reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hej laseczki:-) oj ostatnio to u mnie brak czasu biegam po sklepach robie zakupy dzis bylysmy z Milenka u babci wniebowzieta byla bo ciocie ciagle nosily na rekach:-):-):-)
a zeszlej nocy od 3 nad ranem ciagle sie budzila z placzem i tak kursowalam przez 3 godz od lozka do lozeczka dzis juz spi od godz ale ciagle sie budzi z placzem niech te zabki juz wyjda bo zwariuje dzis to juz ledwo widze na oczy:-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a tu jeszcze tyle mam do zrobienia...wesele w sobote wiec musze wszytsko przygotowac kreacje poprasowac mezowi tez musze wszystko przygotowac bo jak to chlop ma wszystko w nosie ma byc zrobione i juz...dzis rano sie poklocilismy o durne skarpetki bo sie okazalo ze nie mial czystych do pracy tzn jakies byly ale on stwierdzil ze nie ma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Lidka wygladasz w tej sukience bombowo laska z Ciebie ze hej:tak::tak::tak: a chopakow masz przefajnych:-):-):-)

dobra zmykam paaaaaaaaaa
 
reklama
hej mamuski!!!!:-)
witam sie z wami w ten czwartkowy dzien.
niby slonce swieci ale cipło nie jest.ja jak sobie pomysle ze juz jesien sie zbliza to mi sie płakac chce.:-(
ja polozyłam moje dzieci spac ale slysze jak tam krzycza,smieja sie i w sciane stukaja.krystek sie bawi a ja miedzy gotowaniem obiadu wskoczyłam na bb.
musze sie na zakupy wybrac bo rok szkolny sie juz od srody zaczyna a moj krystian nie ma dresów,trampkow tak na prawde to nic nie ma.:no::no::no::-(

miłego dnia.

aha i dziekoje wam bardzo za miłe slowa pod adresem moim i mojej rodzinki.:tak:

rena-wspólczuje zabkowania.:-(
a probowalas czopki viburcol N???????u nas pomogly.

anek-witaj!!!
kochana i jak z tą twoja praca od wrzesnia????
 
witam Was kochane mamuski;-) popijam sobie wlasnie likierek kokosowy wiec Wasze zdrowko:-D:-D mala w koncu zasnela ale przez caly dzien byla niedozniesienia spala tyle co rano wiec zdazylam zrobic 3 prania i cos tam uprasowac potem byl tylko placz i musialam nosci na rekach:-( po poludniu tak mnie rozbolala glowa ze juz mialam dosc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a wieczorem sie zaczelo placz na zmiane z checia zabawy dopiero zel na dziaselka pomogl i zasnela w mig...powiedzcie mi bo Wy doswiadczone czy jak widac taka biala kreseczke i wyczuwam po palcem zabka to jeszcze dlugo przyjdzie nam czekac az wyjdzie?
zaraz mykam prasowac bo jutro ciezki i pracowity dzien ale jak bedzie tak jak dzis to nic nie zrobie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a soboty sobie nie wyobrazam:baffled: rano odwoze mala do mamy moze bracia mi samochod umyja to mi siostra wlosy ulozy potem do domku wyszykowac siebie i M a M idzie do pracy w sobote bo pracuje razem z mezem kuzynki ktory jest starosta na weselu wiec on nie przychodzi do pracy...slub jest o 13tej na dodatek w rzeszowie nie wiemy nawet gdzie ten kosciol jest:no::no: a przyjecie jest w Białce normalnie to jakies 60 km w jedna strone:no::no:dobrze ze Milenka bedzie caly weekend u babci to uda mi sie odespac wesele:-D:-D

Lidkadzieki za porade z tymi czopkami jak juz bedzie naprawde zle to ich wyprobuje na razie jeszcze zel wystarcza ale pewnie jak zabek juz bedzie wychodzil to trzeba bedzie siegnac po cos innego:-(

dobra ja zmykam pewno odezwe sie dopiero po weekendzie jak sie wyspie:-D:-D:-D
 
hej mamuski wieczorkiem.
moje dzieci juz spia m mecz oglada,krystek koloruje a ja po necie buszuje.
byłam na zakupach dzis jak m przyjechal,najpierw zaliczylam biedrake musialam pieluchy dziecia kupic i przy okazji kupilam krystianowi piżame zygzaka za 14.99:szok::szok::szok::szok:
nastepnie solarium i jeszcze na sklepy z ciuchami sie udalam i jak zobaczyla sukienke to sie w niej zakochalam a ze mam wesele w pazdzierniku to mi ja babka do jutra odłozyła wiec na 100%ja kupie.a jest sliczna.:tak:
a moj m powiedzial ze mam chopla na punkcie sukienek w ciagu 2 miesiecy kupilam 4.:szok::szok::szok::zawstydzona/y:

spokojnej nocki.

rena-udanego wesela życze.

iwicik-kochana,gdzie jestes?
u was wszystko ok?
 
