reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hej dziewczynki'
upal straszny ja siedze w domku nosa nie wynurzam nawet. pierwsze moje nie opalone lato hehe ale pocieszam sie ze w przyszłym roku nadrobie.
aga_bana opuchlizna moze z upałów ja na przykład zaczełam puchnac dopiero niecały miesiąc temu jakos hmm 34 tc. Panikuje strasznie z tym porodem nie wiem czy nie lepiej jak jest w brzuszku to moje pierwsze dzidzi boje sie ze sobie nie poradze ale z drugiej strony jest mi tak ciezko maly juz wazy swoje ze wolala bym go nosic na rekach niz w brzuszku. Strasznie sie boje porodu i połogu i ze nie bede umiala sie z maluszkiem obchodzic. Takie glupie mysli kurcze.
Iwcik jak ty sie czujesz?
 
reklama
cześć Laski!
ja na sekundę zajrzałam, bo na oczy już ze zmęczenia nie widzę

oj ciężaróweczki kochane, współczuję wam, mi tam upały nie przeszkadzają, ale wy z brzuszkami no się męczycie, no i te puchnące nogi ech, zdrówka

PS. jestem z Łańcuta
huraaaa nareszcie ktoś blisko mnie, bo ja z Rakszawy!!!!
 
hej laski

kurcze masakra co za upał ale ja jakos dzisiaj dałam rade bo byłam na basenie pod drzewkiem w cieniu z sasiadeczka sie obijałysmy a nasi mezowie z dzieciakami w basenie buszowali pózniej wpadlismy jeszcze na pizze i piwko no i teraz juz z nogami w górze leze bo jak zwykle spuchły:tak::tak::tak:

Lidka mam nadzieje ze wesele udane , a tych masazy nie da rady i to mnie martwi cholernie bo mi pomagały bo przynajmniej mnie nie bolały .......

Kolumnea kochana ja puchne juz od 5 miesiaca i tak cale cialo nawet uszy mam napuchniete poprost u mnie organizm zatrzymuje cała wode i ona pcha sie wszedzie nawet w uszy:-D:-D:-D
takze dziewczyno dobrze ze ty tylko miesiac przed zaczełas puchnac bo ja juz mam serdecznie dosc:-:)-:)-:)-( mam nadzieje ze 4 tygodnie i edzie po wszystkim :tak::tak::tak::tak:

Aga bana to super tez nie masz daleko do rzeszowa:tak: a kostki moga ci puchnac z ciepła defekt ciążowy :-D:-D:-D nie przejmuj sie bo ja z poczatku tez sie cieszyłam z delikatnych ruchów dziecka a teraz jak kopnie to zaboli wiec jeszcze troche i bedziesz mówiła do brzuszka ejjjjjj moze by tak delikatniej:-D:-D:-D
To twoja kolezanka chyba przechodzi ciaze jak ja bo ja własnie na obecna chwile wygladam jak wielki nadmuchany balon:baffled::baffled::baffled::baffled:

ASIU a ty co tak po nocach wpadasz na bb :-D:-D:-Dtak co przed kompem nam nie zasniesz:tak::tak::tak:
 
Iwcik ja zawsze w nocy przed kompem bo dzieciaki śpią i wtedy spokojnie moge posurfować hi hi bo Igor mi nie da w dzień bo mi wszystko wciska a jak nie pozwalam to na mnie krzyczy :)
 
hej mamuski!!!
witam sie z wami w ten piekny,goracy poniedziałek.pogoda jest poprostu swietna,moje dziecko z basenu nie wychodzi prawie w cale, no i ja tez korzystam jak blizniaki spia to z krystianem w basenie siedze;-)
a wiec tak na weselu było fajnie,troszke goraco ale dało sie wytrzymac(dobrze że klimatyzacja była)do godz.20 było tak sobie ale pózniej zabawa sie rozkreciła i bawilismy sie do 4-30 i na nogach juz byłam od 8 rano.ciezko bylo wstac ale musialam.
a dzis mam juz wszystko zrobione i teraz odpoczywam.

moje kochane ciężaróweczki jak wy w te upaly musicie sie meczyc:-(wspólczuje.

iwicik-kochana a ty jak?
juz lepszy masz humorek?
 
witam dziewczynki
Ja dzis troche lepiej bo moje kochanie sprawilo mi wiatraczek hehe wiec sie chlodze caly czas. Kanapa i wiatrak i zimny arbuz :):)
Iwcik a nie próbowalaś zadnych zeli na ta opuchlizne? ja najbardziej puchne w nogach az mam obrzeki niestety rece tez ale nie znacznie spuchniete no i troche twarz moze. E gruba jestem i tyle hehe wiec puchne ale po ciazy sie biore za siebie. Dominik musi miec ladna mamusie
Asia100 no to masz wesolo z Igorem
Lidka fajnie ze wesele sie udalo. my mamy zaproszenie na 7 sierpnia ale chyba nie dam rady hehe.

