reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

witam!!!!
a tu nic sie nie zmieniło-puto jak było tak jest:szok::szok:mamuski gdzie wy sie podziewacie???????????????????????????

dzis była u nas piekna pogoda wiec od rana czas spedzalismy na dworze.
na obiad pojechałam z cala moja rodzinka do mojej mamy:tak:palilismy grilla i było bardzo fajnie.teraz moje dzieciaczki juz spia a ja tak na szybko wskczylam na bb.

spokojnej nocki życze:-)
 
reklama
hejka!
a my jesteśmy już u dziadka,nie było mnie bo coś się podziało z netem przez burzę i nie chce zaskoczyc.Poza tym woda zabrała nam mostek.Najważniejsze,że tu teraz mam a o swój dopiero będę się martwic kiedy wrócimy.
Iwcik,Lidka troszkę Wam zazdroszczę,że mogłyście się spotkac-fajnie!
miłego wieczoru!
 
hej laski

no tak ja cały dzien poza domem i dopiero co dorwałam laptopa :-D:-D:-D

niedziele jakos mineła chociaz mialam isc na grila do znajomych a okazało sie ze to ja musiałam w domu robic tego grila bo rodzinka niezapowiedziana sie zjechala:wściekła/y: i cały bałagan to ja musialam sprzatac takze Lidka zazdroszcze ze ty byłaś u mamy i nie musiała ś sprzatać:tak::tak::tak:

z rana jak zwykle rehabilitacja po drodze zakupy pozniej obiad sprzatanie, męża do pracy spakowac no i pózniej poszlam do sasiadki na pogaduchy i wrócilam dopiero o 19 no to dobranocka kolacja i poszedł spać , wkoncu wolne wiec i ja ide sie wykapac i nasmarowac :-):-):-)
 
hej!!!
witam sie wiczorem,moje dzieci już spia a ja zaraz bede ogladac M jak miłosc i musze sie wziasc za prasowanie bo mi sie tego nazbierało.
ja dzis od rana na polu,bo taka piekna pogoda u nas ze trzeba kożystac bo już od srody maja byc burze i deszcz:szok::szok::szok::-(a ja dzis z m i z dzieciami wybralismy sie na długi spacer(8km)muslałam ze padne,marzyłam aby wskoczyc do basnu i sie wykapac w zimnej wodzie.

iwicik-dla tego ja zawsze mówie ze wole jechac do kogos na imprezke niż sama w domu robic bo to sprzatanie mnie dobija.wygodna jestem-co??????????;-)
 
hej hej dziewczyny...:)
jestem na forum od nie dawna i od nie dawna tez mieszkam w Rzeszowie.. nie znam tutaj zbyt wielu osób, a czasami fajnie było by spotkać się w "babskim" gronie i poplotkować.. albo chociażby wymienić poglądy na forum..
z tego co widziałam, większość z Was ma już dzieciaczki, a ja czekam na swoje pierwsze upragnione dzidzi:) może podzielicie się odczuciami, jak Wam było kiedy to małe pierwsze pojawiło się w Waszym życiu?
pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)
 
Hejka.Sorry dziewczyny że nie piszę ale mam teraz urwanie głowy bo poszłam do pracy i muszę sie przyzwyczaic do nowej sytuacji.
CYNKA witaj na forum i rozgość się im nas więcej tym lepiej:-):tak::-D
No wiesz dziecko wywróci poukładane do tej pory życie do góry nogami:rofl2: wazna jest pomoc bliskich i wszystko będzie oki.Jeżeli Masz jakiejś wątpliwosci to pisz jesteśmy do Twojej dyspozycji:tak:;-)
 
witajcie mamuski!!!
ja tak na chwilke wpadam na bb bo jak dzieciaczk mi wstana to zmykamy na polko.
jak ja kocham takie upały:-)dla mnie to jest nalepsza pogoda jaka moze byc.az chce mi sie rano wstac jak tak słoneczko swieci.
mój alan mi dzis tak w nocy płakał ze nie mogłam go uspokoic(chyba mu sie cos sniło)a jak by tego mało było to jeszcze krystian mi po nocy chodził bo cos mu sie sniło i sie bał.wiec noc miałam do d...!!!!!!!!

miłego dnia!!!!

anek-witaj.zagladaj do nas czesciej.
jak nowa praca?

asia-jak tam po długim weekendzie?udał sie wyjazd?

cynka-witaj na naszym forum.
im nas wiecej tym lepiej.:tak:
jak sie czujesz?w ktorym szpitalu bedziesz rodzic?
jak bedziesz miała jakies pytania to pisz,postaramy sie na nie odpowiedziec.
 
hej dziewczyny

Jak fajnie ze ze widze nowa mamuske no i cała reszte

Anek gratuluje nowej pracy , no i jak tam przy czym wogóle pracujesz?????

Asiu super ze wróciłas no i odpoczynek napewno sie przydal

Cynka witamy serdecznie i napisz gdzie mniej wiecej mieszkasz , zawsze mozna sie spotkac nawet na spacerkach ja juz miałam przyjemnosc spotkac sie z Lidka i bylo bardzo miło:tak::tak::tak:
No i co do dzieci to ja mam syna juz 7 latka i czekam na upragniona córeczke wiec jak czekałam na syna w pierwszej ciazy miałam wiele obaw ale po porodzie jak bedziesz juz miala swoje malenstwo w domku czułam sie cudownie kazdy usmiech dziecka wywoływal mój usmiech i nawet jak byłam zmeczona tto patrzac na malenstwo dostajesz ogromny zastrzyk energi ale nie mówie tez ze pomoc innych bliskich osób sie nie przydaje bo wrecz przeciwnie przydaje sie i to ogromnie czasem musiasz tez miec czas wyłacznie tylko dla siebie:-):-):-):-):-):-)
jakbys miała pytania pytaj smialo napewno ci doradzimy cos z naszego juz doswiadczenia:tak::tak::tak::tak:


ja jak zwykle z ranana rzeszów do szpitala na masaze , pózniej jeszcze z szwagierka po sklepach latałysmy ze ledwo zdazylam po dzieci do szkoly na 15 , po powrocie to juz nie mialam siły i jak zjadłam tak sie połozyłam bo cholernie zmeczona sie czułam , a maksiu bawił sie ze swoim kroliczkiem wszedzie za nim skacze gdzie krolik tam maksiu:-D:-D:-D:-D
 
reklama
cześć Mamuski!

Cynka witaj wśród nas!

Dzięki kochane, wyjazd udany chociaż nie wszystkie planowane atrakcje wypaliły przez pogode, ale i tak było super.

Ale ja uwielbiam lato!!!!! Super pogoda! Wczoraj pół dnia trawnik kosiłam, dziś w ogródku pieliłam i sie spiekłam trochę, a tu upały do końca tygodnia zapowiadają. Muszę jutro jakoś bardziej sie zasłonić, żeby skóra odpoczęła, ale jak skoro tak gorąco?!

To i pewnie przez ta piekną pogodę takie pustki na forum, a opalajcie się i odpoczywajcie, ale piszcie też trochę nooooo ;)

A dziś mamy 9 rocznice ślubu, więc zmykam!
 
Do góry