reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Hejka witam się i ja:-D:-D
Rzadko tutaj piszę bo po pracy padam na ryjek a tu jeszcze kupa pracy w domu:wściekła/y: nie wyrabiam na zakretach:no: a tu jeszcze malowanie kuchni czeka:no:
IWCIK Sandomierz to bardzo piękne miasto bliżej moich stron,dzisiaj mój Kamil pojechał na wycieczkę szkolną do Lublina.
LIDKA gratulacje dla chłopaków oby juz nie trzeba było by pampersów moja Marlenka bardzo szybko nauczyła sie na nocnik gorzej było z Kamilem ale kiedy to bylo teraz to już mlodzież firmowe ciuchy modna fryzura i już zaczynają się pierwsze miłości...ehh
A ja chodzę podenerwowana troche bo @ mi się spóźnia już drugi tydzień robiłam test jedna kreska ale kto wie:szok: a moze to stres bo ostatnio trochę go było:no:
Aaa..zbieram sie do wgrania zdjęc z firmowej imprezy jak będe mieć troche czasu to je wrzucę.
 
reklama
hejka laski:-D:-D
wybaczcie ze tak rzadko sie tu pokazuje ale nie ma kiedy:-:)-( ostatni tydz nawet nie wlaczalam kompa straszne migreny mnie dopadly dopiero dzis czuje ze zyje:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Milenka daje czadu ostatnio normalnie tak rozrabia ze juz nie mam sily:-D:-D:-D jak tylko ktos patrzy to sie strasznie popisuje albo piszczy albo biega po calym domu jak szalona a porzadki w szafach robi w 5 min:szok::szok::szok::szok: a ja potem godzinami sprzatam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale coraz fajniej zaczyna mowic powtarza pojedyncze sylaby i zwykle kupa smiechu z tego jest:-D:-D:-D

no nic zmykam trzymajcie sie laski aaaaaaaaaaa Lidka powodzenia w uczeniu chlopakow korzystania z nocnika:-D:-D ja tez niedlugo sie za to wezme ale na razie to Milenka urzadza rajd nocnikiem po korytarzu bo sie super slizga:-D:-D:-D a jak ma dosc odnosi nocnik do lazienki a kupe robi w swoim ulubionym miejscu czyli za zaslona w duzym pokoju:-D:-D:-D

buziaki pa trzymajcie sie cieplutko:-D
 
Hej laski

Lidka powodzenia w nauce nocnikowania ja pamietam ze maksiu szybko zalapał i w ciagu kilku dni nawet pieluchy na noc nie zakładalam przesypial ladnie no ale to bylo we wszystkim złote dziecko za to teraz pokazuje pazurki heeeeeee zobaczymy jak bedzie z Lenka napewno tak latwo znów nie pójdzie mowia ze ona to dopiero mi da popalic bo maksiu był za grzeczny heeeeee

Anek czyzby male ziarenko sie zasiało :))))))))zycze cierpliwosci ale i ja ostatnio chodziłam nerwowa to chyba pogoda tak działala na nas nerwowo heeeeeee

Rena twoja Milenka zaczyna szalec po szafkach moja malota tez tylko ze ona podchodzi sobie chodzikiem do komody i wysuwa szuflady i wyciaga co sie da i ma frajde heeeeeeee a ja musze pózniej układac ......no niestety heeeeeee

u mnie jakos leci byłam na tej wycieczce w Sandomierzu i bylo super wymeczy,ł nas pan przewodnik ze hej a pózniej w lochach za długo trzymał i si pochorowalam niestety w piatek do poludnia spalam bo wstac nie moglam dobrze ze mama była i zajela sie Lenka no a w sobote miałam jeszcze dwoje dzieci dodatkowe no i byl ubaw bo jeden 5 latek a drugie roczny pełzajacy po ziemi heeeeeeeeee no ale dalismy rade sobie :)))))))))) niedziela jak zawsze goscie sie zjechali a wieczorem pojechalismy na pizze i tak zlecialo :))))
dzisiaj z rana miałam zajecia i apel w szkole u maksia a teraz spadam bo maz zrobil kawke i woła wiec mykam narazie papap
 
