reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

czesc kobietki!!!
witam sie i ja wieczorowa pora,dzisiaj taka była ładna pogoda że żal było spedzać czas w domu.
zabrałam moje dzieci na krutki spacer(mam nadzieje że im nie zaszkodziłam i im sie noe pogorszy)
a jutro mój m ma wolne i postanowiliśmy że odbierzemy wspólnie krystiana ze szkoły i spedziemy ten czas tylko z nim bo moje dziecko jutro ma urodziny:tak:.zabieramy go do fantazji(taki plac zabaw dla dzieci)na pizze,na zakupki wybierze sobie prezent dla siebie i mam nadzieje ze bedzie bardzo zadowolony:-).a z alanem i mikołajem w tym czasie zostanie moja mama z czego się bardzo cieszy:)))

spokojnej nocki życzę.:-)

iwicik-a ja nie wytrzymałam i zabrałam moje dzieci dzis na spacer.
fajnie że Ci jelitówka juz przechodzi ale znowu Ci sie coś do oka przyplątałao.:-:)sorry:mam nadzieje ze Ci szybko zejdzie i nie bedzie bolało.
trzymaj sie:-)

m89-witaj i powodzenia w staraniu sie o dzidziusia:)))
 
reklama
No to sie pochwaliłam ze mi jelitówka przeszla to własnie dzisiaj zaczeła Lenka wrrrrrrrrr normalnie chyba na zawał padne mam dosc............
 
hej dziewczynki dawno nie zagladalam bo nie bylo czasu:tak::tak::tak:

m89 witaj widze ze mieszkamy niedaleko siebie ja w Sędziszowie mieszkam:-D:-D:-D

Iwcik mi sie @ spoznia juz ponad m-c, 2 tyg temu robilam test wyszedl negatywny wiec stwierdzilam ze znow to samo co w grudniu ze @ sie zatrzymala :szok::szok::szok: dostalam wtedy luteinke i okres sie pojawil ale ostatnio zaniepokoila mnie zbytnia sennosc i rozdraznienie 2 dni temu zrobilam test iiiiiiiii 2 kreseczki:szok::szok::szok: wiec odstawilam diete mam nadzieje ze nie zaszkodzilam ta dieta:no::no::no::no: 6 kwietnia ide do lekarza to sie wszystko wyjasni:tak::tak::tak: m sie juz cieszy ze bedzie syn:-D:-D:-D:-D

no nic zmykam bo trzeba cos posprzatac i dziecko na spacerek wyprowadzic bo wieczorem znow bede nieprzytomna:-D:-D:-D

milego weekendu ciumki paaaaaaa;-)
 
hejka!!!
witam sie w sobote.no nareszcie sobie usiadlam i mam czas wolny.od samego rana zabiegana bylam,sprzątanie,pranie,gotowanie,porządki w szafach robiłam rzeczy zimowe pochowala juz gleboko w szafach,kozaki pomylam i wynioslam na strych.dobrze ze m miał wolne to z dziecmi siedział a ja na spokojnie moglam sprzątać.
krystian od samego rana zawzięcie uczy sie jezdzic na rolkach i musze przyznac ze jak na pierwszy raz to sobie niezle radzi.:tak:dzieciaki już sie lepiej czują,katar mają mniejszy i prawie wcale nie kaszlą.

miłego weekendu:-)


iwicik-jak lenka??

rena-co za wiadomośc:szok:super!!!!!!!!!!!
WIELKIE GRATULACJE!!!!:tak:
to teraz dużo odpoczywaj i uważaj na siebie.
 
m89 powodzenia! ;-)
Rena28 gratulacje!
Iwcik, przeszła jelitówka córci?
lidka, ja też miałam pracowitą sobotę, jeszcze zostały mi dwa okna do umycia, mam nadzieję, że jutro zamknę tę sprawę ;-)
 
hejka mamuski z samego rana bo ja juz od 5:30 na nogach :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: normalnie mam juz dosc Milenka od rana wymiotuje a dopiero co skonczyly sie biegunki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nie wiem czy to ten paskudny wirus czy cos innego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: znow mam tony prania mam nadzieje ze bedzie sloneczko to szybko wyschnie bo mam cale lozko zabrudzone:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no nic lecem poki spi trza sie ogarnac bo na 9:50 mamy do lekarza...

