reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Hej dziewczyny!! ja torbe do szpitala spakowałam teraz już tylko czekanie się rozpoczeło na małego brzdąca:-D:-D:-)
a czas leci strasznie szybko... pochwale się wam że wkońcu wybraliśmy imię dla naszej córeczki i będzie mieć na imię Weronika oczywiście to mój pomysł:-D:-D:-D mój mąż wymyślał jakieś dziwaczne imiona:szok::szok::szok::-D:-D
pozatym to umnie straszne nudy.... niema to jak wam jesteście w Polsce...:tak::tak::tak: czasem mi brakuje tej Polski jak tak pomyśle no ale coś za coś....:-:)-:)-( dobrze że chociaż prawo jazdy mam to po sklepach jeżdze a już takie piękne ozdoby świąteczne są że ciężko z pustą torbą wyjść ze sklepu....:-):-):-D:-D
 
reklama
hej laski ja jak zwykle w biegu , ale masakra lenka mi sie pochorowała nie spi w nocy marudzi i ja juz sama nie wiem od czego wkoncu wczoraj doszły wymioty i to taki ze sie wystraszyłam bo zaczeła mi sie dusic przy wymiotach masakra co ja przezyłam myslałam ze sie udusi szok normalnie wymiotowała juz wszystkim nawet po herbatce no i takim to sosobem wczoraj wyladowalismy wieczorem w szpitalu , zrobili jej badania , lekarka ja zbadała no i oznajmiła ze nie ma łózka dla niej wolnego bo by ja zostawila na kroplówki ale nie jest tak zle to o 1 w nocy wracalismy do domu i kazała mi ja cała noc nawadniac po jednej łyżeczce wody co jakis czas no i tak robiłam ale powiedziala mi ze rano jakby co to mam natychmiast ja przywiezc jakby dalej miała wymioty ale całe szczescie ok 12 w południe wkoncu przyjeło sie jej pierwsze jedzonko ...cały dzien marudziła ale słaba jest wiec jej wybaczam no i teraz w nocy tez juz kilka razy wrzeszczała a ja firany szyłam , a teraz to ide juz spać

Kasia Basia moze poklikasz miedzy nami to bedzie ci razniej ja tez duzo schudłam po ciazy bo duzo przytyłam heeeeeeeee

Rena widze ze chlopa ci odmienili heeeeeeee no to dobrze no i z Milenki zuch dzielna dziewczynka pomaga mamie podniesc sie heeeeeeeemój maks tez tak robil :)))))))

Anek kochana no a ty jak tam ??????????

Buba widze ze imra udana i ciesze sie ze wszystko zaczyna pomalu ci sie ukladac a miłosc sama przyjdzie :) te bony to wysokie macie ja tez chce heeeeeeeeee

Dorota no to tylko czekac na mala a imie ładne moja mama tak sie nazywa :))))u mnie to ja wybieralam dla syna a dla córki to mąż z synem wybierali :))))))))
 
Hej!

Chciałabym się przywitać !! Od jakiegoś czasu śledzę forum ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać. Jestem mamą dwóch dziewczynek 6 i 4 letnich.
Mam pytanko - gdzie w Rzeszowie można własnoręcznie z dzieckiem wykonać np. prezenty gwiazdkowe - wiem że jest taki sklep w którym można zrobić samemu biżuterię na ul. Zygmuntowskiej, w Muzeum Okręgowym także można wykonać z gliny jakieś naczynia itp. ale ja jednak wolałabym np. gotowe naczynie wspólnie pomalować z dziewczynkami i potem np. wypalić w specjalnym piecu - nic takiego nie mogę znaleźć wiem że w innych miastach są takie sklepy. Może macie jakieś jeszcze inne pomysły :-):happy:
 
Karolaka witamy i zapraszamy do klikania , kurcze ja nawet nie mialam pojecia ze cos takiego jest heeeeee ale fajny pomysł na prezenty :)

U mnie z lena juz lepiej przynajmniej nie wymiotuje i je w małych ilosciach ale je wiec chyba jestesmy na dobrej drodze maksiu przyszedl ze szkoły no i odrabia lekcje mala spi to ja wskoczyłam na chwilke zobaczyc co u was ale lasek nie ma heeeeeeee
 
no to witam i ja Was dzis oj intensywny dzien byl i dopiero teraz chwila spokoju bo Milenka zasnela:-D:-D:-D spalysmy prawie do 9 bo jak sie idzie spac o polnocy to trza odespac do tego pozarlam sie z mezem wczoraj wiec jak zasneli to poszlam odreagowac i zjadlam wszystko co bylo slodkie:-D:-D:-D:-D tak mnie od wczoraj kregoslup boli ze masakra :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no ale nie mialam dzis czasu myslec nawet o tym bo wpadla kolezanka z corka wiec Milenka miala kolezanke do zabawy a jak wychodzily sasiadka z pietra nizej uslyszala i wyszla na klatke a ma taka corcie jak Milenka wiec Milena dawaj sama po schodach sasiadke za reke i tylko mamie papa zrobila:szok::szok::szok: wiec co zamknelam chalupe i dawaj na dol i tak kurde zlecial czas do 14tej myslalam ze stamtad nie wyjdziemy ale powiedzialam jej ze ciocia moze przyjechala to poierwsza byla pod drzwiami tak zasuwala po schodach:-D:-D:-D kurde sasiadke mam pod nosem a tak ciezko dupe ruszyc z domu:baffled::baffled::baffled: ale wiecie co milo bylo popatrzec jak sasiadka sobie ze mna plotkuje a maz gotuje obiad i jeszcze dziecmi sie zajmuje:eek::eek::eek: normalnie zazdroszcze takiego meza no ale coz zawodowy kucharz:-D:-D:-D no a ja teraz musze sie zajac obiadem:baffled::baffled:

Iwcik nie zazdroszcze Ci ale wiem Kochana co przeszlas ja mialam podobnie jak Milena miala rotawirusa tylko u niej wtedy lecialo z obydwu stron i wymioty i biegunka a w samochodzie mi tak raz zwymiotowala ze ze sie dusila a jechalam wtedy z nia sama w dodatku mialam ja na tylnym siedzeniu nie miala wtedy jeszcze roku....

no a moj tato w koncu poszedl do lekarza tzn zaczal w tamtym tyg stwierdzili u niego stan zapalny w pepku dostal masc i hu............pomaga i od poniedzialku sie buja po lekarzach i nic nie wiedza co to moze byc odsylaja go od lekarza do lekarza nawet skierowanie do szpitala dostal :baffled::baffled::baffled: dostal antybiotyk ale lekarz mu powiedzial ze moze go pic ale on nie wie czy mu pomoze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no ale nie rozumiem jak mozna od wakacji chodzic z bolacym brzuchem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a teraz to juz coraz gorzej jest jutro ma miec usg zobaczymy czy cos pokarze a jak nie to jest jeszcze jakies usg specjalistyczne ale to robi u nas 1chirurg i musi miec skierowanie od chirurga ktory takiego skierowania nie chce wystawic no paranoja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no nic spadam laski sie troche pogimnastykowac czyli sprzatnac zabawki z podlogi bo nie ma nawet jak przejsc:baffled::baffled:
 
