reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hejeczka laseczki:-D:-D:-D:-D
no melduje sie po pracowitym weekendzie:-D:-D:-D

Iwcik na razie schudlam tylko 3 kg:-:)-:)-( troche mnie to demotywuje mam nadzieje ze to przez brak @ i ze szybko sie pojawi bo moge niedlugo eksplodowac:-D:-D:-D :no::no::no:
aaaaaaaaaaa no i wsio najlepsze dla mezusia:-D:-D:-D

z mezem juz oki;-) szkoda czasu na klotnie:-D:-D:-D

Cynka witamy! a co do wozka to kupilam go w komisie w Ropczycach ale ten pierwszy wozek kupilismy wlasnie w komisie w rzeszowie i fotelik tez tam kupilismy ten komis jest za ulica galezowskiego w kierunku rynku za takim sklepem z kapeluszami a drugi na Placu Wolnosci kolo Sklepu Saxon bylo tam mnostwo wozkow i fotelikow i wogole wszystkiego mnostwo:-D:-D:-D:-D
aha co do lekkeij spacerowki ja chcialam parasolke ale przyzwyczajona do duzego wozka z duzymi kolami parasolka wydala mi sie takim malym klekotem a ze nie musze wozka tachac na gore wiec wsio radno ile wazy:-D:-D:-D a Milence sie tak spodobal ze caly weekend sie wozila:-D:-D:-D

a co do organizacji czasu no coz trza sobie radzic ja jeszcze pracuje zawodowo wiec jest ciezko:szok::szok::szok: sprzatam gotuje jak Milenka jest u babci:-D:-D:-D a teraz juz coraz bardziej samodzielna pomaga mamusi sprzatac to co porozwala:-D:-D:-D no a w kuchni zrobilam jej specjalnie szuflade z pudelkami ona ma zajecie na 15 min a ja wtedy cos pichce:-D:-D:-D

no nic zmykam moze w koncu cos poprasuje bo nie mam weny ostatnio:no::no::no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cynka jutro zrobie to ci wysle fotke , bo dzisiaj juz nie dałam rady bo caly dzien prawie poza domem spedziłam bo byłam w Sanoku:-) wkoncu złozyłam papiery w energrtyce :tak: o przyłacz na działke budowlana:tak::tak::tak:

Lidka odespalam troche ale dzisiaj zmeczona po wycieczce :-D no ale dobrze ze dzieci juz spia to spokój mam maz w pracy tez ledwo dzisiaj doszedł do siebie :-D:-D:-D:-D

Roena tak to jest przed @bo ja teraz tez czekam na @ i waga stoi nawet wzrosla haaaaaaaa po imprezie urodzinowej troche sie pogrzeszyło no i baaaaaaa dupa blada haaa ale nie przeraza mnie to bo wiem ze po @ szybko bedzie leciało w dół wiec kobieto przetrzymaj te kilka dni i bedzie git waga znów zacznie leciec wdół , trzymam kciuki za ciebie bo ja juz przyzwyczaiłam sie i wiem ze wytrwam haaaaaaa

Anek no czekamy na foteczki czekamy :))))))))))
 
hej hej babeczki:) dzieki za mile slowa:):) musze powaznie wziac sie w garsc i jakos jednak zrganizowac swoj czas.. tym bardziej ze dzisiaj moja brzydsza polowka zarzucila mi opieszalosc w szukaniu pracy, "no bo przeciez ja mam tyle wolnego czasu w ciagu dnia i ani jednego cv od trzech miesiecy nie wyslalam" masakra..:)!!!
rena: co do odchudzania to niestety ja tu nie bede ekspertem, bo choc w ciazy przytylam 13 kg, ale tej wagi juz dawno nie ma.. nawet teraz mniej niz przed.. zwlaszcza na twarzy, co mnie martwi, bo chyba wygladam na wiecej niz mam.. lat oczywiscie.. tak wiec czasami zbede kg to tez jakis plus:) i dzieki za inf w sprawie komisu
iwcik: mam teraz spacerowke z tzw. kompaktu, czyli wozka trzy w jednym, duza i stabilna, idealna na dluzsze spacery czy jazde po nierownosciach, niestety do samchodu sie kompletnie nie nadale bo po pierwsze za duza, za ciezka no i troche czasu zajmuje zeby ja zdemontowac, a moj maz.. nerwowy.. taka parasoleczka by sie przydala:) czekam na zdjecia Twojej:)
ps. a tak na marginesie apropos mojego szukania pracy to moze slyszalyscie o wolnym wakacie dla archiwisty, nauczyciela historii, referenta badz tez jakiejs przyziemnej pracy biurowej?:):) dzieki za wszelkie info..
milej nocki
 
Witam, można się do Was dołączyć? Co prawda z Rzeszowa nie jestem, choć spędzam w nim weekendy, ale mieszkam jakieś 60 km od niego - w Jedliczu (obok Krosna) ;-)
 
czesc mamuski!!!

witam sie ja dopiero teraz bo wczesniej nie miałam czasu.dzis była tak piękna pogoda że w końcu zabrałam sie za moje okna.zeszło mi przy tym prawie 3 godz.ale teraz mam lśniące,błyszczące okna na swiat:-Ddobrze ze m miał wolne dzis to zabrał dzieciaki na długi spacer a ja w tym czasie spokojnie miogłam sobie sprzątać.
wczoraj byłam z krystianem u lekarza i osłuchowo jest wszystko ok,gardło czyste,uszy czyste i ten kaszel to najprawdopodobniej alergiczny.mam go inhalować, dostał syrop aerius i ma nadzieje ze mu to przejdzie.


callie-jasne ze mozesz do nas dołączyć-witaj:tak:

cynka-powodzenia w szukaniu pracy.
 
Cynka to dla ciebie foty , oczywiscie musiałabym go wyprac jest troche skurzony , jakbys miała pytania to wal smiało:-D:-D:-D


4.jpg2.jpg1.jpg3.jpg


Witam nowa mamuske , nie przejmuj sie bo ja tez mieszkam 30km od rzeszowa :-D:-Dwitaj w klubie mamusiek :-):-):-)


LIdka wkoncu okna umyłas :-D ostatnio moja wizyta poprzestawiała ci plany no ale udało sie no i 3 go:-Ddziny to zobacz :-Dile kalori spaliłas:-D:-D:-D:-D
 
WiTAM , znowu chce Was wykorzystac Mamuski i spytac sie gdzie mozna kupic oplatki na tort na urodziny dla dziecka ? u nas w cukierni robia tylko ze zdjeciami albo komunijne a z ksiezniczkami czy barbie to juz nie :sorry2:
moze w Rzeszowie jakas cukiernia sprzedaje juz gotowe od reki oplatki ? chcialabym tez kupic barwniki do mas , ciast i znalazlabym takie w jakims supermarkecie ? za informacje bede wdzieczna :tak:


PoZDRAWIAM ;-)
 
Witam
a wy gdzie laski ??????/

takie ciepełko to az chce sie na spacer isc a ja zaczełam znów kombinowac z firankami jak zwykle szybko mi sie znudziły te co uszyłam ostatnio wiec juz zamówiłam kilka zbednych rzeczy do nowych firanek no i firanki jeszcze musze upolowac heeeeeee jak ja lubie szyc firanki :-):-):-):-)
 
reklama
hej mamuski!!!
witam sie i ja wieczorową porą bo jakos tak wczesniej nie miałam czasu.dopadła mnie jakas chęc na wiosenne porządki i tak mi zeszlo do godz.17.ale teraz nic juz nie robie odpoczywam i nawet palcem nie kiwnę:-D
dzis u nas byla ładna pogoda ale straszny wiatr wiał ale i tak spacerek zaliczony z dziecmi.
mojego m jakieś choróbsko dopada bo ma stan podgorączkowy i go ucho boli.krystian już mniej kaszle wiec mam nadzieje ze już teraz bedzie tylko lepiej.

pozdrawiam!!!


iwicik-kochana nie miałam innego wyjscia,musiałam w końcu zabrac sie za te okna.:tak:
a jak sie lenka czuje?minoł już jej ten katar?
buziaczki dla maksia i lenki.

pola N-ja niestety nie pomogę
 
Do góry