reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hej mamuski!!!
witam sie z wami w ten brzydki,zimny niedzielny dzien.
moje dziec spia,m w kuchni szaleje z obiadem a ja z krystianem czekamy z niecierpliwoscia i z burczacym brzuchem na obiad:-p.ale ja sie ciesze ze moj m dzisiaj gotuje ja mam:tak: przynajmniej wolne od stania przy garach.
bylam dzis na zakupach bo mój krystian nie miala nic do szkoly i troszke go obkupiłam.:tak:3x spodnie dresowe,2xbluza z kaptórem,3x bluzki z dlugim rekawem,1x dzinsy i ja sobie dwa sweterki kupilam.:tak:
a teraz siedzimy w domu i sie niudzimy.
jak by ktoras z was miała ochote i chec mnie odwiedzic to zapraszam jestem w domku.:tak:;-)



a co tu takie pustki:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:???????????
mamuski gdzie jetescie?????

rena-jak tam po weselu????
czekamy na fotki:tak:
 
reklama
hej mamuski!
widze ze cos zaczyna sie dziac na forum:tak:-super oby tak dalej.:-)
u nas sloneczko swieci ale nie jest ciepło wiatr zimny wieje.:no:
a ja jakas taka padnieta jestem,niby sie wyspałam a caly czs senna jestem i kapletnie nic :no:mi sie nie chce robic:-(.moje dzieci spia,krystian na dworze,m w pracy a ja juz sobie posprzatałam obiad mam z wczoraj tylko mnie prasowanie czeka.:wściekła/y:

milego dnia.:-)


laski co jest z wami???????
czego nic nie piszecie???:-:)-:)-:)-:)-(
 
hejka laseczki:-)

wesele bylo ekstra wybawilam sie ze ledwo chodzilam w sobote bylismy do 3 rano a wczoraj byloismy tylko do 23 bo m do pracy a ja po mala mialam jechac bo od soboty u babci jest no i nie pojechalam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bylam w banku i but mi sie rozlecial wiec chcialam wrocic do domu zmienic i nie wiem jak to sie stalo ze przy wysiadaniu drzwi sie zamknely i dostalam kantem kolo oka az mi sie slabo zrobilo:-:)-:)-( no i siedze z lodem na oku bo mi oko spuchlo:szok::szok::szok: i rana sie zrobila ale bede miala sliwe:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

fotki wrzuce pozniej bo teraz nie jestem w stanie:-:)-:)-( musze po mala jechac bo tak sie za nia stesknilam:-:)-:)-:)-(
 
witam i ja popoludniowo.
a ja dalej jestem taka jakas n..........!!!!!!!!!!!:-(co za dzien,mam nadzieje ze to przez ta pogode.dzieci spac polożylam z obiadem czekam na m,krystian na dorze na rowerze jezdzi a ja zjadłam kremówke i musze ruszyc dupsko z krzesla bo pranie musze rozwiesic i wziąsc sie za prasowanie -ale mi sie nie:no: chce.

rena-ojjjjjjj bidulko tos sobie narobiła.
mam nadzieje ze cie szybko przestanie bolec i sliwy nie bedziesz miala duzej.
czekam na fotke.
pozdrawiam
 
hej laski ja zyje ale jakos czasu brak przez dwa dni byly wykopki wkoncu dziisaj mąz zakonczyl i swiety spokoj teraz, wlasnie Lidka miałas przyjechac na te wykopki:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

siostra wyjechala dzisja do DE , szwagier wkoncu w sobote kolo północy dotarl do nas , no i niestety tylko po nie przyjechal i zabrał mi je i teraz jakos tak pusto dzieci nie krzycza i nie moge sie do tej ciszy przyzwyczaic :-D:-D:-D
Mój maz tez jutro juz wraca do pracy , całe szczescie ze jeszcze mamuska zostala bo tak to by za szybko pustka w domu mi sie zrobiła:-D:-D:-D

