reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Witajcie w ten pochmurny i zimny wieczór:-)
IWCIK brawa dla Lenki że tak ładnie przybiera kilogram w ciagu niecałego miesiaca pięknie:tak::-) Pamiętam jak moja rosła w ciągu 6 tyg przybrała3 kg:szok: i na pierwszej wizycie majac 6 tyg ważyła już 7:szok:
LIDKA fajnie że synkowi podoba się w szkole,pamiętam jak mój szedł do zerówki a teraz 6 klasa,jak to zleciało.Za 2 lata córa pójdzie do 5 latków zobaczymy jak sobie poradzi bo z niej niezłe ziółko:no: A w pracy masakra odkąd jestem kierownikiem nie wyrabiam na zakrętach bo to tamto i siamto o wszystkim ja mam myśleć mam już tego dosyć:angry: przychodze zmeczona i zła do domu chyba tak długo nie pociagnę:crazy:
 
reklama
hejka dotarlam i ja tu dzis bo sotatnio ciagly brak czasu Milenka cos nie chce spac w dzien a w czoraj mialam pobudke o 4 rano normalnie jak zahipnotyzowana chodzilam:no::no: ale bylismy i my dzis u lekarza zalegle szczepienie i szok byl placz tylko przy ukluciu i tyle:-D:-D:-D a zwykle byl placz przez kilka godz mimo czopkow przeciwbolowych a dzis sie bez nich obeszlo :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::happy2::happy2::happy2: teraz juz spi ostatnio tatus usypia w nocy bardzo sprawnie mu to idzie bo przez ten weekend u babci juz nie chce zasypiac sama tylko na rekach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

moja pannica wazy 7700 troche malo przybrala bo 400g w m-c no ale lekarz mowil ze moze byc...a dzis super mi jadla za kazdym razem wypijala cala porcje:-D bo kto widzial zeby polroczne dziecko wypijalo tylko 100 ml:szok::szok:

fotki moze mi sie uda wrzucic jutro bo dzis juz padam:no::no::no:

dobrej nocki:tak::tak::-):-)
 
cześć
ja tak na szybko z doskoku

ostatnio czasu brak, cały czas cos robię, teraz meble skręcam dla Wiktorii

lidka to ty Krystiana do szkoły już dałaś, czy po prostu do zerówki w szkole chodzi? bo moja do zerówki, ale u nas jest w przedszkolu i Wiktoria zachwycona, już dzisiaj sie nie mogła doczekać kiedy jutro pójdzie znowu hi hi
Iwcik super że ci Lenka ładnie rosnie, oby tak dalej
Anek współczuję harówy w pracy, mnie tez to czeka za 4 m-ce buuuuu
Rena dzielna Milenka i czekamy na fotki
 
hejka:-) ale zimno buuuuuuuuuu normalnie chodze w 2 swetrach:szok::szok: bo mi takie zimno Milenke zapakowalam w spiworek i zasnela:-D:-D:-D noc ladnie przespala a troszke sie balam ze moze po szczepieniu w nocy cos sie bedzie dziac ale na szczescie ok:-D kiedy wreszczie przestanie padac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam nadzieje ze jeszcze zdaze pospacerowac z niunia zanim wroce do pracy az mi sie slabo robi na mysl o wstawaniu rano:no::no::no: a ja tez kierownikiem jestem wiec kupa roboty i niezla charowa mnie czeka dobrze chociaz ze lekarz mi swistek napisal ze karmie piersia to godz krocej bede pracowac:-D:-D:-D szefowa mi kazala zalatwic ponoc wszystkie tak robia czy karmia czy nie a ze lekarz wystawil to co mi szkodzi:-D:-D
 

Załączniki

  • IMG_2806.jpg
    IMG_2806.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_2898.jpg
    IMG_2898.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 40
  • IMG_2787.jpg
    IMG_2787.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 42
  • IMG_2812.jpg
    IMG_2812.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
hej laski

Rena super fotki suknia pani malodej mnie ujeła sliczna poprostu :tak::tak::tak: a ty swietnie wygladasz no i stanowisko pracy odpowiedzialne wiec faktycznie kupe roboty:tak: cie czeka

Asiu czasu brak to tak jak u mnie i ja tez czekam na komode sobie zamowilam na ciuszki lenki bo miejsca brak w sypialni :-D:-D:-D juz czekam dwa tygodnie ciekawe kiedy przyjdzie:rofl2:

Anek ty to kolosa miałas 7 kilo ładna waga hehe wporównaniu do mojej :-D:-D:-Dmoja to kruszyna :-):-):-)
No i nastepna kierowniczka na forum no no to macie co robic w pracy i nie dziwie sie ze nie wyrabiasz i przychodzisz zła do domu

Ja spadam po syna do szkoły ciekawe jak tam pierwsze 5 lekcji bo rano jakos nie za bardzo mial mine jak go zostawilam pod klasą :-D:-D:-D ciekawe co mi powie dzisiaj w domu :-p:-p:-p
 
hej mamuski popołudnoiwo.
my juz po obiadku,dzieci spia krystian sie bawi a ja pije kawke.:-)
oj ciezko mi bylo wstac rano:no::zawstydzona/y:, za to krystian sam sie obudzil przed 7 i super wyspany.a ja oczy na zapalkach miałam:-(.do szkoły chetnie poszedl i jak o 13 pojechalam po niego to byl smutny ze tak krutko był w szkole.:szok::-)opiowiadał mi wszystko,ilu to ma kolegów i kolezanek,ze pani jest fajna,ze cała szkołe zwiedzili no dosłownie buzia mu sie nie zamykała przez cała droge do domu.:laugh2:
ale moj krystian zawsze był taki ze chetnie szedł miedzy ludzi,pierwsz raz jak do przedszkola poszedł to ja jak glupia pod drzwiami stalam i ryczalam a on super sie bawil i ani jedna lezka mu nie spadla.:tak:
pogoda u nas beznadziejna:wściekła/y: rano padalo teraz niby slonce swieci ale zimny wiatr wieje.:wściekła/y:


asia-jestes?!!!!!
juz mialam list polecony pisac do ciebie bo sie nic nie odzywasz.
mój krystian chodzi do zerówki ale do szkoły.

rena-super fotki.

iwicik-i jak maksiu?
a jak ty kochana zawozisz maksia do szkoły to kto z lenka jest?

anek-kurcze,wykaczy cie ta praca.
 
hej laseczki!!!
ja z kawka zasiadlam i chwilke mam dla siebie:tak:.krystian w szkole,dzieciaki polożylam spac posprzatalam,pranie nastawilam i czesciowo obiadek mam już zrobiony.
pogoda do d...!!!!!!!!!:wściekła/y:zimno,pada oby sie jeszcze ciepło zrobilo.
ojjj jak mi ciezko z rana wstac to masakra :no:i jeszcze z samego rana sie wk....... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:bo jak krytiana do szkoly odwozilam to byl taki korek ze 20 min.w nim stalam :szok::baffled:i sie spóznilam do szkoły.od poniedziałku musze jezdzic bocznymi drogami bedzie szybciej i bez korków.

milego dnia.
 
hej dziewczyny

gdzie wy wszystkie :szok:

Ja juz po obiadku siedze sama z synem lenka spi a maz pojechał odwiezc mamuske na autobus teraz zostajemy sami wiec jakos bedzie trzeba sobie radzic :-):-):-)

Lidka ja rano woziłam maksia do szkoly to mama była z lenka a teraz to sasiadki dwie jezdza z dziecmi do tej samej szkoły to od poniedzialku beda mi go zabierac ja tylko bede o 12.35 jezdzic po niego bo ich dzieci sa w przedszkolu i sa do 15 wiec musze sama odebrac ale to juz popoludniu to z lenka bede jezdzic bo nie mam komu zostawic:tak::tak::tak:.Makisu zadowolony ze szkoly wiec nie mam problemu zadnego:-):-):-)
 
czesc mamuski!!!
witam sie i ja z wami w niedzielne popoludnie.:-)
my już po obiadku,dzieci spia,krystian bajke oglada a m odpoczywa.bylam na 12 w kosciele i tak zmarzłam ze masakra.:wściekła/y:dzis od samego rana pada,jest zimno:wściekła/y::wściekła/y:.moja mama dzwoniła czy przyjedziemy ale w taka pogode to nosa z domu :no:nie wyciagne.
wczoraj nie mialam jak na kapie usiasc bo od rana sprzatanie,pranie,gotowanie a popoludniu przyjechali znajomi i siedzielismy do 20 a jak dzieci poszły spac to z m pojechalismy do przyjaciuł na imprezke;-):tak:.wruciłam do domu o 3 ale sie wyspałam bo wstalam 9-30.mój m kochany wzia dzieci nakarmił,przebrał a ja sobie smacznie spalam:tak: i jeszcze kawke do lużka mi przyniusl.a na dzis nie mamy żadnych planow poprostu w domu siedzimy jak ktoras z was ma ochote to serdecznie zapraszam na kawke.:tak:;-)

miłej niedzieli.:-)


iwicik-to super ze masz sasiadki,zawsze to Ci lzej ze maxsia wezma do szkoły bo rano dziecko budzic i ciagnac do szkoly to masakra.


no własnie mamuski co jest z wami????????????????????????
 
reklama
Witam sie i ja.Wczoraj miałam zagladnąc ale czasu nie miałam zupełnie,z rana pojechałam na zakupy nareszcie weselna kreacja kupiona:-) moze nie taka wymarzona bo za taką musiałabym majatek dać ale i tak ładna,fioletowa za kolanko odcinana pod biustem w moim wymarzonym rozmiarze czyli 38:-D:tak:No i mam pytanie bo ta sukienka na tym odcięciu pod biustem ma ozdoby takie sztuczne kamienie i czy według Was zakładać coś jeszcze na szyję czy już nie ?
Wczoraj po południu szwagierka zostawiła dzieci bo była z M na weselu a ja miałam urwanie głowy i za bardzo się nie wyspałam a dzisiaj dopiero sobie posprzątałam,ugotowałam obiad,potem przyszła koleżanka wypiłyśmy sobie po piwku i teraz mam chwilę czasu bo jeszcze pranie czeka na włożenie do szaf bo ja nie prasuję wcale he he.Zimno dzisiaj jak cholera:szok::wściekła/y: mam nadzieje że na wesele będzie cieplej,oby.Miłego niedzielnego popołudnia życzę.:-):-):tak:
 
Do góry