hej laski!!
to i ja postanowilam ze dam znac że zyje.:tak:
kurcze ostatni jakoś brak czasu na kompa a poza tym,jakiegos dolka zlapałam:-( i nie mam ochoty na:no::sorry2: nic.
u nas dzis ładna pogoda,słoneczko świeci wiaterek lekki wieje,taką pogode uwielbiam.:tak:
dzieci spią,krystian bawi sie na dworze,m w pracy a ja z kawką zasiadlam przed bb.
aha i musze sie wam pochwalić ze alan i mikolaj super już siusiają do nocnika(pampersa zakladam im tylko do spania,ale widze ze po nocy pampers jest prawie suchy wiec za jakis czas spróbuje im nie zakladac pampersa na noc i moze pożegnamy sie z pieluchami na dobre)wpadek jak na razie nie maja żadnych(oby tak dalej)


anek-i jak tam z twoim @????dostałaś?????
a moze będziesz miała malutkiego dzidziusia:tak:;-)
daj znac.

rena-fajnie ze znalazłaś czas i wpadłaś na bb.
a bólu głowy nie:no: zazdroszcze:-(

iwicik-co ty mowisz........maksiu pokazuje pazurki:-Doj kochana w to to ci nie uwierze przecież to złote dziecko jest:tak:
buziaki dla lenki!
 
Witam!!!!!!
Przepraszam ,że tak wbijam się w temat ni z gruszki ni z pietruszki,ale szukam dobrego neurologa dziecięcego. Czy macie może namiary na takiego lekarza w Rzeszowie?
 
hej mamuski!!
matko jaka u nas dzisiaj duchota:szok::no:nie idzie wytrzymac,i zaraz pewnie bedzie burza bo zaczyna grzmiec i sie chmurzy.
m moj mial dzis wolne wiec zabralismy dzieci rano i pojechalismy zrobic im kontrolna morfologie i badanie moczu(mam nadzieje ze wszystkie wyniki wyjdą dobre)
teraz dzieci spia,m pojechal z krystianem do fryziera a ja odpoczywam;-)
dziś na obiad nic nie robie bo mi sie przy garach nie chce stać:zawstydzona/y:piotrek powiedzial ze kupi pizze wiec obiad mam z głowy.

milego dnia.


anek-kochana wielkie gratulacje:tak::tak:
jak przyjęłaś ta wiadomość???a jak mąż zareagował?????
jak sie czujesz????
wow ale fajnie:-)

aneta-niestety nie pomogę :no:ale z tego co mi sie o uszy obiło to dobrzy neurolodzy przyjmują w szpitalu na lwowskiej

iwicik-a ty kochana gdzie jestes????
grillujemy coś jurto;-)daj znać jak coś:tak:
 
Anek jupiiiiiiiiiii gratuluje z całego serducha jupiiiiiiii ale sie ciesze heeeeeee chobym to ja byla haaaaaaaaaaale ja jak na razie dziekuje :-D:-D:-D

Lidka jasne grilujemy mam nadzieje ze tobie plany sie nie zmienily bo my zwarci i gotowi czekamy :-):-):-)

A neurologa tez nie znam :no::no::no:

U mnie po malu leci lenka zabkuje i daje mi w kosc nawet pospac nie za bardzo chce a jak juz jej sie uda zasnac to obudzi ja stukajacy sasiad bo robi dach na chalpie obok mnie no i jak zacznie walic mlotem albo piłe odpali zeby jakies deski uciac to niestety moja malota odrazu oczy ma szeroko otwarte i wyje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Anek jakie wiesci GRATULACJE!!!:szok::szok::-D:-D no i witaj w gronie brzuchatek:-D:-D:-D
u mnie brzusio rosnie dzis na poprawe humoru zakupilam sobie tuniczke na lato:-D:-D:-D

Iwcik u nas tez zeby daja niezle w kosc juz m-c sie meczymy z tymi czworkami i nie chca wyjsc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: na szczescie noce mamy przespane:tak::tak:

no nic zmykam Milenka spi trza pranie rozwiesic i dom ogarnac bo jutro jak tylko pogoda dopisze bedziemy na polku szalec:-D:-D:-D
buziaki paaaaaaaaa
Anekduuuuzo zdrowka zycze i oby sie obeszlo bez ciazowych dolegliwosci:tak::tak::tak:
 
Do góry