reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hej mamuski!!!
witam sie i ja z wami w ten pochmurny dzien.szlak by to wzią i znowu pogoda od wczoraj do d...!!!!:wściekła/y:ja chce żeby było gorącccccccco!!!!!!!!!!!
a mi sie nic nie chce,dzieci spia a ja zamiast brac sie za obiad to siedze na bb.

miłego dnia.:-)


anek-daj znac kochana jak tam dzieci u babci.ale napewno bedzie ok.

iwicik-super ze imprezka sie udała,ale teraz to zgadzam sie z twoja mamą nogi w góre i odpoczywaj-nic juz nie rób:no:

kolumnea-a ty kochana gdzie sie podziewasz?????a moze juz mamą jestes?
daj znac koniecznie co u Ciebie.
 
reklama
hej laski i ja daje znac ze zyje choc ciezko jakos mi ........
wczoraj w nocy meczył mnie jakis bol brzucha ale napewno to nie były skurcze bo to mnie bolało w boku brzucha i tak jakby ktos mi igły wbijał meczyłam sie tak ok 2godz pózniej wkoncu zasnełam rano jeszcze czułam ale juz było lepiej , dobrze ze mamuska przyjechała to została miala dzisiaj wracac ale nie pusciłam jej do domu bo bałam sie dzisiaj zostac sama na noc bo maz w pracy wiec poprosiłam zeby jeszcze dzisiaj zostala i jak bedzie wszystko oi to ja jutro sama osobiscie odwioze no i została:tak::tak::tak:jakos czuje sie pewniejsza ze jakby cos to jest zawsze ktos w domu na kogo pomoc moge liczyc:tak::tak::tak:
 
hej mamuski!!!
witam sie dzis i ja.moje dzieci mnie dzis doprowadzą do nerwicy,marudy takie ale nie chca isc spac,szaleja krzycza w łuzeczkach już mam dosyc.krystian na dworze rowerem jezdzi a ja z kawka na bb zasiadłam.juz mam posprzatane na obiad dzis bede miała sharme z frytkami i surówka wiec teraz mam luz i nic nie robie.
na 17 jestem umówiona do fryziera kolorek musze zrobic na to wesel,nastepnie garnitur z pralni m odebrac i jeszcze moze uda mi sie buty kupic:tak:

miłego dnia:-)
 
tutaj;-):-D

no jakoś czasu mi brakuje ostatnio, jak pogoda to duzo na dworze siedzimy i do tego urządzanie domu cały czas coś do zrobienia albo zaplanowania. Mój m mi właśnie kominek obudowuje, ale się wypoci biedaczek, bo od tygodnia wygrzewamy podłogi podłogówką i w domku jest 28 stopni:-), a bedzie jeszcze cieplej

lidka nie denerwuj się, spokojnie wdech wydech
Iwcik no oby już nic się działo i nie kłuło w brzuchu
 
hej mamuski!!!
kurcze ale mamy pogode,masakra:wściekła/y:pada i jest zimno jak w jesieni.ja to mam pecha zawsze jak sobie zaplanuje zakupy to jest brzydko:wściekła/y:ale musze jechac bo nie bede miala w jakich butach isc na wesele.
obiadek sie robi,dzieci sie bawia a ja na bb wskoczyłam bo mam troszke luzu.


asia-no nareszcie jestes:tak:ale jestes usprawiedliwiona.
odzywaj sie czesciej.
buziaki!!!

iwicik-kochana a ty gdzie jestes?odezwij sie?wszystko ok?
martwie sie o Ciebie.
 
hej laski

Zyje ale jakos ostatnio nerwowa sie zrobiłam wszystko mnie denerwuje i ta pogoda chyba tez działa chociaz przy deszczu to nogi tak nie puchna i sa lepsze ale i tak kurcze bola mam juz dosc tych moich nóg chciałabym zeby sie juz to wszystko skonczyło a tu dopiero 33 tydzien i od jutra znów słonce ...............
Nie ma siły nawet na kompa nie chce mi sie klikac a o sprzetaniu to juz nie wspomne bo jak posprzatałam w niedziele tak wszystko mam gdzies nie sprzatam jeszcze tesciu chodzi i wkurwia mnie jeszcze troche i jak wybuchne to go od najgorszych nawyzywam bo nie wytrzymam .............
 
Hej laseczki.Rzadko się odzywam bo jakoś weny brak:no: po pracy padam na pysk mimo ze dzieci nie mam w domu to i tak jestem zmęczona:no: a one czują się u dziadków rewelacyjnie nawet nie wspominają o powrocie he he.
ANETA witamy czuj sie u nas jak w domu i udzielaj się jak najczęściej no i gratulacje fasolki też bym chciała ale niestety komplecik już mam i nieplanuję już więcej dzieci.
IWCIK odpoczywaj dużo ja też miałam w drugiej ciąży takie różne bóle niewiadomo skąd masakra ale dotrwałam do konca urodziłam 2 dni przed terminem.
LIDKA wyluzuj buciki pewnie kupione chociaż cięzko jest cokolwiek wybrać ja chciałam kupic sobie lkapki do pracy nic konkretnego a jeżeli były to ceny zabójcze 100 nie dam za klapki:no:
 
reklama
Anetka witamy oczywiscie ze przyjmniemy my jestesmy otwarte na nowe znajomosci im nas wiecej tym lepiej chociaz cos wakacje i malo nas teraz tutaj wszystkie odpoczywaja albo ostro sie opalaja :tak::tak::tak:
Gratuluje f:tak:asolki bo widze piekny suwaczek

Lidka i jak tam zakupy ??/////

Ja mam podły nastrój jeszcze kolezanka poinformowala mnie ze naszej wspólnej kumpeli mąż sie utopił i juz dwa dni szukaja ciała i nie moga znależć:-:)-(normalnie szok w ta sobote bawili sie tu na weselu i zaraz po weselu ojciec zawióżł go o 5 rano na lotnisko bo pracowal w szwecji i musial byc w poniedziałek w robocie i we wtorek płyneli z wyspy na wyspe i dopadl ich sztorm łódz sie wywaliła i jeden sie uratowal a tej kolezanki mężą sladu nie widac :-:)-(szok normalnie szok nie moge:-( w to uwiezyc ona ma 3 małych dzieci 5latka 4 latka i 9 miesiecznego malszka:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry