reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Wesołych Świąt dziewczynki :)
Po pracy dziś kończę pieczenie, robię kapustę, farsz do pierogów i przygotowuje rzeczy na jutrzejszą psotnicę.
Moze zdąże choinke w końcu ubrać.
Pa
 
reklama
Witam!!!!!
Korzystając z okazji chciałabym wam złożyć życzenia Świąteczne!! Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym nowym roku!!! A także super Sylwestra do białego rana!! Bo umnie Święta to będą na szpilkach:-D:-D:-D:-D pozdrawiam
 
heja mamuski ja tak szybko zycze wszystkim cieplych, rodzinnych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia...spadam bo dzis szalony dzien Piotrus od 5 rano nie daje mi nic zrobic:-:)-( mam dosc strasznie dzis marudzi a do tego Milenka sie troszke rozchorowala u mamy ma katar a w nocy im wymiotowala i nie chciala spac mam nadzieje ze to jednorazowo tylko mam dola znow bo mi sie tak teskni za nia:-:)-:)-:)-:)-( ale byle do jutra dam rade! pa

aaaaaaaaaa z dobrych wiadomosci to ze wczoraj udalo sie tatowi wcisnac w kolejke i zrobili mu biopsje (normalnie to go zapisali dopiero na 5 stycznia ale w takim wypadku to kazdy dzien sie liczy) wynik bedzie w srode po swietach i od razu go umowili do chirurga i onkologa...tyle ze tato sie troszke zalamal i zaczal wygadywac glupoty ze niedlugo umrze, ze to jego ostatnie swieta normalnie zalamka:-:)-:)-( on mysli ze jak ma raka to juz koniec:-:)-(
 
Ostatnia edycja:
hej laski ja dzisiaj tez mam zwariowany dzien jakos chyba doby mi dzisiaj braknie musze sie jeszcze spakowac do wyjazdu jutro rano wyjezdzamy a ja nic nie przygotowane mam .......no tak to jest jak sie siedzi u Lidki io rosół sie je 4 godziny heeeeeeeeeee ale Lidka powiedz Piotrkowi ze rosół gotuje dobry :)))))))))

NO LASKI ZYCZE SZCZESLIWYCH SWIAT WESOLYCH I WORKA IENIEDZY POD CHOINKĄ :)
 
laski z okazji Swiąt Bożego Narodzenia Chciałabym wam życzyc dużo zdrowia,radości,szczescia i miłosci oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym roku!!!!
Zyczy z całego serca lidka z rodziną:))))



WESOŁYCH ŚWIAT!!!



 
Ostatnia edycja:
Kochane moje Mamusie, Dzidziusie i Mężusiowie
smile.gif

Życzę Wam wszystkim zdrowych i radosnych Świąt,
Przepysznych potraw wigilijnych, pachnącej lasem choinki,
Spełnienia marzeń i wszechogarniającej atmosfery miłości i wzajemnego szacunku.
Jedzcie, bawcie się i kolędujcie
 
hej laski!!!

witam w świąteczną niedzielę,my już po obiadku,dzieci spią a my zaraz uciekamy do tesciów na imprezę.:-)
ja po wczorajszej wigili nie mogę sie ruszyc tak sie najadłam ze masakra(a tu prze de mną jeszcze dwa dni świąt)ja nie:no: wiem czy dam radę to wytrzymac.
oczywiscie pasterkę zaliczyłam bo dla mnie świeta bez pasterki to nie świeta!!!

dobra laseczki zmykam bo m mnie wola!!!
udanych świąt życzę:tak:


rena-jak milenka?a piotruś grzeczniejszy czy co raz to bardziej Ci dokazuje??
a za tatę trzymam kciuki oby wszystko dobrze sie skończyło.


iwicik-bardzo sie cieszę że Ci rosół smakował:tak:oczywiscie zapraszam ponownie:-)


dorota-jak tam u Ciebie???świeta w domu czy w szpitalu?
daj znac bo Ciekawa jestem
:tak:
 
mamuski a wy gdzie jesteście?????
wracac na forum bo już jest po świętach
:tak:


czesc mamuski!!!

witam sie po świetach,ale ja sie ciesze że już koniec świąt(jeszcze pare dni tak bym pojadła to bym chyba z łóżka sie nie podniosła):szok:teraz tylko czekam na sylwestra jeszcze wtedy z jedzeniem zaszaleję i tyle trzeba troszkę przystopować bo w nic sie nie zmieszczę.
święta u nas były bez sniegu,tylko deszczowe:-( dzis też pogoda do d...y wiec tak naprawde nie odczuło sie tego klimatu świątecznego.

dzis od rana sprzątałam,2x pranie włączyłam obiad mój m robił a ja za ten czas mgłam sobie poprasowac i teraz popijam kawkę i odpoczywam.

pozdrawiam:-)
 
czesc mamuski:-) u mnie swieta tak sobie nie pojadlam za bardzo nie popilam bo wiadomo malemu mogloby zaszkodzic :tak::tak: wrocilismy do domku dopiero wczoraj od wigilii bylismy u moich rodzicow Milenka tak sie rozchorowala ze pierwsza noc nie spalam bo kaszlala i wymiotowala juz mialam dosc prania:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:dobrze ze w domu mialam syrop na wymioty bo by glodna cale swieta byla:szok::szok: a dzis rano dolaczyl do niej Piotrus:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zaczal kaszlec rano i ma nos zatkany katarem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: maz musial zostac w domu bylismy u lekarza dal syropy i sie meczymy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jestem wykonczona paaaa
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja podobnie jak Wy po świętach najedzona i cięższa o kolejne kilogramy ;)
Pogoda fatalna - dobrze żeby przynajmniej -2 było i troszke śniegu to by przymroziło te zarazki paskudne.
Moja bratanica 9miesięczna wylądowała wczoraj w nocy w szpitalu z gorączką, dzieciaki chorują, strasznie mi szkoda wszystkich maleństw i zamartwiających się rodziców...
Święta ogólnie minęły spokojnie i radośnie, szczęśliwie po prostu... Chociaz nie obyło się bez drobnych nerwów - tak jak podejrzewałam, mimo trzydniowego maratonu w kuchni przed Wigilią, moja teściowa i tak obgadała mnie że jestem leniwa i nie gotuję... Ja nie wiem skąd w niej tyle negatywnej energii ;-):-p Grunt to sie nie przejmować! Za rok w święta ja tez przyjadę 5minut przed kolacją, będę miała wszytsko gdzieś, kupię ozdobnego aniołka albo dużą bańkę i będę super synową bo nie będę już z nimi mieszkała... :happy2:
Pozdrawiam gorąco wszystkie mamuśki i życzę zdrówka!!!
 
Do góry