reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

iwcik a jak to jest z tym ktg w ktorym tygodniu powinno sie robic. ja dzis zaniemogłam kurcze jak leze jest wszystko oki a jak zaczynam chodzic to tak jak bym miala okres dostac. nie moglam do pracy pojsc. i co to za masaze masz? i gdzie? i za ile mi tez by sie jakis przydal chyba musze pomeczyc mojego P niech mnie troche pomartretuje hehe. jak chodze po miescie to kurcze mase teraz kobitek w ciazy niezly wyz bedzie. szkoda ze zadna nie zaglada tutaj. Piekna pogoda to pewnie dziewczynom nie chce sie siedziec na BB tylko spacerki lepsze, pewnie gdybym sie lepiej czula tez chetnie spacerek :)
pozdrawiam :)
 
reklama
hej laski

widze ze tu pustki co sie dzieje z wami?:crazy::crazy::crazy:

Kolumnea rozumie cie bo mi tez nie chce sie wychodzic z domu tylko jak musze to chodze a tak to leżę :-)

Kochana KTG robi sie dopiero w 37tyg jak masz ciąże bez problemów ja mam dopiero 30tydzien ale od poczatku mam ciąże zagrozona i dlatego mi robi wczesniej zapis KTG , a prawidłowo to tak jak pisałam napewno w 37tyg bedziesz miała zapis robiony:tak::tak::tak:

Masaże to jezdziłam do szpitala na Lwowskiej i nie płace za nie , mam skierowanie od lekarza , własnie wczoraj skonczyłam i w lipcu znów zaczne bo mi ogranizm zatrzymuje wode i strasznie całe cialo mi puchnie a najbardziej nogi , a te masaze własnie pomagaja usówac ta wode z nóg bo by mi zaczela skóra juz pekac i mialabym rany ktore by sie nie zagoiły juz do porodu no chyba ze lezalabym w szpitalu i lezala jak kłoda tak jak z synem miałam to wtedy sie zagoiły ale po tygodniu znów zaczelo sie to samo dlatego teraz juz od 3 miesiaca mam takie masaze robione i jest dobrze:tak::tak::tak:

Kochana jak czujesz ze brzuch boli cie tak jak na miesiaczke i brzuszek napina ci sie tak jakby malenstwo sie prostowało to to sa skurcze :tak::tak::tak: mozesz juz miec bo ja juz mam od dawna , wtedy mozesz smiało wziąść sobie no spe to przejdzie ból, po chwili bedziesz czuła tylko napinajacy sie brzuszek ale ból przejdzie:tak::tak:
jakbys miala je czesto to powiedz lekarzowi bo moze sie skracac szyjka macicy , musi wtedy sprawdzic:tak::tak::tak:

a dzieciaczków to naprawde bedzie bo ja na swojej wsi małej mam dwie sasiadki z brzuszkami no i ja a tez gdzie nie pojade to widze babe w ciąży:-D:-D:-D:-D
 
witam mamuski
kurcze ale jestesmy nie aktywne hehe. Iwcik dziekuje za odpowiedzi i podpowiedzi oj to nie ciekawie masz z ta woda. Ja sie ciesze ze moja ciaza przebiega dobrze tylko mam takie zwykle uciazliwe ciazowe dolegliwosci i tyle, no bez nospy sie nie obejdzie niestety ale zauwazylam ze skurcze sie nasilaja jak jestem zmeczona bardziej, jak leze jest nawet ok. tylko ze kurcze musze pracowac. kurczed przyszly weekend mam wesele nie wiem jak dam rade ciezko bedzie.
Co tam u was dziewczynki wogóle gdzie wy jestescie?
 
super ze ciąża przebiega ci bez powikłan takie sa najlepsze:-D:-D no a wesele w zaawansowanej ciazy to fakt ciezki orzech do zgryzienia bo ja dłuzej jak dwie godziny to nie usiedze :-):-):-) no a skurcze jak masz czesto to licz ile ich jest dziennie:tak::tak:zebys wiedziala kiedy sie nasilac bedą:tak::tak:
 
Hej laseczki:-) Sorry że nie piszę ale przez ta prace nie mam zupełnie czasu,jadę na 9 a wracam o 19:szok: bo tydzien temu mieliśmu wielkie otwarcie sklepu w którym pracuję i musieliśmy przygotowac cały asortyment czyli ciuchy bo to bardzo duży sklep odzieżowy.No i dalej spadam z wagi ważę już 7 mniej:szok:
IWCIK wspólczucia puchnących nóg ja na szczęście nie miałam takich problemów ale codziennie bolał mnie brzuch i byłam non stop na no-spie:no: za to w pierwszej ciąży czułam sie rewelacyjnie przytyłam zaledwie 9 kg ślub brałam w 8 m a brzuszek miałam na 5 miesiąc:-) przetańczyłam całą noc i nic mi nie było.
KOLUMNEA te bóle możesz mieć z przemęczenia zwłaszcza że do pracy chodzisz jak masz okazję to idź na zwolnienie ja w drugiej ciąży p[oszłam już w 7 tyg.
 