Ja dobrze sie czuje i Lenka tez je i rosnie juz widac ze podrosla troszeczke bo spioszki na 50 sa juz w sam ra:-Dz a nie za duze :-D:-D w srode idziemy na wizyte pierwsza w osrodku bo trzeba wit dziecku kupic i do ortopedy zapisac na bioderka:tak::tak::tak:
 
czesc laski!!:-)
witam sie i ja z wami w ten brzydki,zimny,deszczowy dzien.:wściekła/y:masakra co za pogoda!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja już od 7 na nogach,posprzatalam sobie zaraz sie biore za gotowanie obiadu i jeszcze nmie czeka prasowanie ale to sobie zostawie na popoludnie.
moje dzieci spia,krystian sie nudzi i stoi przy kapie i czeka kiedu mu zejde bo chce grac.
matko jak ja sobie pomysle ze od jurta wstawanie codziennie o 7 i wozenie krystiana do szkoly to mnie przeraza.ale co zrobic-jak trzeba to trzeba.:tak:


iwicik-kochana,jestes!!
chyba cie myslami sciagnelam bo od wczoraj o tobie myslalam.
fajnie ze uwas wszystko ok.
jak tam maksiu przed rozpoczeciem roku szkolnego,chce isc?????

ps.co do wykopkow to ja nie wiedzialam ze przy takie pogodzie bedziecie kopac.
 
hej

no niestety pogoda nie dopisała ale trzeba było wykopac :-D:-D:-Dbo było duzo ludzi do zbierania :-D:-D:-D

No i my po rozpoczeciu roku szkolnego moje dziecko zadowolone bo juz nie mógł sie doczekać szkoły :tak::tak::tak::tak:
Bedzie zaczynal codziennie lekcje o 8 wiec sie ciesze bo myslalam ze bedzie miał na 7 a wtedy byłby problem ze wstawaniem :-):-):-)

Ide nakarmic małą bo na 12 30 jedziemy na pierwsza wizyte do pediatry:tak::tak:
 
hej mamuski!!!
witam sie i ja.u nas pogoda poprostu masakryczna,dosłownie jesien za oknem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.zimno,wieje,pada-szkoda słów.:-(
a wiec tak.......ja na nogach od 7 na godz.10 rozpoczecie roku szkolnego u krystianka,moj synek bardzo zadowolony,juz sie zapoznał z 2 chlopcami i jak on mi powiedział "już mam przyjaciól":-Dwychowawczyni bardzo faja kobieta widac ze ma podejscie do dzieci.sala odnowiona,super zabawki i wystrój.codzienie ma na godzine 8 do 13 wiec mi to bardzo odpowiada:tak:.mam nadzieje ze bedzie z checią chodził do szkoly.

a ja teraz mam chwilke dla siebie bo dzieci spia,m na zakupach a krystian puzzle układa.zaraz zjemy obiad tylko m wruci dzis mam placki ziemniaczane z pieczarkami.


iwicik-i jak lenka po pierwszej wizycie u pediatry?
 
witam

Lidka dzieki zadowolona jestem z wizyty bo mała wazy juz 3550 i jest wszystko wporzadku z serduszkiem i ciemiażkiem wiec jest suoer wkoncu dobre wiadomosci do mnie dochodzą , umówilismy sie na szczepienie i na wizyte na usg bioderek w rzeszowie w Promedice .
 
reklama
witam

Lidka dzieki zadowolona jestem z wizyty bo mała wazy juz 3550 i jest wszystko wporzadku z serduszkiem i ciemiażkiem wiec jest suoer wkoncu dobre wiadomosci do mnie dochodzą , umówilismy sie na szczepienie i na wizyte na usg bioderek w rzeszowie w Promedice .

to super ze lenka jest zdrowa i prawidlowo sie rozwija.
teraz kochana życze zeby tylko na was spadaly same dobre wiadomosci.
buziaczki dla lenki.
 
Do góry