reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Iwcik no straszne rzeczy opowiadasz:szok:, matko może jednak jakoś przeżył i gdzieś jest, no tragedia:no:, 3 maluszków

Aneta witaj i rozgość się, czym nas więcej tym lepiej:-)

lidka no i jak? buty kupione?

Anek powrotu weny do pisania życzę:-), pogoda ma sie poprawić to może i zmęczenie ci przejdzie

ja tak na szybko wyskoczyłam dziś na zakupy do Łańcuta i tak "niechcący":-D zahaczyłam o obuwniczy i sobie fajne sandały kupiłam:-D
 
reklama
hej mamuski!!!!
witam sie i ja w ten piekny,ciepły i sloneczny dzien.
moje dzieci spia,krystek sie bawi a ja na bb wskoczyłam bo przyciąga mnie jak magnez:-Dobiadek mam z wczoraj wiec mam teraz chwilke czasu wolnego.
wczoraj tak jak pisałam byłam po buty i kupiłam:tak:srebrne szpilki takie ładne, ale ile sie zjezdziłam zeby kupic to szok.ja nie wiem zeby nic nie bylo w tym rzeszowie to masakra:wściekła/y:ale jestem zadowolona bo ja od stup do głowy jestem już ubrana i m tak samo :tak:wiec smialo mozemy na wesele isc.
wieczorkiem przyjechala do mnie moja przyjaciołka z grecji i posiedziałysmy dosc dlugo przy drinku i było super:tak:ale za to cieżko rano bylo sie podniesc z lużka.

milego dnia:-)


iwicik-kochana a ty co za jakiegos doła złapalas?????
już masz bliżej niż dalej dasz rade:tak:i już za niedługo lenka bedzie w twoich ramoinach.
wpadnij do mnie to sie odstresujesz.

aneta-witaj!!!!!!
zapraszamy im nas wiecej tym lepiej.

anek-super że dzieciaką podoba sie u babci:tak:
a ty kochana odpoczywaj ile sie da,na pracy swiat nie stoi.
 
Czesc dziewczynki
Aneta witam witam :):) gratuluje maluszka :) zdroweczka zycze przyszlej mamusi i maluszkowi :)
lidka jeszcze na szczescie nie urodzilam. Mam potfornie duzo do zalatwiania na szczescie wiekszosc badan juz zalatwionych. Torbe mam spakowana do szpitala i walizka juz prawie prawie do wawki i w przyszlym tygodniujak dobrze pojdzie jade do wawki rodzic. Narazie wykorzystuje wolny czas i zalatwiam wszytko przed urodzinami dominika potem nie bedzie czasu. Ale jestem juz wykonczona pochodze godzinke i juz padam maly juz pewnie ponad 3 kg wazy bo jest mi strasznie ciezko ostatnio wazyl 1,5 tyg temu 2,63 kg wiec juz jest wielkolud hehe.
Z jednej strony chcialabym zeby malec byl wsrod nas i zebym go mogla juz obcalowywac ale z drugiej strony maluszek jeszcze ma czas jeszcze tydzien w 37 tyg moze wyskakiwac.
Iwcik mi nogi puchna strasznie ledwo chodze i rece tez ale to chyba z ciezaru. Jecze juz mojemu P ze gruba jestem i ze chce juz wygladac sexy bo zle sie czuje hehe. Zapowiadaja niezle upaly ciezko nam bedzie ale damy rade :):)
pozdrawiam was :):) milego dnia :):)
 
Asia no nie wiem do tej pory go nie znalezli , ale lepiej by było gdyby chociaz cialo bylo bo ona biedna nic nie załatwi tutaj w polsce dla dzieci bo on tam na czarno robił i jak zostanie uznany za zaginionego to z czego ona bedzie z tymi dziecmi zyła:no::no::no::no:

Lidka zebys wiedziała jakiegos doła łapie wszystko mnie wkurza dzisiaj była u mnie kumpela wsumie ona ma termin za dwa tygodnie i tak wzajemnie sobie ponarzekałysmy , a ja jeszcze dowiedzialam sie ze pewnie w lipcu nie bede miala tych masazy bo pani Teresa idzie od 20 na urlop:-:)-:)-:)baffled::baffled::baffled:obawiam sie ze nogi mi popekaja i bede chodzic jak kaleka:-:)-:)-(

Kolumnea kobieto podziwiam cie ze ty tak latasz bo ja mam serdecznie dosc mi całe ciało zaczeło puchnac juz w 5 miesiacu byłam tez dwa razy na masazach po dwa tygodnie bo one mi pomagały , organizm zatrzymuje mi wode w organizmie i poprzez te masaze mi ta woda schodziła a teraz to znów nogi mam jak dwa słupy soli w kostce to sa grubosci takiej jak kolana i nabite opuchlizna ze sa tak twarde jak kamyki i bola niesamowicie, w nocy nie spie bo nogi chca chodzic i tak wstaje non stop jestem juz tym zmeczona jak przezyje weekend to bedzie dobrze bo zapowiadaja 35 stopni a w poniedziałek mam wizyte i jak mi nogi popekaja to boje sie ze kaze mi isc do szpitala:-:)-:)-:)-(

Aneto z Sanoka czyzbys byla rocznikiem 81 :happy2::happy2::happy2:
 
Ostatnia edycja:
Iwcik wyrazy współczucia dla Twojej koleżanki !

Staraj się jak najczęściej leżeć bądź siedzieć z nogami nieco wyżej ułóżonymi,może to choć trochę pomoże na opuchliznę.