Lidka jakbym miala taka figure jak Ty to tez bym kupowala sukienki a ze wygladam tak jak wygladam no to nic nie kupuje:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ehhhhhh ja juz 2 szklaneczke likierku wypilam i jeszcze 3 zdegustuje i zamiast prasowac to pojde spac:-D:-D:-D a co tam mnie tez sie cos nalezy od zycia nie?:-D:-D:-D takze jeszcze raz Wasze zdrowko:-D:-D:-D
 
hejka kobietki:-D popijam kawke mala udalo mi sie uspic ale od rana placze juz myslalam ze nie zasnie Lidka chyba pojde do apteki po te czopki bo juz zel jej nie pomaga:-( do tego jeszcze wstretne plesniawki sie przyplataly:-(

mam prosbe do Was zglosilam Milenke do konkursu na okladke Mamo to ja jesli by ktoras chciala zaglosowac:-):-)
Milena Marta (sierpień) - Milena Marta urodzony(-a): 9-3-2010 <br /> Zagłosuj wysyłając SMSa o treści D.38214 na numer 71065. Koszt wiadomości 1,22 z VAT galeria cafe

zmykam bo mnostwo roboty a nie wiadomo ile ten maly lobuz bedzie spal:-) ale pogoda beznadziejna mam nadzieje ze jutro nie bedzie lalo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
paaaaaaaaaa
 
czesc mamuski!!!:-)
witam sie i ja z wami w ten brzydki,pochmurny i zimny dzien:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
masakra z ta pogoda koniec sierpnia a pogoda za oknem jak w listopadzie.
moje dzieci spia,krystian bajke oglada(bo co można w taka pogode robic)a ja kawke pije.dzis na obiad sie zbytnoi nie wysilam i bede robic kluski ze serem.a jak m z pracy wruci to ja jade po moja milosc(tzn.sukienke):-D:-D:-D:-D

buziaczi dla was.


rena-kochana biegnij do apteki i kup te czopki nie boj sie nie zaszkodza jej a pomoga-zobaczysz.po co mala ma cierpiec,ja boli a ty juz padasz ze zmeczenia.to sa czopki homoopatyczne i nie sa szkodliwe.
a ja figurki super to nie mam.:-(
 
hej laski

Jestem ale jakos czasu brak na kompa siostra czasem wpada to mi opowiada co u dziewczyn siedzacych w domach :-) u nas oki rosniemy i jemy regularnie co trzy godzinki a jutro zapowiada sie kopanie ziemniacz:-)ków ale chyba ma padac to nici z tego beda :-D:-D:-D

Laski:rofl2::rofl2::rofl2: mam pytanie:-p:-p:-p ma któras z was namiary na jakąś dobra firmę która piecze całego prosiaka bo chciałabym takiego zamówić na chrzciny :tak::tak::tak::tak:
 
Hej laski:-);-)Dzisiaj nareszcie mam sobote wolna ale niestety mam duzo prania sprzątania itp:no: a i jeszcze ogórki i paprykę muszę zrobić:szok:
A z pracą ? Będę pracować dalej M jest narazie na zasiłku.
 
reklama
hej mamuski sobotnio.
ja dopiero teraz bo wczesniej nie miałam czasu.:no:nie nawidze soboty(zawsze mam dużo pracy)ale teraz zasiadlam przed kąpem i przez najblisza godzine nie podnosze sie z krzesła;-).m sie dziecmi zajmuje,krystian sie bawi a ja głowe umylam ,pazurki zrobiłam i teraz kawke pije.
moje dzieci mnie dzisiaj do nerwicy doprowadza-sa okropni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.nic im nie pasuje.!!!!!!chyba ta pogoda tak na nich dziala bo cały dzien dzis pada i jest paskudnie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-(

milego weekendu zycze.


anek-to mam rozumiec ze sie cieszysz ze zostajesz w pracy????

iwicik-ja niestety nie pomoge bo nie znam takiej firmy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry