reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hej laski

ja mialam dzisiaj impreze w przedszkolu no i super wszystko wyszło maksiu zadowolony bo nawet tatusiowi sie udało byc chociaz przez to nie wyspał sie biedaczysko no ale co sie nie robi dla syna hahahah:-D:-D:-D

Lidka pewnie zapowiem sie na piatek na 10.20 mam masaze wychodze z tamtad ok 12 bo to róznie bywa wiec u ciebie moge pojawic sie po 12 :tak::tak:czy to nie za szybko moze wolałabys pózniej:confused::confused::confused::confused:
 
reklama
Hej laski.Chwilę sie nie odzywałam bo miałam strasznego doła:no: dzisiaj byłam na pogrzebie bliskiej znajomej:no::no: dziewczyna miała zaledwie 22 lata zostawiła 13 m synka i męza:no: jakie to życie jest kruche:no:
A z dobrych wiadomości jest to że dzisiaj zakończyliśmy kurs było fajnie zgrana grupa nawet się zaprzyjaźniłyśmy troche;-);-)nareszcie będę mieć czas na sprzątanie w domu bo okna mam nie myte od jesieni:szok:
 
Kurcze taka młoda i zmarła co sie jej stalo chorowala na coś , a ciebie tulam mocno wiem ze na taka tragedie nie da sie przygotowac :no:

No i gratuluje ukonczenia kursu wkoncu bedziesz miala czas dla nas :tak::tak::tak:
 
Cześć Laski!

Anek tulam, wiem że ciężko jest w takie chwile
Iwcik, Lidka udanego spotkania :)

A ja dziś wyjeżdżam z dziećmi do Lublina i wracam dopiero w niedzielę wieczorem i nie będę miała neta. Tak więc udanego długiego weekendu, pięknej pogody i dobrego humoru!
paaa
 
hej!!!!!
witam sie i ja w czwartkwe popoludnie.my juz po kosciele i po obiedzie,blizniaki spia a krystian w pilke z m gra na dworze.pogoda nie za fajna,słonca brak,i nie ma ciepla:no:ale plusem jest to ze nie pada.
ja wczoraj z m na grilu bylam u znajomych i powiem wam że bylo super.:tak:uwielbiam takie spotkania w gronie przyjaciół:-)wrucilismy do domu o 3-30 a o 7 bylam już na nogach.;-)zaraz chyba i ja sie poloze spac bo cos mi sie oczy kleja.

milego dnia:-)

anek-witaj.
gratulacje z ukaczenia kursu. masz juz jakas prace na oku?
a z powodu znajomej to strasznie mi przykro.trzymaj sie kochana.

asia-udanego weekendu zycze!!!!

iwicik-jasne ze mozesz przyjechac po 12
tylko kochana zadzwon do mnie albo napisz mi smsa czy bedziesz na 100% jutro u mnie.
 
heja!!!!:-)

matko jaki tu pustki!!!:szok::szok::-(

witajcie w ten brzydki,zimny i deszczowy dzien.jak zaczeło wczoraj wieczorem padac tak pada(a nawet leje)do teaz.juz mam dosyc tej pogody:wściekła/y: jak by tego bylo malo to znowu od rana latam z mopem bo mi woda do piwnicy podeszła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mje dzieci dzis maja straszyny humor,nic im nie pasuje,sami nie wiedza czego chca.
a ja mam problem co na obiad zrobic?

iwicik-kochana gdzie jestes?
od wczoraj cie nie mam na bb i nie wiem czy przyjedziesz dzis do mnie czy nie?
 
Hejka.Strasznie ponury dzisiaj dzien ale na szczęscie przestało padać bo wczoraj u nas przeszła straszna nawałnica dosłownie ściana deszczu:wściekła/y: juz mam dośc tej pogody do tego jeszcze woda wchodzi do piwnicy:no:.
ASIA udanego weekendu zyczę:tak:
IWCIK dopiero doczytałam o tym dretwieniu rak u Twojego M,mój tez tak miał a jest zawodowym kierowcą i co/ teraz ma problemy z kregosłupem.Stanowczo namów M na wizytę u lekarza.
LIDKA mam jaka taka pracę na oku ale jeszcze nic nie bedę pisac;-)
A my dzisiaj mamy zaproszenie na grilka tylko niewiadomo jak z pogodą bedzie.
 
Hej laski

Spotkanie u Lidki było super gadalysmy chocbysmy sie znały od wielu lat dzieci przesłodkie i napewno jeszcze sie spotkamy

U mnie tez od wczoraj tak leje ze woda w piwnicy i nawet miedzy kominy sie wpieprzyła woda masakra ale co to jest w porównaniu z innymi ludzmi co im domy całe pozalewało:-:)-:)-(

Anek matko droga nie strasz mnie bo mój jest własnie zawodowym kierowca i jego nagonic do lekarza to graniczy z cudem:szok::szok::szok:a dopiero co jego siostra miała operacje na kregosłup:szok:

Asiu miłego urlopu i wypoczynku:tak::tak::tak: no i duzo słonca zycze:tak::tak::tak::tak:
 
czesc!!!!!!!
witam sie i ja w sobote,dopiero teraz mam czas by usiasc na bb i sokojnie kawke wypic.
jak to przy sobocie mnustwo pracy,a to pranie,sprzatanie,gotowanie jeszce mi prasowanie zostalo ale jak narazie sie za to nie zabieram bo mi sie nie chce.;-)
mikołaj mi od wczoraj goraczkoje,cos mi sie wydaje ze to bedzie trzydniowka.
a najgorsze jest to ze sie ciepło zrobiło a ja musze z nim w domu siedziec.dobrze ze m dzies z pracy wczesniej wrucił to wzioł alana na spacer a ja z mikim w domu zostałam.

milego weekendu:-)

iwicik-ja tez sie ciesze ze nam sie udalo wkącu spotkac.mam nadzieje ze teraz bedziemy sie widywac czesciej.
jestes super kobietką!!!!!!!!!!!
 
reklama
hej

Heheh Lidka znów my dwie tu królujemy kobity obudzcie sie z podkarpacia :-D:-D:-D

Ja od ra:-Dna wariowałam z praniem na 6 razy pralke włańczałam masakra jakas ale za t:-Do pieknie i szybko schły:-D ciu:-Dchy:-D no ale to i tak nie wszystko bo jeszcze zostało ale to w poniedziałek moze zrobie bo pozmieniałam jeszcze posciel no i pasaowałoby:-D i ja wyprac :-D:-D:-D

dopiero ok 17:-D pojechałam do miasta zakupy:-D jakiekolwiek zrobi:-Dc , zrobiłam serniczka na zimno z brzoskwiniami no i te:-Draz juz koniec ty:-Dlko wykapac sie i do spania sie kłaść ..........hehe a skad mi tyle bu:-pziek wy:-pszło haha ale jaja nawet nie wiem jak to zrobiło sie :tak::tak::tak:

Miłej niedzielki laski:tak: no i Lidka mam nadzieje ze Mikołajowi szybko przejdzie bo szkoda takiej pieknej pogody na siedzenie w domu ja nawet teraz przed domem siedze z z lapkiem a mąż kosi jeszcze trawke z maksiem:-):-):-)
 
Do góry