Kurde ale ja juz bym chciala wrocic do wagi i wygladu z przed ciazy nie moge na siebie patrzec kurde,
 
he laski

widze ze Lidka wrócilas z nocnych szalenstw ja szykuje sie do gina jestem ciekawa c powie mi na moje nogi jak sie nie przerzegna tzn ze sa jeszcze git :-D:-D:-D

Humor to mam taki ze juz bym chciała urodzic bo mnie wszystko denerwuje dobrze ze wczoraj bylismy na basenie to troche było lepiej bo rodzinne wy:-Dpady:-D zawsze jakos na mnie inaczej działaja i poprawiaja nastrój:tak::tak::tak:a ze ja taki wypad moge tylko w weekend zrobic no to jest ich bardzo mało :tak::tak::tak:musze jeszcze tylko zainwestowac w leżaki bo na kocu jednak cieżko mi sie leży wiec mąż powiedział ze w srode pojedzie i kupi dwa tak co on nie bedzie musiał leżęc na kocu:-D:-D:-D

Asiu tak to czasem jest z dziecmi dobrze ze mój do kompa sie nie klei a twój taki mały i juz żądzi :-D:-Da co on ci wciska:-D:-D:-Dbo fajnie to zabrzmiało:-D:-D:-D
 
Asiu tak to czasem jest z dziecmi dobrze ze mój do kompa sie nie klei a twój taki mały i juz żądzi :-D:-Da co on ci wciska:-D:-D:-Dbo fajnie to zabrzmiało:-D:-D:-D
he he klawisze mi wciska, bo ja mam laptopa i na ławie go kładę to Igor ma łatwy dostęp no i nie da mi nic poczytać ani popisać

lidka wybalowana, super że zabawa udana
kolumnea, Iwcik wcale wam sie nie dziwie ze chcecie już urodzic, bo to już końcówka u was i wiadomo że ciężko i jeszcze na dodatek te upały, ale nie ma rady jeszcze troszeczkę musicie wytrzymać:)

będę w czwartek w Rzeszowie, bo z Wiktorią mam wizytę u alergologa, ale chyba nie będę miała czasu żeby jakieś spotkanko na szybko wykombinować, bo Igora zostawię z babcią, a pewnie jeszcze przy okazji jakieś sprawy do załatwienia wyjdą
 
iwicik-koniecznie daj znac jak tam po wizycie.

asia-szkoda ze nie uda nam sie spotkac.ale nic straconego moze kiedys sie umówimy na jakies piwko a nasze ciężaróweczki beda popijac soczek:tak:
a tak swoja droga to fajnie by sie bylo tak spotkac:-)

kolumnea-ty to juz kochana mozesz rodzic,trzymaj sie w te upały.


a ja ze spacerku wruciłam i padam:szok:matko jak grzeje.zjem obiad i wskakuje do basenu troszke sie zchłodze;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej laski

ja po wizycie no i ba jutro musze na szybko robic z rana 6 badan zleconych przez gina w srode mam je odebrac i w czwartek mam przyjechac do niego do szpitala na usg KTG i z tymi wynikami bo jak zobaczył moje nogi to musi sprawdzic czy to nie zatrucie ciążowe:-( bo jak w mocz:-(u wyjdzie mi białko to w czwartek juz mnie zostawi w szpitalu :-:)-:)-(a teraz to mi nie na reke bo jak sie wali to sie wali :-(własnie 2 godzinki temu helikopter zabral tescia do szpitala bo był w kosciele i zemdlał a jak sie ocudził to wymiotował jak kot:no: i zamiast leciec z nim na rzeszów to polecieli na Sanok kurcze i jutro z rana po badaniach jeszcze na sanok do niego musze jechac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:szlak jasny to 30km dalej niz do rzeszowa , a mąż w pracy wiec wszystko na mojej głowie dobrze ze chociaz mamuska blisko to zadzwoniłam i powiedzialam zeby jutro z rana do mnie przyjechała bo taka sytuacja a w domu jeszcze tesciowa która kiepsko chodzi i tez samej jej nie mozna zostawic wiec bedzie z maksiem i tesciowa siedziala a ja pojade zawiezc wszystkie niezbedne rzeczy do szpitala:-(

takze nie wesola u mnie sytuacja sie zrobiła a co bedzie dalej to nie wiem jak ja jeszcze bede musiala byc w szpitalu :dry::dry::dry:mam nadzieje ze nie bedzie zadnego białka w moczu trzymajcie laski kciuki mocnoooooooooooo:tak:plisssssssssss


KOLUMNEA ja bez zelu chłodzącego LIOTON 1000 to bym juz dawno chyba te nogi odrąbała ja raz w tygodniu kupuje 100g tubke bo tylko na tydzien mi starcza a kosztuje 40zł wiec u mnie wydatek co tygodniowy juz w rutyne wpadł nie dosc ze sobotnie zakupy to i odrazu apteka musi byc zaliczona :):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry