reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hej mamuski!!!
witam sie dzisiaj w złym humorze.kurcze ja nie wiem, od kiedy jestem na diecie jestem jakas tak nie........ nic mi sie nie chce i wszystkiego mam dosyc.mam takiego dzis lenia ze wstyd!!!a jak by tego mało bylo to samochud nam sie popsuł i jes u mechanika mam nadzieje ze go szybko naprawia bo ja bez auta to tak jak bez reki.
posprzatałam sobie troszke,jeszcze m musze obiad zrobic ale teraz korzystam ze dzieci spia wiec ja z kawka zasiadłam przed bb.

aha i byłam wczoraj w szpitalu u iwicik-lenka jest sliczna,taka kochana i malutka!!!!
obie dziewczynki czuja sie dobrze.iwonke już nieboli ta trzustka,jest jeszcze obolała ale to normalne(zwłaszcza cc)kazała was wszystkie pozdrowic i dziekuje za miłe slowa.


i jak laski z tymm spotkaniem.idziemy????????????????
bo to już za dwa dni.
 
reklama
Witam mamusie :)
O widze ze spotkanko sie szykuje ja bym byla za ile jest chetnych :)

Lidka na diecie to energi mało i pewnie dlatego tak sie czujesz a zresztą pogoda za goraco wiec tez moze to byc przyczyną. Ale trzymaj sie wytrwałosci z dietce za za 2 tygodnie tez juz troche bede cwiczyc. Bo podobno po cc mozna dopiero po 6 tygpdniach coz ze soba robic.
Fajnie ze z Iwonka ok wróci ze szpitala bedzie pewnie jeszcze lepiej szpital tez niezle daje w kosc przynajmniej ja tak mialam.
pozdrawiam was milego dnia :)
 
hejka mamuski:-)
po cc ponoc dopiero po 4 m-cach mozna zaczac cwiczyc:eek: ja sie bawie hula-hopem:-D

bylam znow dzis na zakupach troszke ciuszkow dla Milenki kupilam bo jak pojde do pracy to nie bedzie czasu na zakupy a tak juz zaopatrzylam sie w ciuszki do roczku jeszcze tylko mi brakuje kurteczki na jesien i zime:-D:-D:-D:-D

teraz musze zakupic kreacje na wesele, zaplacic ubezpieczenie za samochod,za jego naprawe, rachunki i bedzie po wyplacie, ehhhhhhh jak te pieniadze ida jak woda:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jeszcze dzis zgubilam kolejna pare kolczykow:angry::angry:

a ja tez bez samochodu to jak bez reki kupilismy teraz wiekszy bo nasz stary juz sie sypie a i maly nie mozemy sie z klamotami pomiescic jak gdzies jedziemy no i bez klimy byl, 5 tyg czekalismy na papiery teraz 2 tydz stoi u brata w garazu bo go trzeba bylo troszke podreperowac upaly sie skoncza i klima bedzie zbedna ehhhhhhhh:eek::eek::eek::eek:

dobra lecem troszke domek ogarnac bo mala spi:-D
milego popoludnia cium;-)
 
hej mamuski popołudniowo.:-)
moje dzieci poszły spac i teraz w domku jest cich i spokojnie.:tak:byłam z dziecmi na spacerku,obiadek m i krystianowi zrobiłam i teraz nie wiem co mam robic.:sorry:ale powiem wam że jestem tak w........ że masakra!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nasz samochud a raczej jego naprawa wyniesie nas bagatela ponad 1000 zł.:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:super co????????:wściekła/y:tylko siąsc i płakac.:-(i jak by tego mało było to mam taka ochote na słodkie ze zaraz chyba zjem cała czekolade.:eek::baffled:
no,co za dzien..........................................!:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:


kolumnea-ja jestem chetna.:tak:
jak malutki?

rena-a ty kochana jestes chetna na to spotkanie?
 
Skoro jest kilka chętnych na spotkanie to podpowiadam co zrobić by się zalogować

Jak się zalogować:
najpierw trzeba na BB wejść w swój panel kontrolny> edytuj swój profil.
Zjedź na dół strony przy Aktywnemamy.pl zaznacz TAK
zaakceptuj zmiany.

