallo,hallo czy ktoś tu jeszcze cos pisze????????

hej!!!

ja wpadam tylko z zyczeniami dla lenki(córeczki iwicik)bo kończy dzis roczek!!!!!

lenka,kochana wszystkiego najlepszego,zdrowka,usmiechu na każdy dzien,radości i wspaniałych prezentów życzy ciocia z rodzinką!!!!!!!
 
hej laski ciepło wakacje to nikomu nie chce sie zagladac na neta heeeeeeee ja akutar jestem w trakcie pieczenia torta na jutro na impreze bo moja lenka konczy roczek wiec bedzie impraaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaa

Lidka dzieki za zyczonka ale ty i tak na impre w padniesz wiec eleganckoooooooo heeeee znowu popijemy ja alkoholem a ty jak zwyklle kierowca :?(((((((((((((((

Rena gratuluje ale fajnie ale ten czas leci jeszcze troszke a juz niebawem bedziesz miec syna na rączkach ach co za piekne uczucie jeszcze go pamietam heeeeeee jak rok temu własnie o tej godzinie siedzialam pod prysznicem haaaaaaaa

pozdrawiam was wszystkie

ANEK a co u ciebie kochana gdzies sie zawieruszyłas ???????????/
 
hello widze ze forum umarlo:szok::szok::szok::szok:

u nas ok leci Milenka spi a mnie bola nogi tzn mam takie dretwienie lydek czy rwanie nie wiem jak to okreslic na zmiane pogody:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

25tydz. obecnie leci jutro lokejna wizyta u lekarza :-D:-D:-D malutki rozrabia na szczescie przestal kopac po moich wnetrznosciach i pecherzu bo niezbyt przyjemne to bylo:-:)-:)-(

wklejam obiecane zdjecie brzusia:tak::tak: i mojego szalonego dziecka:-D:-D:-D
buziaki
 

Załączniki

  • miniaturkaObraz 002.jpg
    miniaturkaObraz 002.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 43
  • miniaturkaObraz 015.jpg
    miniaturkaObraz 015.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 38
  • miniaturkaObraz 016.jpg
    miniaturkaObraz 016.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Witam i ja:-D:tak:
IWCIK spóźnione ale najszczersze życzenia dla LENKI z okazji roczku STO LATEK:tak::-):-)
RENA brzuszek i córeczka śliczniusie piszesz że kopał czyli bedzie chłopiec fajnie będziesz mieć parkę.
U mnie to obojetne co bedzie bo parkę już mam:-D Malo piszę bo jakoś czasu brak praca a potem dom jak pójdę na zwolnienie to moze będę mieć więcej czasu.Rozważam taką ewentualnośc bo zamiast lepiej czuję się coraz gorzej jestem osłabiona i zmęczona:no:
 
Do góry