Iwcik a jak Lenka? Lidka jak chlopaki?
paaaaaaaaaa
 




czesc laseczki!!!
witam w piekny,słoneczny poniedziałek:tak:.u nas jest taka sliczna pogoda jak w lecie.do sloneczka jest 27*:szok:
oczywiscie spacerek z dziecmi juz zaliczylam,teraz łobuziaki spią a ja z krystiane zjadłam obiad i odpoczywam.z krystiane byłam dzis na badaniu słuchu bo po tej śwince miałam wrazenie ze nie słyszy.:-((nie wiem czy już o tym nie pisałam)mój m był z nim u laryngologa i stwierdziła że ma stan zapalny w uszach i dostał antybiotyk.ale skierowała go też na badanie słuchu.no i dzis byłam i na szczesce jest wszystko ok,nie mam powodu do zmartwien.:-)
a jak m wruci z pracy to pojedziemy do ciastkarni zamowic torty na urodziny blizniaków i krystianowi bo w sobote robię skromną imprezkę.

uciekam jeszcze pranie rozwiesic bo własnie pralka skończyła wirować.
buziaki.

rena-biedna milenka:-(,duzo zdrówka jej zyczę.:tak:
a moi chłopcy już lepiej,mikołaj ma tylko katar a alan jeszcze troszke kaszle.

iwicik-kochana co tam u was??
jak lenka???
odezwij sie bo sie martwie.
 
czesc laseczki!!!
od rana chodze zła jak osa,nie potrzebnie dzis odwoziłam krystiana do szkoły bo pocałowałam tylko klamke i wróciłam do domu:wściekła/y:.zajęc dzis nie mieli bo 6-klasisci zdają egzaminy.a wczoraj krystiana nie było wiec nie wiedzialam nic a w tamtym tygodniu nikt nie raczył o tym poinformowac:wściekła/y:.pogoda dzisiaj u nas brzydka,pochmurno,wiatr zimny wieje i co jakis czas kropi deszcz wiec kicha.wczoraj bylo jak w lecie a dzis jak na jesien:baffled:.obiadek już mam zrobiony,posprzatane,krystian jezdzi rowerkiem na dworze a dzieciaki spią.jeszcze dzis mnie czeka wizyta z krystianem u logopedy i wypad na małe zakupki.


aha pisała wczoraj do mnie iwicik ze lenka już sie ma duzo lepiej,pupcia jej sie goi,maksia oczywiscie też dopadla jelitówka ale łagodnie ja przeszedł.
a nie pisze na bb bo m jej laptopa zabral.ale jak tylko go odzyska to sie odezwie.


rena-jak tam milenka dzisiaj???
 
Lidka u nas jedna wielka masakra znow musialam zostac w domu noc koszmarna Milenka plakala wiercila sie a o 4 nad ranem dostala goraczki 38,3 st.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie chce jesc od rana latam za nia i podsuwam jedzenie ale z marnym skutkiem z piciem podobnie biegunka nie przeszla ale mniej juz kupek robi...ale skad ta goraczka nie wiem...dobra lecem bo sie obudzila ciumki.....
 
reklama
Lidka u nas jedna wielka masakra znow musialam zostac w domu noc koszmarna Milenka plakala wiercila sie a o 4 nad ranem dostala goraczki 38,3 st.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie chce jesc od rana latam za nia i podsuwam jedzenie ale z marnym skutkiem z piciem podobnie biegunka nie przeszla ale mniej juz kupek robi...ale skad ta goraczka nie wiem...dobra lecem bo sie obudzila ciumki.....

rena,kurcze to nie dobrze:-(biedna milenka mam nadzieje ze jej szybko ten wredny wirus minie.
 
Do góry