Następnie wejdz na aktywnemamy.pl
zaloguj sie hasłem i loginem tym samym co na BB i wejdz w link
Aktywnemamy.pl - Portal dla Aktywnych Mam
 
Lidka oj Cie rozumiem:eek: my juz na poprawki samochodu wydalismy ponad 1000 zl ehhhhhhhhhh nie poddawaj sie z dieta wiem ze kusi ale dasz rade:tak::tak::tak::tak:

kurde Milenka jak zasnela po obiadku tak spi do tej pory:eek: i na brzuszku tylko co ja przewroce na plecki to ona znow na brzuszek:szok: i nawet weny dostalam i posprzatalam swoja szafe z ciuchami bo juz tam byl taki misz masz i jeszcze ciuchy z ciazy sie plataly a tak maz bedzie w szoku jak zobaczy taki lad i porzadek bo zabieralam sie za to ze 2 m-ce:zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale bedzie tez w szoku jak zobaczy swoje koszulki na klatce no co za typ szedl do pracy to wywalil pol szafy na lozko i nie sprzatnal:angry::angry::angry::angry:

yyy wiecie co no ja bardzo chetnie ale nie dosc ze kawalek do Resa to jeszcze ciagnac ze soba mala jakbym byla na miejscu to bardzo chetnie a akurat 12 wraca moja siostra z Anglii wiec pewno pojedziemy w odwiedziny:tak: kurcze naprawde bym poszla....:-(
 
ja tylko na sekunde, bo gości mam od wczoraj

odnosnie spotkania - ja juz sie zapisałam i mam nadzieję że tym razem wypali. Nie nawalcie dziewczyny tym razem - zobaczycie będzie fajnie. Proszę o wielką mobilizację i się zapisywać i do zobaczenia w czwartek :)))))
 
Witajcie mamusie. Jestem nowa i od razu wpadam z pytaniem. Jakiego lekarza - ginekologa z Rzeszowa możecie mi polecić? Zależy mi aby taki lekarz pracował w szpitalu. Dużo dobrego słyszałam o dr Jacku Śliwie, Tomaszu Magoniu, Adamie Chruścielu. Chciałabym jeszcze poznać Wasze opinie. Jestem teraz w 8 tygodniu ciąży bliźniaczej.
 
czesc mamuski!!
witam sie i ja z wami w ten piekny sloneczny dzien.
moje dzieci poszły spac a ja miedzy gotowaniem obiadku wskoczylam zobaczyc co ta u was.a ja jak zwylke przez ostatnie dni to nic a nic mi sie nie chce robic,mam takiego lenia ze wstyd.jak dzieci wstana to zmykamy na spacerek trzeba korzystac z tej pogody bo już za niedługo koniec lata.

milego dnia.

asia-ja sie zapisałam już na to spotkanie.

kolumnea-a ty jak z tym spotkaniem?zapisz sie.bo to już jutro.

gojka-witamy na naszy forum i zapraszamy do czestego pisania.
a jesli chodzi o twoje pytanie to ja Ci bardzo polecam dr.botiuka jest on ordynatorem na rycerskiej ja do niego chodziłam jak bylam w ciąży z blizniakami i moge szczerze powiedziec ze tylko dzieki jemu donosiłam dzieci do 34 tygodnia.a w szpitalu już leżałam od 27 tygodnia.
jedyny minus to taki ze przyjmuje prywatnie i nie jest tani.

aha i jeszcze wielkie gratulacje blizniaków.


ps.zapisz sie na spotkanie
 
reklama
hejka kobietki!
oj dzis caly dzien zabiegana i o maly wlos a nie wyladowalabym w szpitalu masakra:eek::eek::eek:

bylam na zakupach mala u babci i babcia az kazala jej temperature mierzyc bo nie dowierzala ze zdrowa i taka grzeczna:-D:-D:-D:-D

co do lekarza ja polecam Jacusia Sliwe no rewelka lekarz oaza spokoju, dokladny i naprawde mozna mu zaufac jak mi mowil ze wszystko wporzadku to tak musialo byc i spalam spokojnie choc wylewny to on nie jest i trzeba o wszystko pytac ale zawsze odpowiada rzeczowo i w razie problemow zawsze uspokaja:tak::tak::tak: ja w czasie ciazy za wizyte niewazne czy robil usg czy nie placilam tylko 60 zl ale sie podniosl teraz na 70 zl ale jak slysze ile biora w Rzeszowie to az mnie ciarki przechodza:baffled::baffled::baffled::baffled:

malutka zasnela po kapaniu bo przez dzien tyle atrakcji u babci bylo ze no nie bylo czasu na spanie...najwiecej smiechu bylo jak dziadek zaczal sie jej przedrzezniac a ta nie myslac wiele lap go za okulary ledwo je zlapal bo byly by sie stlukly:-D:-D:-D normalnie sie nauczyla i lapie za kolczyki naszyjniki itp i bije mnie po twarzy:-D:-D:-D tylko tatusia nie dotyka bo tatus ma brodke i kluje:-D:-D:-D
 
Do góry