reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

hej
troszkę wam zazdroszczę własnego kąta.Z kasą krucho m myśli nawet nad wyjazdem do Anglii-ja to bym się chyba zaryczała z tęsknoty.
 
reklama
lidka dobrze że juz serce nie boli, no i wyłaź szybciutko z tego doła i go zakop
agniechak no fakt, super mieć własny kąt, ale wiesz to wcale nie tak pięknie u nas, bo to ślub z bankiem na 30 lat! Oby wam sie szybko sytuacja finansowa poprawiła!

super pogoda dzisiaj była, cały dzien z dzieciakami na dworze siedzieliśmy (poza spaniem w domu), jutro tez tak chcę!
 
Hej laski

Ja wczoraj byłam u znajomych na grillu i bylo super pogoda dopisała wiec siedzielismy na ogrodzie, wrócilismy ok11 niestety dziecko tylko tyle dało rade wytrzymac , wkoncu to i tak duzo bo nauczony o 8 chodzic spac wiec i tak długo posiedzielismy:-):-)

Nocke miałam koszmarna bo strasznie skurcze nóg mnie łapały i cholernie bolało masowanie nie pomagalo wiec spacerowałam po domu w nocy , troche nie wyspana ale dzisiaj taki piekny dzien ze szkoda spac:-D:-D:-D

Zreszta zaraz po obiadku jedziemy do Krasnego do matki chrzestnej mojego syna bo nas zaprosili a dawno juz tam nie bylismy:tak::tak::tak:

Pozdrawiam i zycze miłej i pieknej niedzieli:tak::tak::tak:
 
Iwcik magnez na te skurcze tylko nie wiem czy w ciąży można

my też wczoraj do 23 balowaliśmy, ale to do nas goście niespodziewani przyszli, też fajnie było

a dzisiaj też się do znajomych wybieramy, pogoda cudna, trochę wieje ale słonko piękne

miłej niedzieli!
 
czesc mamuski!!!
witam sie i ja wieczorkiem,ogladam taniec z gwiazdami i wskoczyłam na bb.dzieci mi już spia wiec kozystam z wolnego czasu.dzisiaj była piekna pogoda i z cała rodzinka bylismy u mojej mamy.bylo super, caly czas na polku i nawet słoneczko ładnie mnie opaliło:szok::tak:
a wczoraj nie miałam czasu na nic:no:(nie lubie soboty bo mam mnustwo roboty)praniex2,gotowanie,prasowanie,sprzatanie-masakra:szok:ale wieczorkiem sie odpreżyłam i odpoczełam bo bylismy z M na grillu u znajomych i było super;-)

spokojne nocki życze:-)

iwicik-fajnie że grill wam sie udał:tak:
a skurczy współczuje:-(
 
Witam dziewczynki
Przypraszam, że się nie odzywalam ale niestety ostatnio jestem strasznie zabiegana zreszta przez brzuchol a raczej słodki cięzar robie wszytko dużo wolniej no i dłużej niestety. wiec ostatnio moje dni wyglądają podobnie czyli praca dam spanie. Czasem cos ogarne w domku jakies pranie i prasowanie no i łóżko bo nie daje juz rady na nogach długo. Ale tak ogólnie to nic mie sie nadzwyczajnego nie dzieje. Tylko tyje a no i chodze do tej szkoły rodzenia fajna sprawa.
Iwcik a jak twoje opuchniete nogi? mi na szczęscie tylko puchną jak jest gorąco. w czerwcu i lipcu może byc już nie ciekawie.
Mnie na szczęscie nie zalało uroki mieszkania w bloku ale jak byłam w szkole rodzenia w Profamili koło hali na podprowmiu to niezle tam zalalo.

Iwcik ja skurczy nie mam ale mam brac magnez 3 razy dziennie bo mi sie brzuszek stawia no i jak beda skurcze to nospę. lekarka mówiła ze jak brzuszek bedzie czesto sie stawiał to zwiekszyć dawkę magnezu. Kazała mi tez odstawic witaminy, u mnie na szczęscie wyniki dobre. Podobno po witaminach dziecie giganty sie rodza.

pozdrawiam was :)

ps
Mam pytanie który sklep z akcesoriami dla dzieci jest najtańszy w RZeszowie. Czy mIeszko?
 
Ostatnia edycja:
czesc kobietki!!!
witam sie i ja w ten brzydki,pochmurny i deszczowy dzien!!:wściekła/y:długo było ciepło:-(mam nadzieje ze jutro bedzie ładna pogoda bo czlowiek w depresje wpadnie jak tak dalej bedzie.dzieciaczki z M szaleja a ja mam czas dla siebie:tak:

kolumnea-jak dla mnie to w rzeszowie nie ma taniej hurtowni dla dzieciu.a w mieszko jest cholernie drogo.
 
Czesc dziewczyny

Tak czytam i czytam i sama nie wiem co komu odpisac:-D:-D:-Dzaczne od magnezu ze ija sama zwiekszyłam sobie dawke tego magnezu bo wczoraj to nawet w dzien mnie lapaly a to tak cholernie boli i jak nie mam męża w poblizu zeby wymasował to sie męczę bo sama nie wiem jak nawet siegnac bo wszystko odrazu mocniej boli:-:)-:)-( normalnie jakś masakra , a witaminy to musze brac bo wyniki nic sie nie poprawiaja i jeszcze przepisał mi Askofer dodatkowo moze wkoncu te badania podskocza choc troche do góry .

Kolumnea to u ciebie jak i u mnie tylko tyje i rosne do przodu widze ze duzej róznicy nie mamy w tygodniach:tak::tak::tak:wiec wiem jak sie czujesz ja juz 11 kg jestem na plusie :-p:-p:-pmasakra a gdzie do końca:eek::eek::eek::eek:

Zgadzam sie MIeszko to chyba najdroższa hurtownia jaka moze byc , ja zawsze chodze na hurtownie te na przeciwko Full Marketu tam jest kilka stoisk z ciuszkami dla dzieci , w Pinokio własnie bede zamawiac kolyske bo maja ceny prawie jak na allegro:-):-):-)Pamietam ze dla syna tez wszystko tam kupiłam:tak::tak::tak:

Lidka kochana ty moja ja sie do ciebie wybieram w nastepnym tygodniu puki moge sie jeszcze ruszać:-D:-D:-D:-D tylko powiedz mi jak ty stoisz z czasem w srodku tygodnia , kiedy masz najwiecej czasu w ciągu dnia zeby posiedziec bo rozumiem ze masz dzieci i tez trzeba kilka rzaczy porobic czy popołudniu dzieci polozyc spac wiec jakbys tak orientacyjnie godzinki mi rzucila to bym sie jakos dopasowała do nich:-):-):-)i moze wkoncu uda sie nam jakąś wspólną kawe wypić :-):-):-)

Asiu super czasami trzeba dluzej poszalec dobrze ze pogoda dopisała , a magnez jak najbardziej wskazany tylko nie wiedzialam czy moge sobie sama zwiekszyc dawke ale dziewczyny mi powiedziały ze tak ze nic sie nie stanie :tak::tak::tak:
 
Dziewczyny czego brakuje w organizmie jak rece dretwieją bardzo czesto . bo mój chlop to juz nie wie jak ma sie kłąść bo za chwilke rece dretwieją jak szlak:-:)-:)-(
 
reklama
hej mamuski!!!
wiyam sie i ja,moje dzieci spia ja mam posprzatane,obiad si robi to ja na bb z kawka wskoczyłam(musze kożystac z wolnej chwili)
poogoda jakas taka nie wyrazna,niby nie pada ale strasznie wieje.:wściekła/y:
zapomnialam sie wam ochwalic ze dzieki plastrą na odchudzanie vita slim spadłam z wagi 3 kg:szok:(jak dla mnie to dużo)musze zainwestowac w nastepne opakowanie:tak:

iwicik-kochana no narrrrrreszczie sie do mnie wybierasz:tak::-D!!!!!wpadaj kiedy ci tylko pasuje:tak:ja najwiecej pracy mam do południa(obiad gotuje,sprzatam itp.)a pózniej to już mam wieksze luzy.wiec zapraszam!!!!!!!!!
czekam na Ciebie!!!!!

a jesli chodzi o dretwienie to wydaje mi sie ze czegos w organizmie brakuje(ale nie wiem czego)podejdz do apteki i zapytaj.
 
Do góry