reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Asiu no to gratuluje i wszystkiego najlepszego no i kolejnych szczesliwych lat spedzonych u boku ukochanego :-):-):-)
widze ze staz masz taki jak ja tylko ze ja w pazdzierniku:-D:-D:-D

no i super ze wyjazd udany , no i zazdroszcze ci tego opalania bo mi nie wolna nóg wygrzewac wiec sie nie opalam jak leze to w cieniu pod drzewkiem:-D:-D:-D a tak to zawsze lubiałam sie wygrzewac , dzisiaj to nawet dziecku basen nadmuchalam i wody nalałam słoneczko samo nagrzało wode bo taki upał był dziisiaj , sama miałam ochote do niego wskoczyc:-D:-D:-D

dobra ja spadam spac bo mi jak narazie to ten upal siły odbiera:tak::tak::tak:ide odpocząć
 
reklama
no własnie babiniec gdzie wy sie podziewacie pewnie leża gołymi ciałami na słonku nad wodą:-D:-D:-Dale wam zazdroszcze bo ja nie moge sie nawet opalac ze wzgledu na nogi , jakbym je tak wygrzała to chyba by pekły:-D:-D:-Dteraz wlasnie siedze i mocze w chłodnej wodzie z dodatkiem soli z lawenda :tak::tak::tak::tak:
goraco jak nie wiem co , a by isc i nalesniki usmazyc bo ma przyjechac kolezanka na nalesniczki z dwóka swoich urwisów:tak::tak::tak:
 
Iwcik pewnie masz rację, zaraz tu same Murzynki przybiegną ha ha. A ty się nie smuć że na słońce nie możesz bo taki upał że i tak sie na słońcu nie da wysiedzieć.

A my odpoczywamy teraz w domu bo za gorąco, chociaż i tak dzis lepiej bo wieje mocno, ale dla Igorka za gorąco a w cieniu nie usiedzi. Po obiedzie pojedziemy na przejażdżkę rowerową.
 
no tak asiu pewnie murzynki beda sie chwalic a ja co moge jedynie pokazac moje blade nogi haaaaaaa:-D:-D:-D

no a na rowerze chyba dzisiaj tez ciezko by ło co?????????????:confused::confused::confused:

Lidka a ty gdzie sie podziewasz:confused::confused::confused:
 
no a na rowerze chyba dzisiaj tez ciezko by ło co?????????????:confused::confused::confused:
właśnie bardzo fajnie było, bo jak sie jedzie to wiaterek fajny jest, a ja sobie tak powolutku jechałam i okolice oglądałam to sie nie zmęczyłam, godzinkę jeździliśmy i się młodemu znudziło tzn. chyba zgłodniał, bo tak to bardzo lubi jeździć. Córka też lubiła, a teraz mamy problem bo za duża na krzesełko a sama nie umie jeździć no i we czwórkę nie mamy jak. Trzeba bedzie jej coś na bagażniku wymyśleć i pod nogi jakieś podpórki żeby w szprychy nie wsadziła. Może teściu coś pospawa bo on fachman.

A tak juz fajnie zaczynał sie wątek rozkręcać i coś nam dziewczyny umilkły. Odzywać się Mamuśki!!!!!!!!
 
Nie no dziewczyny nie róbcie jaj, piszcie!!!!!!
Iwcik? lidka? nawet was wcięło??????

pogoda już sie trochę skiepściła to zaglądać na bb szybciorem ;)
 
witam mamusie :)
przepraszam ze nie zagladam ale mam strasznie duzo bieganiny praca dom i inne takie tam no a brzuchol juz ogromny wiec ciezko. Co tam u was słychac? Iwcik jak ty sie czujesz? mi jest ciezko i duszno nogi zaczynaja puchnac ogolnie 15 kg do przodu hehe
 
hej hej dziewczyny...:)
jestem na forum od nie dawna i od nie dawna tez mieszkam w Rzeszowie.. nie znam tutaj zbyt wielu osób, a czasami fajnie było by spotkać się w "babskim" gronie i poplotkować.. albo chociażby wymienić poglądy na forum..
z tego co widziałam, większość z Was ma już dzieciaczki, a ja czekam na swoje pierwsze upragnione dzidzi:) może podzielicie się odczuciami, jak Wam było kiedy to małe pierwsze pojawiło się w Waszym życiu?
pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)

witam witam ja tez wyczekuje pierwszego malenstwa :):) fajnie ze do nas dołaczyłas :) a swoja droga to jest nas tu nie wiele moglybysmy sie jakos umówic :):)
 
reklama
hej laski nie wcieło mnie ale Lidke to juz tak :-D:-D:-D

JA cały czas jezdze do rzeszowa codziennie na te masaże i te:-Dz mi kolumnea cieżko brzuch duzy no i tez mam 15 kg do przodu:-D:-Dwłasnie dzisiaj byłam u gina i jutro mam w szpitalu KTG pierwszy zapis moich skurczy wkoncu:-):-):-)bo juz zaczynam odczuwac coraz mocniejsze :tak::tak:

Pogoda nam sie popsuła no i ba trzeba siedziec w domu a laski nie maja czasu na BB jak to z wami sie dzieje babiniec gdzie przepadł:confused::confused::confused:
 
Do góry