hej mamusi ja tak na szybko... emilka zalala mi laptopa i klawisze mi niechodz:wściekła/y::wściekła/y::no: mam jakas klawiarure na ekranie masakra zanim cos napisze pol dnia mi zejdzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: my tez chore i z obu stron leci ale przechodzi jeszcze smarkate lata sie odezwaly i mi uszy:wściekła/y: umre chyba dzis:baffled::baffled::baffled:jeszcze musialam po sklepach biegac faktury wymieniac bo wiecznie cos nietak bylo:angry: a kase dostalam zeby struj reprezentacyjny kupic wiec niewazne co kupie byle by bylo napisane koszula czy spodnie jeszcze kasy mi zostalo:-)ale musze oddac niestety a na swieta paczki dostajemy i emilka od mikolaja ma dostac zabawke tez i do fantazji idziemy oczywiscie firma placi:-):-):-)... witam nowa mame oczywiscie:-) Rena urodz w koncu:-) ja juz dawno bylam po w tym tygodniu:-) Iwcik trzymam kciuki za niunie niech wraca do zdrowia:-) Dorota ty tez idz rodzic:-D:-D:-D a ja lece sie kurowac bo mam dosc na dzis...a jutro do pracy na6:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak tak czytam to co piszecie o chorobach dzieci to mnie to przeraża bo mnie to dopiero czeka :szok::szok::szok:
narazie jeszcze mała jest w brzuchu to dużo odpoczywam a teraz będę jeszcze więcej:-D:-D:-D
Buba już bym chciała urodzić i mieć poród i szpital za sobą ale jeszcze trochę muszę poczekać:tak::tak::tak:
Iwcik mam nadzieję że mała szybko wróci do zdrowia!!!
Witam cię karolaka klikaj z nami...
Rena również dla twojego taty szybkiego powrotu do zdrowia życzę!!!!
 
Witajcie.
IWCIK duuuuzo zdrówka dla Lenki:tak::tak::tak: ja ostatnio tez miałam jazdy z moimi dziecmi:no: najpierw Kamil przyniosl ze szkoły choróbsko kaszlal niesamowicie:no: potem Marlenka zaczęła wymiotować i dostała wysokiej gorączki trzymała ją przez dwa dni potem doszedł kaszel przez jedną noc prawie się dusiła:no: najgorsze było to że niepomogły wziewy rozszerzajace oskrzela na szczęście teraz jest okej.
DOROTA RENA juz niedługo bedziecie mieć swoje maleństwa przy sobie ja narazie muszę się męczyc z brzuchem.Cięzko znoszę tę ciążę na poczatku jako tako a teraz niema dnia żeby nic mnie niebolało dzisiaj tez wstałam z bólem brzucha ale chyba tak ma być bo wczoraj na wizycie było wszystko okej szyjka się nie skraca.Do tego musiałam jechać do lekarza autobusem bo auto mamy w naprawie a jak dla mnie to była mega wielka wyprawa jak wróciłam to myślałam że padnę tak mnie wszystko bolało:no:
 
Witam:) Postanowiłam się przywitać bo widzę że jesteście dziewczyny otwarte na nowe osoby, a na innych forach bywa z tym różnie. Jestem w pierwszej ciąży - 20tydzień i naprawdę nie mam z kim o tym pogadac a sprawa jest dla mnie teraz numerem 1!:) Wiele z Was ma już dzieci, inne są w ciąży... Wiem że przydadzą mi sie Wasze opinie, porady. A najbardziej chyba po prostu możliwość pogadania. Więc... czy mogę dołączyć?
 
reklama
Witamy cię Kochaneczka pytaj nas o wszystko o ile damy rade to ci doradzimy:-):tak: ja podobnie jak ty jestem w pierwszej ciąży ale umnie już 34 tydzień leci:-D:-D:-D także już niedługo do porodu i z jednej strony się cieszę a z drugiej już jest strach przed porodem ale chyba to normalne:tak::tak::tak: ja całą ciąże czuję się dobrze ostatnio tylko trochę puchną mi nogi ale chyba to normalne....
Anek: szkoda mi cię że tak ciąże znosisz ale najważniejsze żeby naszymi dzidziami było wszystko ok.a resztę idzie przeżyć:tak::tak::tak:
Życzę wam wszystkie kobietki kolorowych snów!!!
 
Do góry