Jestem rocznikiem 79,numerek przy imieniu jest przypadkowy:-D

Dziękuje Wam za miłe przyjęcie.
 
Witajcie drogie mamusie i przyszłe mamusie:) jestem tu nowa i ciesze sie ze w koncu znalazlam forum z mamusiami z moich okolic. Jestm w 24 tyg ciąży :) szczęście nasz jest płci "brzydszej":p mam nadzije ze z Wami rażniej bedzie mi dotrwać to rozwiążani i dowiem sie wielu praktycznych rad i wskazówek. Pozdrawim cieplutko
 
Aneta o widzisza ja juz myslalam ze jestes z mojego roku hehehe ale i tak spoko bo dwa lata to nie duzo :-D:-D:-D

Alga bana witamy serdecznie i moze blizej cos o sobie skad dokładnie jestes ????no i gratuluje dzidziusia i co masz namysli piszac brzydszej:-D:-D:-D
Ja mam syna i jest bardzo sliczny a teraz ma byc córka to sie okaze mam na:-Ddzieje ze za 4 tygodnie bo dłuzej nie dam rady:baffled::baffled::baffled:

Laski ja prawie cały czas juz leze i nic nie robie nogi mi tak puchna ze na udach zrobiły mi sie rozstepy:baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:szlak by to trafił:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
hej laski!!!
witam sie i ja z wami wieczorkiem.ale dosłownie tak na chwilke wpadam bo nie mam siły juz na nic.od rana caly czas na nogach jak nie gotowanie to pranie,prasowanie,sprzatanie.nawet nie wiem kiedy ten dzien minoł.jeszcze musze paznokcie u stup sobie zrobic na jutro i ide spac.
a i musze wam sie pochwalic ze moj alanek sam juz chodz i nawet super mu to juz idzie:tak:strasznie szybko załapał az w szoku jestem.


babeczki mnie na weekendzie nie bedzie na bb bo jutro wesele a w niedziele bede odsypiac wiec nie sadze ze bede miała słe właczyc kapa.wiec zycze wam udanego weekendu:-)
pozdrawiam.


dobranoc!!!!

iwicik-kurcze, szkoda ze nie bedziesz miała tych masazy:-(a nie da rady załatic jakies innej babki?
strasznie mi ciebie szkoda,glowa do góry bedzie dobrze!!!!!

kolumnea-fajnie ze sie odezwałas.
no to juz widze ze jestes przygotowania do porodu:tak:


aga-bana-witamy i zapraszamy:-)
 
Hej mamuśki :):)
Iwcik mi tez bomby na nogach juz sie robią, ciesze sie że dopiero od miesiaca bo tez mnie bola nogi strasznie przez ta opuchlizne zreszta wszytsko mi spuchlo juz wlacznie z buzia hehe mam nadzieje ze po porodzie chociaz to sie zmieni znow bede miala zgrabne nogi hehe. Narazie wygladam jak bąk. Zaczynam miec straszne niepokoje kurcze nie wiem czy wszytkie kobietki w ciazy maja tak samo. Ja tez juz leze od poczatku tego tygodnia nie moge sie ruszac polecialam z moja mama zeby kupic mojemu P spodnie i wczorj po tych eskapadach znow skurczy dostalam wiec wole lezec i nospe łykac. No ale mam nadzieje ze za 2 tyg bede tulac maluszka :):)
lidka gratuluje no to teraz bedzie wszytko fruwalo niezle hehe super ze maly juz chodzi :):) ja zawsze musze byc wczesniej przygotowana taki juz mam charakter hehe teraz tylko zastanawiam sie czy cos jeszcze i dopakowuje :)
aga_bana witamy i gratuluje maluszka ja tez czekam na chłopaka ale moze troche bedzie ładny :):p chociaz i tak chyba bedzie mial powodzenie u plci przeciwnej hehe po tym co widzielismy na usg hehe ale to po tatusiu ;p zdroweczka dla ciebie i maluszka
aneta , iwcik no to rocznikami ukladam sie miedzy wami 80 :)

Jak tam wytrzymujecie te upały? ma byc tak do czwartku marze o lezaczku basenie i zimnym piwku niestety nie w tym roku :(
pozdrawiam was trzymajcie sie cieplutko
 
reklama
Hej kobietki:) Dlaczego płci brzydszej?...to zabawna historia, ale w skrucie tak mój ginekolog obwieścił mi, że będzie synuś - dla mnie on juz jest najpiękniejszy na świecie :) Tak samo jak mój M. :p Jak znosicie dzisiejszy skwar - u mnie za oknem 31 w cieniu....rano bylam chwilke na spacerze i wrociłam dosłownie ze spieczonymi ramionami. Teraz leże do góry brzuchem i delektuje się ruchami Jonatanka, cudowne uczucie, szkoda tylko ze tak krótko trwa.
Iwcik28 i kolumnea zazdroszcze Wam, ze niedługo bedziecie już tuliły maleństwa...ja czekam do końca pażdziernika. A co do puchnięcie to pomału zaczynam mieć wrażenie, że puchną mi kostki - nie wiem tylko czy to od upałów czy od ciąży, szczerze mówiąc troszke mnie to przeraża, bo sąsiadka tak szybka zaczęła gromadzić wode i wyglądała jak wielki wielki balonik, dzidzia ma juz 2 latka a ona nadal z tą wodą walczy :(

PS. jestem z Łańcuta
 
Ostatnia edycja:
Do góry