reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Lidka ja sie melduje ale wiesz jak u mnie jest dzis w domku to cos skrobne:-D:-D:-D maz pojechal do mamusi Milenka u babci a ja pranie robie a potem prasowanko:tak::tak::tak:

matko jak ja sie wczoraj zle czulam strasznie wymiotowalam wieczorem jak wrocilam od mamy:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: musze teraz strasznie uwazac co jem bo masakra potem wieczorem:baffled::baffled::baffled:

w pracy mam taki zapierd..........ze padam na pysk:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: w poniedzialek Prezes dzwonil do mnie z gratulacjami:-D:-D:-D no i po rozmowie ze mna dal w koncu ogloszenie o prace a jaki tekst uslyszalam to naprawde powiedzial mi ze mam sie nie przejmowac praca i jezeli czuje potrzebe to mam isc na zwolnienie lekarskie bo musze dbac nie tylko o to dziecko ktore mam w domu ale tez o to ktore nosze:szok::szok::szok::szok: normalnie zaniemowilam z wrazenia:-D:-D:-D

kurcze juz powoli brzuszek rosnie:-D:-D:-D jeszcze nie widac ale czuje po spodniach ze sa juz dopasowane:-D:-D:-D

aaaaaaaaa no i musze sie pochwalic ze Milenka poszla w koncu spac na noc do lozeczka bo dotad spala razem z nami i szok zero placzu normalnie spi do samiutenkiego rana:-D:-D:-D a lozeczko stoi w pokoju przy sypialni wiec nas nie widac:-D:-D:-D:-D
a szaleniec sie z niej zrobil i juz tyle rozumie :-D:-D:-D ostatnio oszalala na punkcie krowy i tylko wstanie to ciagnie babcie albo dziadka do drzwi zeby szli z nia do muuuuuu:-D:-D:-D:-D

no nic mykam trzymajcie sie laseczki Lidka ja tu zagladam ale juz brak czasu na pisanie:no::no::no:

buziaki pa
 
reklama
Ja tez jestem ale ostatnio mialam kryzys i jakos nic mi sie nie chcialo kompa wcale nie włanczalam wiec wybaczcie ale teraz juz bede zagladac

dzisiaj cały dzien kosiłam trawke ale sie oszalalam z ta kosiarka cholerny naped musiał sie zepsuc heeeeeeeee no ale jakos poszło

Lenka jeszcze mi tu pinkoli na gitaze maks poszedł do krolika wiec ja na chwilke na bb bo trzeba kolacje zrobic a własnie skonczylam ciasto robic i siedzi w piekarniku , beda miały dzieci na jutro:))))))))))))))
 
a tu dakej cisza:-:)-:)-(

czesc
witajcie po dłuższej przerwie,jakoś ostatnio nie mam czasu na nic,pogode mamy śliczną i praktycznie cały dzien siedzimy na dworze.teraz korzystam z wolnej chwili bo dzieci spią,m pojechał po krystiana do szkoły a obiadek już ma zrobiony.:tak:

a ja znowu chora,jak mi pęcherz przeszedł to zlapałam jakiegoś wirusa gardło mnie boli i taki mam katar ze z oczu i nosa się leje non stop:-(.już mam dosyc!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:taka ladna pogoda a ja chora wrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.mam tylko nadzieje że dzieciaki sie nie zarażą ode mnie.
wczoraj u mnie na podwórku było przedszkole;-) zjechała się rodzina i znajomi na grilla dzieci maiłam cały ogród 4-starszych(6,7,8lat)i 6 maluchów(2,3latka) oj wesoło bylo a ile miałam sprzątania:sorry2::sorry2::sorry2:............


rena-co tam u Ciebie???jak sie czujesz???
a zachowanie prezesa godne pochwały:tak:
no i brawa dla milenki za spanie w łóżeczku

iwicik-mam nadzieje ze już kryzys u Ciebie minoł i że teraz będzie tylko lepiej:-)sciskam Cie mocno.
 
hej jestem i ja :))))))

po weekendowym wypadzie na termy podhalanskie do SPA i przy okazji zwiedzxanie Zakopanego nosz było superrrrrrrrrr:) wrócilismy wieczorem zmeczeni haaaa a powinnismy wrócic wypoczęci po SPA no ale Zakopane nas wykonczylo haaaaaaaaaaa, ekipa była fajna wiec impreza wieczorna tez byla super poszłam spac o 4 rano a o 8 pobudka haaaaaa bylo superrrrrrr

Lidka zycze zdrówka oj boze ale cie dopadło:(

Rena no pracodawca chyba jakis za mily heeeee czy on czego od ciebie nie chce haaaaaa nie no godne pochwały bo nie jeden kazałby pracowac do konca , a u ciebie juz pewnie brzuszek zaczyna sie zaokraglac czy jeszcze nie???????
 
czesc laski!
witam w gorący wtorkowy dzien.za oknem 30*zero wiaterku oj chyba bedzie unas dzis jakaś burza:sorry2:
ja właśnie wróciłam z krystiana ze szkoły,dzieci spią,m w pracy a ja gotuje fasolke i miedzy czasie zaglądam na bb.;-)
ja dalej zakatarzona i do mnie chyba dołączy alan bo kicha od samego rana raz za razem:((((takie ciepło a mnie coś choroby nie :no:chcą opuscic.:-(


iwicik-super że Ci sie wyjazd udał i ze Ci sie podobalo.
zazdroszcze takiego wypadu bez dzieci:tak:
 
Hejka.
Dzisiaj jestem po pracy padnięta:no: ale to jak zawsze:no:
IWCIK fajnie ze wyjazd się udał Zakopane jest suuuper my chyba wybierzemy się tam pod koniec czerwca.
LIDKA zdrówka pewnie coś pyli w powietrzu bo moja alergiczka też ma katar.
RENA jak samopoczucie?Pewnie upały daja sie we znaki ja pamiętam jak byłam z Marlenką na początku ciązy był to czerwiec i lipiec masakra bardzo źle się czułam.
A moja impreza firmowa super:-Dbardzo się udała mimo ze ja nic nie piłam bo byłam kierowcą to bosko się bawiłam bez M :zawstydzona/y:byly przejażdżki konne,gra w paintball,dobre jedzonko karaoke a potem dyskoteka:-D
 
czesc laseczki ja od weekendu nie wlaczalam kompa nie ma kiedy masakra...weekend fajny bylismy u znajomych niestety mieszkaja dosc daleko i Milenka nam wymiotowala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y
wczoraj powtarzalam badanie na toxo i zalamana jestem bo teraz juz nic nie wiadomo czy chorowalam czy choruje czy jeszcze niewiadomo co:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no: lekarz kazal mi w poniedzialek do szpitala na szczegolowe badania przyjechac:-:)-:)-( wogole dzis taka mial mine niby mowil ze na usg ok ale widac bylo ze nie wie co jest a ja balam sie zapytac zeby nie uslyszec czegos strasznego:-:)-:)-( normalnie ryczec mi sie chce:-:)-:)-(

hehe prezes ma czasem takie odruchy ludzkie:-D:-D:-D dzis zatrudnil mi zastepczynie byla nawet u mnie zeby sie zapoznac no i bardzo fajna i zastanawiam sie czy jeszcze nie popracowac ona w zasadzie gotowa do pracy bo pracowala w skoku stefczyka wiec wiec co jak i z czym:-D:-D:-D

Anek to ja z Milenka w ciazy sam poczatek to byl srodek lata to byla jakas masakra a teraz luzik nawet dobrze sie czuje tylko ciagle tak jakos bez energii jestem:-:)-( ja lubie takie ciepelko a tak jak dzis to dla mnie zimno bylo:-D:-D:-D

Iwcik brzusia ciagle niet normalnie w dzinsach pasek ciagle w tym samym miejscu a w niedziele kolezanka mi powiedziala ze tak zeszczuplalam ze nigdy by nie powiedziala ze jestem w ciazy:szok::szok::szok:

Lidkazdrowka zycze
uciekam bo Milenka wycisnela ze mnie ostatnie soki i musze odpoczac:-D:-D:-D

buziaki pa
 
hej mamuski!!!
życze wszystkiego najlepszego w dniu naszego swieta!!!!!

witam sie w czwartkowy dzien.u nas pogoda taka sobie:sorry2: niby słoneczko swieci ale zimny wiatr wieje(wiec jak dla mnie jest za zimno):-(
krystian w szkole,dzieci sie bawią,m w pracy a ja sobie posprzątałam,pranie nastawiłam obiad sie gotuje i teraz zasiadłam z kawką przed bb.
ja sie czuje już troszke lepiej:tak: gardło już mnie tak nie boli i na szczescie ten wredny katar powoli mi odpuszcz.alan i mikołaj zakatarzeni i kaszlą(najbardziej rano)robie im inhalacje i mam nadzieje ze im to pomorze:tak:.zobacze jeszcze dzis i jutro jak nie bedzie poprawy to musze przed weekendem pojechac z nimi do lekarza.
rano krystek złożył mi życzenia,mocno usciskał i pocałował a ja jak zawsze w takich chwilach sie poryczałam:zawstydzona/y:........wspaniale być mamą.:tak::-)



anek-fajnie ze imprezka firmowa sie udała:-)

rena-bedzie dobrze,musi być:tak: a ty sie nie denerwuj pójdziesz do szpitala zrobią Ci wszystkie potrzebne badania i bedziesz wiedziała na czym stoisz.
a ja oczywiscie mocno kciuki zaciskam zeby wszystko było dobrze.:tak:
 
Anek nie potrzebny jest alkohol zeby dobrze sie bawic :-Dja tez najczesciej jestem kierowcą ale mi to pikus bo ja i tak zawsze dobrze sie bawie bo ja taka postrzelona :-D:-D:-D

Rena nie denerwuj sie kobieto idz do szpitala zrobia c trzeba dokładnie i bedziesz wiedziec wszystko zobaczysz bedzie dobrze a nerwy teraz w niczym nie pomoga tylko moga jeszcze zaszkodzic :tak:wiem ze łatwo komus pisac a trudniej wykonac ale ja cala ciąże słyszałam ze mam uwazac straszyli mnie i takie tam a ja wkoncu sobie powiedziałam ze 7 lat sie starałam o ta mala istotke i bez wzgledu czy musze lezec czy boli to ona i tak i tak sie zdrowa urodzi :-):-) fakt faktem urodziłam wczesniej miesiac ale mam piekna córeczke i urodziła sie z 8 ptk wiec chyba dobrze jak na wczesniaka wiec kobieto nie zamartwiaj sie na zapas:tak::tak::tak:trzymam kciuki:tak::tak:

LIdka kobito pchorowaliscie sie takie cieplo a ty kisisz sie w domu :-( no mam nadzieje ze dzieciom sie nie pogorszy bo mój maks sie dopytuje kiedy wy wkoncu do nas przyjedziecie ?????? no własnie kiedy???????????????:confused::confused::confused::confused::confused:

Ja dzisiaj kazda wolna chwilke byłam w ziemniakach niestety ktos musi prz:confused:esiekac je a ja tego nie cierpie zawsze tym tescie sie zajmowali a teraz na mnie to spadło :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
czesc kobietki!!
witam sie wieczorową porą,dzieci spią,krystian sie kompie m ogląda jakis film a ja korzystam z okazji i buszuje po necie.;-)
dzis cały dzien spędziłam z rodzinką u mojej mamy,pogoda rano była nie za fajna ale pózniej sie wypogodziło i było super.dzieciaki wyszalały sie na dworze a my siedzelismy przy grillu i zajadalismy sie karkówką.
my juz zdrowi tzn.mi już przeszlo a dzieciaki jeszcze od czasu do czasu zakaszlą ale jestem dobrej mysli ze choroby nas opuszczą i bedziemy zdrowi.:tak:


iwicik-kochana już prawie zdrowi jestesmy, wiec powiedz maksiowi ze przyjedziemy w najbliszym czasie.
a może wy sie do nas wybierzecie na tygodniu???co ty na to??????plisssssssssssssssssssssss!:tak:

rena-co tam u Ciebie???jak sie czujesz????
 
Do góry