hej laski

jA dzisiaj urwalam sobie troche truskawek i powkładałam do słoiczków własnie ostatnia ture pasteryzuje i trzeba isć spac bo troche nogi mnie bola wiec musze odpocząć

Lidka ma remont w domu a i dlatego sie nie pokazuje na BB a jeszcze ma problem z netem bo ma z pleya i jakis kiepski zasieg ma akurat w jej okolicach

anek super ze praca ci sie podoba tylko szkoda ze tak duzo czasu ci pochłania .....ale chyba fajnie tak przy ciuchach robić co???????
 
kolumnea jak to musisz pracować?:szok: kochana w ciąży nic nie musisz:-D idź na zwolnienie i odpoczywaj, przecież ciążowe L4 jest płatne 100%
Ja tam obie ciąze w domu przesiedziałam - w pierwszej poszłam w 4-tym m-cu(bo sie musiałam tajniaczyć peirwsze 3 m-ce), za to w drugiej poszłam na zwolnienie pod koniec 2 m-ca
A na wesele przeciez nie musisz iść, albo tylko na krótko i jak bedziesz miała dość to do domu albo jeszcze jedna opcja, tylko to zależy jak dobrze się znasz z młodymi i gdzie wesele, bo czasem w lokalu młodzi mają pokój dla siebie to byś się mogła połozyc i odpocząć

Iwcik to faktycznie nie wesoło masz z tym puchnięciem, no ale już niedługo i będzie po porodzie i wszystko wróci do normy, przynajmniej jeśli chodzi o puchnięcie, bo reszta to do góry nogami się poprzewraca przy dzieciątku:-D

cynka no gdzie jesteś? przywitałaś się i znikłaś? chyba nie urodziłaś, co?

lidka? a ty gdzie???

się orobiłam ostatnio, ale ogród zadbany, wypielony, trawnik wystrzyżony, teraz po tym wszystkim rąk do ładu doprowadzić nie mogę

kurka jeździłam dziś z młodym rowerem i ściągnął sobie czapeczkę i gdzieś wyrzucił i nie widziałam kiedy (bo z tyłu fotelik), wróciłam tą samą trasą ale nie znalazłam, a to najfajniejsza czapka, taka cieniutka kaszkietówka buuuu:-(
-----------------
aaaa doczytałam, to lidka usprawiedliwiona :)
 
Ostatnia edycja:
hej laski

no nie wiem co sie dzieje wogóle z BB bo na innych watkach tez jakas cisza nastała kazda wpada tylko na chwile bo cały dzien za domem siedza , korzystaja ze słonka :tak::tak::tak:
Asiu no mam utrapienie z tymi nogami ale tak jak piszesz jeszcze dwa miesiace i mam nadzieje ze moje nogi szybko wrócą do normalnosci :-D:-D:-D
dzisiaj leze cały dzien tylko tyle co do sklepu i obiad zrobie bo wczoraj przeforsowałam sie i nie wiedziałam nawet jak rano wstac wszystko mnie bolało:eek::eek:wiec dzisiaj odpoczynek przed domkiem w cieniu pod drzewkiem na materacu sobie poleżę:-D:-D

Laki napiszcie chociaz czy zyjecie , konczy sie rok szkolny wiec moze bysmy sie umówiły gdzie w plenerze na rzeszowie i sie poznały blizej skoro juz tak spacerujecie sałymi dniami :-):-):-)
 
czesc mamuski!!!!
jestem i ja:-).przepraszam ze mnie tak dlugo nie bylo ale tak jak iwicik pisała miałam w domu remąt i nie miałam czasu na nic a i jeszcze z netem mam problem(cieżko o zasieg)wiec dla tego mnie nie bylo tydzien,ale teraz postaram sie byc codziennie.:tak:
moje dzieci spia,ja obiadek już mam zrobiony wiec mam luuuuuuuuuuzy!!!!!
po południu ma przyjechac do mnie moja koleżanka,nie moge sie juz doczekac wkacu sobie z kims poplotkóje.;-)

iwicik-ja jak najbardziej jestem za spotkaniem.
odpoczywaj kochana,tobie sie nalezy.

anek-kochana to ty ladnie z wagi spadłas.fajne macieciuszki na sklepie?

kolumnea-a ty kochana to na zwolnienie uciekaj.po co sie masz meczyc w pracy lepiej w domku poleżec i odpoczac.
 
reklama
hejka

no tak, tu jak zwykle pusto, o tej porze to tylko ja tu zaglądam he he no i nieprędko jeszcze spać pójdę, bo mi się torta zachciało piec po nocy (jutro mam urodziny:)

udanego weekendu:)
 
Do góry