reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

reklama
czesc laski!!!
witajcie w ten brzydki,pochmurny ,deszczowy dzien.co za pogoda:wściekła/y:i ataka mam byc do niedzieli:szok:i to ma byc wiosna???????
a mnie od wczoraj serce boli strasznie(chyba na pogode tak reaguje)ja juz mam posprzatane,obiad sie robi,dzieci spia a ja z kawka na bb i mam chwilke dla siebie;-)

iwicik-gdzie jestes kochana?wszystko ok?
 
Witam was dziewczynki
Asia dziękuję za informacje :) zrozumiałam nie zamotalas strasznie :)
Lidka tobie tez dziekuje za odpowiedz

nie udzielałam sie bo za duzo roboty miałam w sobote nie było mojego P wiec troche porzadki robiłam ale nestety po jednym z pokoi padłam i usnełam kurcze coraz gorzej sie czuje nawet nie moge mieszkania posprzatac, dałam rade tylko sypialnie i kibelek z lazienką no i troche kuchnie, na raty normalnie, a w niedziele mialam komunie chrzestniaka wiec wrócilam o 18 (z czego jestem z siebie dumna) wykończona no i praktycznie padłam nic juz nie mogłam robic tylko lezec bo mnie biodro bolalo. Jak sobie pomysle ze to jeszcze 2 miesiace i brzuchol bedzie coraz wiekszy hehe to poprostu chyba bede na czworaka chodzic w koncu hehe. Ogolnie pogoda wczorajsza na komunie byla fatalna ale przynajmniej przepyszne jedzenie mniam ale mnie rodzina wymeczyła oczywiście pytaniami wiec podwójnie zmeczona heh
 
Witam!
iwcik narobiłaś mi wczoraj takiego smaka,że poszperałam w zamrażalniku i znalazłam jeszcze kiełbaskę i zjedliśmy wczoraj na kolacje i dziś na śniadanie starczyło jeszcze.My też mamy swoje wyroby i świnkę od dziadka dostajemy.
Lidka witaj przy kawce
My wracamy do cycka i jest ciężko,mały się zbuntował i nie chce ani butli ani cyca.W dodatku wody mamy od groma i jeśli się nie uspokoi to będzie kiepska
buziaki
 
kolumnea daj na luz, ty masz odpoczywać a nie przemęczać się porządkami, z brudu jeszcze nikt nie umarł:-D

matko pogoda masakra, a jak tam nie zalało was? u nas tylko kałuze gdzie niegdzie, ale u nas piachy to szybko wsiaka
 
Witajcie laseczki:-)
Na szczęście dzisiaj przestało padac bo wczoraj masakra była.My mieszkami w takim miejscu że nawet jakby rok padało to i tak sucho mamy bo mieszkamy na bardzo wysokim brzegu Sanu.Własnie niedawno wróciłam ze szkolenia ugotowałam zupke jarzynowa którą teraz sobie wcinam:-D Wgrałam sobie program "Księgowośc w małej firmie" no i musze sobie teraz poćwiczyc troche w domu.
IWCIK jak samopoczucie?
KOLUMNEA ja w drugiej ciąży też ociężała byłam ale pod koniec jako tako się czułam i też bolałomnie w biodrze bo to jest włąśnie ucisk na nerw i stąd ten ból.
AGNIECHA a dlaczego odstawiłas małego od piersi?
ASIA pisałas że pochodzisz z Lublina właśnie jak tam jedziesz to przejeżdżasz przez moją miejscowość.
 
Ostatnia edycja:
Hej laski jestem jestem :tak::tak::tak:

Ja rano wstałam i zawiozlam dzieci do szkoły i spowrotem wskoczyłam do łóżka bo zimno i deszcz padał wiec co bede siedziec przed TV jak mąz jeszcze w łóżku spał , no to ja na ciepłe nózki:-D:-D:-Dwstalismy dopiero ok11:-D, poszłam sie wykapac bo trzeba było do gina sie wybrac na wizyte kontrolna , i na zakupy .

U gina no to ładnie mam juz 11 kg na plusie:szok::szok::szok::szok: kazal mi brac magnez i przepisał żelazo bo stwierdził ze wyniki caly czas leca w dół , a do porodu jeszcze troche i bedzie mi cieżko jak tak pójdzie, gadałam mu o sobocie ze bolal mnie brzuch tak jak na miesiaczke i czułam ze mi sie brzuch napinal ale po nospie przechodziło i wziełam trzy w sobote, a niedziele przelezałam bo sie wystraszyłam z leksza, i pytam go czy to normalne , a on do mnie ze u mnie to nienormalne i dobrze zrobiłam ze wziełam nospe , wytłumaczyl mi ze to były skurcze z bólami które czułam i takie bede czuć ale dopiero przed porodem:szok: takze jakby sie powtórzyło to kazał mi wziasc odrazu dwie nospy i jakby nie pomoglo to dzwonic mam do niego albo do szpitala przyjechac , bo zeby nie bylo tak ze w 7 miesiacu bede rodzic:szok::szok::szok::szok::szok:musze sie pilnowac , ale zbadał mnie i powiedział ze szyjka jak narazie jest oki i nie zmiękła:happy2:nie wiem co to znaczy ale chyba dobrze:-D:-D
W tych sprawach to jestem lewa bo ja nie miałam nic takiego przy pierwszej ciąży bo nie miałam bóli tylko odrazu cesarke i teraz to wszystko to dla mnie czarna magia:szok::-D:-D:-D
 
ASIA pisałas że pochodzisz z Lublina właśnie jak tam jedziesz to przejeżdżasz przez moją miejscowość.
to jaka to miejscowość?

ale zbadał mnie i powiedział ze szyjka jak narazie jest oki i nie zmiękła:happy2:nie wiem co to znaczy ale chyba dobrze:-D:-D
jak juz zaczniesz rodzic to szyjka najpierw mięknie i dopiero zaczyna sie skracać:tak:
i odpoczywaj wiecej:tak:
 
czesc mamuski!!!
witajcie w ten deszczowy dzien,pogoda jak w jesieni:szok::wściekła/y:masakra!!!
ja od samego rana w piwnicy wode scieram,bo nam zalało,jak tak dalej bedzie padac to ja nie wiem co bedzie:no:
jeszcze dzis maja nam naroznik do pokoju przywiesc(w taką pogode)bede miala co sprzatac.a mnie serce dalej boli:-(nie mam pojecia co sie mi dzieje:no:

pozdrawiam was goraco!!!!

iwicik-oby nigdy wiecej nie bolał cie tak ten brzuch.
bedzie dobrze.duuuuuuużo odpoczywaj.
 
reklama
lidka u mnie w piwnicy własnie teść zobaczył 1cm wody jest, a 5km od nas płynie Wisłok i na moście już tylko ruch wahadłowy jest, oby całkiem nie zamknęli
No a z tym serduchem to nie wiem co ci poradzić, może melisę sobie zaparz - ona uspokaja, albo do lekarza się przejdź to ekg ci zrobi
 
Do góry